TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
Tüm Liglerin Fikstürleri
Puan Cetvelleri
Haftalık Maç Görevlileri

Hakem, Gözlemci ve Temsilciler

 
Liglerde haftanın programı 24.09.2018
Spor Toto Süper Lig'de 7. hafta karşılaşmaları 28, 29, 30 Eylül ve 1 Ekim tarihlerinde; Spor Toto 1. Lig'de 7. hafta karşılaşmaları 29, 30 Eylül ve 1 Ekim tarihlerinde; TFF 2. Lig'de 5. hafta karşılaşmaları 30 Eylül tarihinde; TFF 3. Lig'de 5. hafta karşılaşmaları 30 Eylül ve 1 Ekim tarihlerinde; Ziraat Türkiye Kupası 3. Eleme Turu maçları 25, 26 ve 27 Eylül tarihlerinde oynanacak.


Karşılaşmaların programı, maç detayları ve sonuçlar şöyle:

TFF 2. Lig -  Grup Beyaz -  5 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
30.09.2018
14:00
UŞAK 1 EYLÜL UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. -
Detaylar
AMED SPORTİF FAALİYETLER    
30.09.2018
15:30
NİĞDE 5 ŞUBAT NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. -
Detaylar
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR    
30.09.2018
15:30
OSTİM STADI HACETTEPE SPOR -
Detaylar
GÜMÜŞHANESPOR    
30.09.2018
15:30
ANKARA AKTEPE KEÇİÖRENGÜCÜ -
Detaylar
EYÜPSPOR    
30.09.2018
15:30
SAMSUN YENİ 19 MAYIS SAMSUNSPOR -
Detaylar
ANKARA DEMİRSPOR    
30.09.2018
15:30
GAZİ STADI KASTAMONUSPOR 1966 -
Detaylar
GAZİANTEPSPOR    
30.09.2018
16:00
BAYRAMPAŞA ÇETİN EMEÇ BAYRAMPAŞA -
Detaylar
İNEGÖLSPOR    
30.09.2018
16:00
YUSUF ZİYA ÖNİŞ SARIYER -
Detaylar
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR    
30.09.2018
19:00
MANİSA 19 MAYIS MANİSASPOR -
Detaylar
SAKARYASPOR A.Ş.    

Ziraat Türkiye Kupası -  3.Tur 

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
25.09.2018
13:00
MUSTAKİL ATLETİZM PİSTİ SAHASI ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2-1
Detaylar
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ (H) HAKAN CEYLAN
(Y) DENİZ TURGUT
(Y) BARAN ERASLAN
(D) BİLAL KÖSEOĞLU
(G) KEMAL ÇAKMAK
(T) FAİK DEMEZ
(T) FAHREDDİN SELÇUK
25.09.2018
13:00
AHMET SUAT ÖZYAZICI STADI 1461 TRABZON 7-6
Detaylar
TUZLASPOR A.Ş. (H) MUSTAFA HAKAN BELDER
(Y) ABDULLAH UĞUR SARI
(Y) GÖKHAN COŞAR
(D) ADEM CİNEK
(G) HAMDİ KÖSE
(T) KÖKSAL KOTİL
25.09.2018
14:00
ŞEHİT MUHAMMET OĞUZ KILINÇ STADI ERZİN BELEDİYESPOR 1-4
Detaylar
ÜMRANİYESPOR (H) YASİN KOL
(Y) ÖZGÜR ERTEM
(Y) BİLAL GÖLEN
(D) CELAL BAYRAKLI
(G) ZİYA ÇETİN
(T) AHMET BOZAN
(T) BÜLENT KILIÇ
25.09.2018
14:30
AKTEPE STADI ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR 3-0
Detaylar
MANİSASPOR (H) OZAN BİLEYCİ
(Y) HİDAYET ZEYBEK
(Y) CANKUT GÖNENÇ
(D) MEHMET ÇAĞATAY LAKOT
(G) MEHMET KONAR
(T) NECMETTİN AKÇA
25.09.2018
14:30
SEYRANTEPE SPOR KOMPLEKSİ DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 1-0
Detaylar
SAMSUNSPOR (H) GÜREL UZUNER
(Y) MUSTAFA HAN
(Y) BERKAY DABAN
(D) BURAK ÖZCAN
(G) MEHMET ALİ UZUNADAM
(T) MURAT KURT
(T) İSMET KEKLİK
25.09.2018
15:00
PENDİK STADI PENDİKSPOR 2-1
Detaylar
ALTINORDU A.Ş. (H) ATİLLA KARAOĞLAN
(Y) MEHMET ŞAHAN YILMAZ
(Y) SONER MARAŞ
(D) ADEM SARITAŞ
(G) AKİF UĞURDUR
(T) EROL ÖZBULUT
(T) LEVENT KALKAN
25.09.2018
15:00
MÜMİN ÖZKASAP SPOR TESİSLERİ MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 1-2
Detaylar
KEÇİÖRENGÜCÜ (H) ALİM KANDEMİR
(Y) İLKER AYTEN
(Y) EMRE DOĞU
(D) MEHMET TERECE
(G) MUKADDEM GÜLPINAR
(T) ŞABAN GÜVEN EKER
25.09.2018
15:00
BOZÜYÜK İLÇE BOZÜYÜK VİTRASPOR 0-1
Detaylar
DENİZLİSPOR (H) MERT GÜZENGE
(Y) FURKAN ÜRÜN
(Y) CEM ÖZBAY
(D) BURAK TAŞKINSOY
(G) HAKAN SİVRİSERVİ
(T) BÜLENT BAYAZIT
(T) RAMAZAN GÜN
25.09.2018
15:00
NAZİLLİ İLÇE NAZİLLİ BELEDİYESPOR 5-0
Detaylar
TOKATSPOR (H) ÖZER ÖZDEN
(Y) YAVUZ BAHADIR ORDU
(Y) HÜSEYİN CAN
(D) GÜRCAN HASOVA
(G) RECAİ YAŞAR
(T) İBRAHİM ONAYLI
25.09.2018
15:00
KIRKLARELİ ATATÜRK KIRKLARELİSPOR 4-1
Detaylar
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. (H) CİHAN AYDIN
(Y) ONUR TANRIVERDİ
(Y) AHMET ULU
(D) MEHMET ALİ ÖZER
(G) TAYFUR ÖZKAN
(T) FİRUZ ERDİL
25.09.2018
15:00
MALTEPE HASAN POLAT MALTEPESPOR 1-2
Detaylar
MENEMEN BELEDİYE SPOR (H) SEMİH KURT
(Y) VEDAT HOŞNAM
(Y) SERDAR SOYDAN
(D) ADNAN DENİZ KAYATEPE
(G) İLKER GÜNEŞ
(T) EKREM ÖZTEMEL
25.09.2018
16:30
TAYFUR ÇİÇEK STADI TİRE 1922 SPOR 0-1
Detaylar
SİVAS BELEDİYE SPOR (H) BURAK PAKKAN
(Y) AYKUT KÜÇÜK
(Y) SERDAR OSMAN AKARSU
(D) HAKAN BASIK
(G) MEHMET ÖZKAN
(T) ALİ FAİK YILMAZ
25.09.2018
18:30
ERZURUM KAZIM KARABEKİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1-0
Detaylar
ANKARA DEMİRSPOR (H) TUGAY KAAN NUMANOĞLU
(Y) ÖMER TEVFİK ÖZKOÇ
(Y) DENİZ CANER ÖZARAL
(D) SELİM ÖZEN
(G) ADNAN ŞEKER
(T) ÖMER DALMAN
(T) BARIŞ ŞENSOY
25.09.2018
20:30
5 OCAK FATİH TERİM ADANA DEMİRSPOR 2-1
Detaylar
YENİ ORDUSPOR (H) MURAT ERDOĞAN
(Y) AHMET ŞİMŞEK
(Y) ALİ TUNA
(D) ALİ KARATUTLU
(G) SEBAHATTİN ŞAHİN
(T) AYHAN KABAKÇI
(T) HÜSEYİN KORKUSUZ
26.09.2018
13:00
12 HAZİRAN STADI YENİ AMASYA SPOR -
Detaylar
ATİKER KONYASPOR (H) ABDULKADİR BİTİGEN
(Y) MEHMET KAPLUHAN
(Y) KEMAL ELMAS
(D) ERKAN ÖZDAMAR
(G) SABİT HACIÖMEROĞLU
(T) HAKAN TAŞCI
(T) AHMET SULA
26.09.2018
14:00
GÜMÜŞHANE YENİŞEHİR GÜMÜŞHANESPOR -
Detaylar
SİLİVRİSPOR (H) BATUHAN GÜLTEK
(Y) EMİR ERAY EYİSOY
(Y) ÖZCAN SULTANOĞLU
(D) ALPASLAN ŞEN
(G) MUSTAFA SANDALCILAR
(T) MUSTAFA SARAL
26.09.2018
14:00
7 ARALIK STADI KİLİS BLD.SPOR -
Detaylar
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ (H) EMRE MALOK
(Y) OĞUZ KAĞAN ÇALIŞIR
(Y) MEHMET EMİN TUĞRAL
(D) MUSTAFA KÜRŞAD FİLİZ
(G) MUSTAFA ARSLAN
(T) CANDEMİR ÖZDEMİR
(T) MEHMET YAŞAR DÜZEN
26.09.2018
14:00
GASKİSPOR TESİSLERİ GAZİANTEPSPOR -
Detaylar
DERSİM 62 SPOR (H) BURAK OLCAR
(Y) SUAT GÜZ
(Y) ÇAĞLAR ÖZTÜRK
(D) TARIK GÜLDAL
(G) ERDAL ORMAN
(T) ZİYA DİLMEN
(T) KAMURAN AYDOĞAN
26.09.2018
14:00
ERBAA İLÇE ERBAASPOR -
Detaylar
ESKİŞEHİRSPOR (H) YİĞİT ARSLAN
(Y) BAHTİYAR BİRİNCİ
(Y) SEYFETTİN ÜNAL
(D) VELİ KARAKAYA
(G) MUAMMER TOKAT
(T) UĞUR KÖLEMEN
(T) MEHMET ALİ YURTSEVER
26.09.2018
14:00
VAN ATATÜRK VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR -
Detaylar
HACETTEPE SPOR (H) ÇAĞATAY ŞAHAN
(Y) SEZGİN ALTUN
(Y) EMİR KILIÇARSLAN
(D) DAVUT DAKUL ÇELİK
(G) M.ORHAN ANŞİN
(T) BEKİR ŞEKER
26.09.2018
14:00
ANTAKYA ATATÜRK STADI HATAYSPOR -
Detaylar
ESENLER EROKSPOR (H) ALPER ÇETİN
(Y) SEZGİN ÇINAR
(Y) ALİ CAN ALP
(D) TURGUT DOMAN
(G) A.OĞUZ ARIKAL
(T) HALİT ARSLAN
(T) ABBAS ÖĞRAŞ
26.09.2018
14:30
SELÇUK ÜNİVERSİTESİ 15 TEMMUZ STADYUMU KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR -
Detaylar
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. (H) MUHAMMETALİ METOĞLU
(Y) MEHMET ŞENGÜL
(Y) UĞUR ÖNAY
(D) YAKUP ÖZHAN
(G) ALİ ULUYOL
(T) ERCÜMENT TAPCI
26.09.2018
14:30
BARTIN ATATÜRK STADI BARTINSPOR -
Detaylar
SARIYER (H) NECATİ SELÇUK ŞAHİN
(Y) YAKUP BULUT
(Y) AHMET DEVECİ
(D) SİNAN ÖZCAN
(G) ABDULLAH AYAR
(T) HAKAN ALTINKAYA
26.09.2018
14:30
DR.NECMETTİN ŞEYHOĞLU KARDEMİR KARABÜKSPOR -
Detaylar
KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ (H) BURAK ŞEKER
(Y) HÜSEYİN AYLAK
(Y) HABİP TİRYAKİ
(D) İLKER YASİN AVCI
(G) AHMET ŞAHİN
(T) HASAN ÖZBULUT
(T) ERHAN ŞAHİN
26.09.2018
14:30
KIRŞEHİR AHİ KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR -
Detaylar
ALTAY (H) ERKAN ENGİN
(Y) ORKUN AKTAŞ
(Y) UYGAR BEBEK
(D) HAMİT BASIK
(G) MÜRVET SEZER
(T) HASBİ SEVİNDİK
(T) MURAT KARAMAN
26.09.2018
14:30
KARAELMAS K.KÖKSAL ZONGULDAK KÖMÜRSPOR -
Detaylar
BAYRAMPAŞA (H) R.ALKIM AKSOY
(Y) YUSUF DOĞAN
(Y) RAMAZAN UFUK AVDAŞ
(D) EMRE KAAN ÇALIŞKAN
(G) AYHAN ŞENTÜRK
(T) ÖMER DEMİRBOĞA
26.09.2018
14:30
KEMAL KAYNAŞ KARAMAN BELEDİYESPOR -
Detaylar
ETİMESGUT BELEDİYESPOR (H) SÜLEYMAN SOYUTÜRK
(Y) ONUR İÇYER
(Y) MEHMET ÖCAL
(D) SERKAN PINAR
(G) CAN FİLAT
(T) HAKKI ULUCAN
26.09.2018
15:00
DARICA İLÇE DARICA GENÇLERBİRLİĞİ -
Detaylar
İNEGÖLSPOR (H) DEMOKRAT ÖZGÜR GÜNEŞ
(Y) ÜNAL DOĞRU
(Y) ŞEYHMUS BAYSAL
(D) EREN GÖKMEN
(G) MUZAFFER URLU
(T) NECMİ KAPAR
26.09.2018
15:00
ELAZIĞ ATATÜRK TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR -
Detaylar
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. (H) RAMAZAN KELEŞ
(Y) EMİN YILDIRIM
(Y) HASAN HÜSEYİN TETİK
(D) CİHAN ATAŞ
(G) CENGİZ AKYÜZ
(T) RIFAT YERLİKAYA
(T) HALİT YAKUPOĞLU
26.09.2018
15:00
BANDIRMA 17 EYLÜL BANDIRMASPOR -
Detaylar
GAZİOSMANPAŞA (H) DİRENÇ TONUSLUOĞLU
(Y) SERDAR İLA
(Y) GÜRCAN DÖNMEZ
(D) SERKAN ÖNSAL
(G) AHMET SEMERCİOĞLU
(T) GÜLAY GÜNEŞ
26.09.2018
15:00
ESENYURT NECMİ KADIOĞLU STADI İSTANBULSPOR A.Ş. -
Detaylar
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ (H) CANER AK
(Y) KAMİL ÇETİN
(Y) MURAT TEMEL
(D) EMRE ABAR
(G) MEHMET KAYA
(T) AHMET HAMDİ USTA
(T) SURURİ SAYDAM
26.09.2018
15:00
ŞİLE STADI ŞİLE YILDIZSPOR -
Detaylar
ADANASPOR A.Ş. (H) ÖZGÜÇ TÜRKALP
(Y) MEHMET KAĞAN BİNGÜL
(Y) EMRAH ÜNAL
(D) GÖKÇEN ÖZTÜRK
(G) SAMİ ŞAMAR
(T) TARIK ANTALYALI
(T) ALPER SAMİ ÇAYIR
26.09.2018
15:00
BUCAK İLÇE STADI BUCAK BELEDİYE OĞUZHANSPOR -
Detaylar
BUGSAŞ SPOR A.Ş. (H) HASAN KAÇAR
(Y) MURAT TUĞBERK CURBAY
(Y) TUNCAY ERCAN
(D) ÖMER TOLGA GÜLDİBİ
(G) ERDOĞAN ÜSTÜN
(T) ERHAN SÜYEK
26.09.2018
15:00
ÇAVUŞBAŞI M. HANEFİ DİLMAÇ SAHASI ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş. -
Detaylar
SAKARYASPOR A.Ş. (H) FERHAN KESTANLIOĞLU
(Y) FATİH SÖYLER
(Y) SUHA ADIYAMAN
(D) HAKAN ÜLKER
(G) ABDÜLKADİR ENSARİ
(T) MURAT KARAKAYA
(T) HAKAN BAŞ
26.09.2018
17:00
ZAFER STADI AFJET AFYONSPOR -
Detaylar
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR (H) KADİR SAĞLAM
(Y) GÖKHAN MEMİŞOĞLU
(Y) MUHAMMET YUMAK
(D) ONUR BİNGÖL
(G) AYKUT GÜMÜLÜ
(T) ORHAN TATAR
(T) ALAATTİN ÖZCAN
26.09.2018
18:00
FETHİYE İLÇE FETHİYESPOR -
Detaylar
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR (H) OKTAY TAŞ
(Y) MUSTAFA ONUR ÖZGENÇ
(Y) BARIŞ ÇİÇEKSOYU
(D) ÖNDER TURGAY DEMİRDAK
(G) RACİ KÖPRÜLÜ
(T) ERCAN TAĞ
26.09.2018
19:00
BOLU ATATÜRK BOLUSPOR -
Detaylar
PAYASSPOR (H) ÇAĞDAŞ ALTAY
(Y) ERKAN AKBULUT
(Y) MURAT ALTAN
(D) OĞUZHAN UĞURLU
(G) AYTEKİN DURMAZ
(T) MEHMET TUNA
(T) İSMAİL HAKKI KÖKLÜKAYA
26.09.2018
19:00
ŞANLIURFA GAP STADYUMU ŞANLIURFASPOR -
Detaylar
YOMRASPOR (H) EFE TANRIVERDİ
(Y) MUSA MURAT EMRE
(Y) SEFA ÖZCAN
(D) LÜTFULLAH ASLAN
(G) HÜSEYİN ÖZÇELİK
(T) LEVENT ERGEN
26.09.2018
19:00
OSMANLI STADI MKE ANKARAGÜCÜ -
Detaylar
SERİK BELEDİYESPOR (H) BAHATTİN ŞİMŞEK
(Y) SELAHATTİN ALTAY
(Y) MURAT ŞENER
(D) SERDAR AKKOÇOĞLU
(G) ŞAHİN TAŞKINSOY
(T) MAHMUT KAYHAN
(T) OSMAN YILDIRIM
26.09.2018
19:00
12 ŞUBAT KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. -
Detaylar
KEMERSPOR 2003 (H) SERCAN YILMAZ
(Y) ÇAĞLAR MEHMET ULUDAĞ
(Y) HAKAN YOLDAŞ
(D) AYTAÇ GEÇGEL
(G) İRFAN UĞURLUAY
(T) AYTEKİN AŞICI
26.09.2018
20:30
ÇAYKUR DİDİ ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. -
Detaylar
TARSUS İDMAN YURDU (H) ALİ ŞANSALAN
(Y) ÖNDER YILMAZ
(Y) GÖKMEN BALTACI
(D) SARPER BARIŞ SAKA
(G) HAMZA IŞIN
(T) MÜMTAZ NECİMOĞLU
(T) TEMEL TÜYSÜZ
27.09.2018
13:00
BEYÇAYIRI ŞEHİT VEFA KARAKURDU KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR -
Detaylar
ANTALYASPOR A.Ş. (H) KORAY GENÇERLER
(Y) SERDAR DİYADİN
(Y) ATA YILDIRIM
(D) MUSTAFA İLKER COŞKUN
(G) A.SOMER KARAKAŞ
(T) AHMET SERT
(T) AHMET KORKMAZ
27.09.2018
14:30
NİĞDE 5 ŞUBAT NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. -
Detaylar
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR (H) CAN CENGİZ
(Y) ALPER USLU
(Y) SAMET ÖZKUL
(D) YALÇIN TAŞKINFURAT
(G) ABDÜLKADİR GÜVEN
(T) OZAN CANYURT
27.09.2018
14:30
OSMANLI STADI GENÇLERBİRLİĞİ -
Detaylar
BERGAMA BELEDİYESPOR (H) MUSTAFA AYDIN
(Y) KEMAL MAVİ
(Y) HAKAN KARABALCIK
(D) EGEMEN ARTUN
(G) TANER GİZLENCİ
(T) ABDÜLKADİR KARDAŞ
(T) ENGİN BAYRAKTAR
27.09.2018
15:00
ATATÜRK OLİMPİYAT EYÜPSPOR -
Detaylar
PAZARSPOR (H) ERHAN KUTLU
(Y) MUHAMMET ALİ DOĞAN
(Y) İSA DOĞANLAR
(D) SERCAN MURAT GÜNDÜZLER
(G) COŞKUN TOPAÇ
(T) YALÇIN GÜL
27.09.2018
15:00
KASTAMONU GAZİ STADI KASTAMONUSPOR 1966 -
Detaylar
BİTLİS ÖZGÜZELDERESPOR (H) ABDULLAH BUĞRA TAŞKINSOY
(Y) SALİM ŞANLIER
(Y) ALİ UĞURTAN DEMİRTAŞ
(D) BATUHAN BAYAR
(G) RAHİM ONAR
(T) İLKER ÖZKAN
27.09.2018
17:00
BALIKESİR ATATÜRK BALIKESİRSPOR BALTOK -
Detaylar
AMED SPORTİF FAALİYETLER (H) KUTLUHAN BİLGİÇ
(Y) HÜSNÜ EMRE ÇELİMLİ
(Y) OĞUZ TERZİ
(D) EMRE KARGIN
(G) YUNUS YILDIRIM
(T) YÜKSEL GÜRÜZ
(T) SELİM ARICI
27.09.2018
19:30
GİRESUN ATATÜRK GİRESUNSPOR -
Detaylar
KOCAELİSPOR (H) ONUR ÖZÜTOPRAK
(Y) İLKER TAKPAK
(Y) ANIL USTA
(D) TOLGA AHMET KALAYCI
(G) TÜRKAY GÜDÜ
(T) İSMAİL ŞENOĞLU
(T) HAKAN ATASOY
NOT:  Profesyonel lig müsabakalarında görevlendirilen hakem ve gözlemciler, Merkez Hakem Kurulu tarafından maçın oynanacağı tarihten en az 1 (bir) gün önce açıklanır.
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.