TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
Tüm Liglerin Fikstürleri
Puan Cetvelleri
Haftalık Maç Görevlileri

Hakem, Gözlemci ve Temsilciler

 
Liglerde haftanın programı 17.11.2018
TFF 2. Lig'de 13. hafta karşılaşmaları 17 ve 18 Kasım tarihlerinde, TFF 3. Lig'de 13. hafta karşılaşmaları 17 ve 18 Kasım tarihlerinde oynanacak.

Karşılaşmaların programı, maç detayları ve sonuçlar şöyle:

TFF 2. Lig -  Grup Kırmızı -  13 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
17.11.2018
13:30
DARICA İLÇE DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 4-0
Detaylar
BANDIRMASPOR BALTOK (H) HASAN AVCI
(Y) MURAT TUĞBERK CURBAY
(Y) MURATCAN ILGAZ
(D) EREN ÖZYEMİŞCİOĞLU
(G) KEMAL ÇETİN
(T) ENDER OKŞAR
17.11.2018
13:30
TUZLA BELEDİYE SAHASI TUZLASPOR A.Ş. 3-0
Detaylar
ETİMESGUT BELEDİYESPOR (H) BİLAL KÖSEOĞLU
(Y) YUSUF DOĞAN
(Y) TOLGA ÖZCAN
(D) BURAK OLCAR
(G) ABDÜLKADİR ENSARİ
(T) HALİL KOCA
(T) HAKAN ALTINKAYA
18.11.2018
13:00
SİVAS MUHSİN YAZICIOĞLU SPOR KOMPLEKSİ SİVAS BELEDİYE SPOR -
Detaylar
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR (H) EFE TANRIVERDİ
(Y) UFUK UĞURLU
(Y) SERDAR OSMAN AKARSU
(D) GÜRCAN HASOVA
(G) SALİM DURAN
(T) DAVUT NUMANOĞLU
18.11.2018
13:00
12 ŞUBAT KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. -
Detaylar
KIRKLARELİSPOR (H) SABİT SELVİ
(Y) TURGUT EVRAN
(Y) SUAT GÜZ
(D) YAKUP ÖZHAN
(G) İBRAHİM ÇİNAR
(T) KAMİL KILINÇ
18.11.2018
13:30
FETHİYE İLÇE FETHİYESPOR -
Detaylar
BUGSAŞ SPOR A.Ş. (H) HALİL İBRAHİM YILDIRIM
(Y) ÖMER LÜTFÜ AYDIN
(Y) ÜNAL DOĞRU
(D) SİNAN ÖZCAN
(G) SERKAN AKARCA
(T) İRFAN EROL
18.11.2018
13:30
GAZİOSMANPAŞA STADI TOKATSPOR A.Ş. -
Detaylar
PENDİKSPOR (H) ERHAN KUTLU
(Y) SEZGİN ALTUN
(Y) İLKER AYTEN
(D) SEMİH KURT
(G) ADNAN ÇAĞLAR
(T) EMİN REŞAT
18.11.2018
13:30
TARSUS İLÇE TARSUS İDMAN YURDU -
Detaylar
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR (H) DİRENÇ TONUSLUOĞLU
(Y) SERKAN GÜLÇER
(Y) OKAN AKBAL
(D) ERDEM TEMEL
(G) LEVENT GÜZEN
(T) ZİYA DİLMEN
18.11.2018
13:30
MENEMEN İLÇE STADI MENEMEN BELEDİYE SPOR -
Detaylar
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR (H) SÜLEYMAN ABAY
(Y) GÖKMEN OLGAÇ
(Y) MEHMET YILDIRIM
(D) CAN CENGİZ
(G) TANER GİZLENCİ
(T) MEHMET ACET
(T) ERCAN TAĞ
18.11.2018
13:30
ATATÜRK OLİMPİYAT FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. -
Detaylar
ŞANLIURFASPOR (H) BURAK ŞEKER
(Y) VURAL GÜL
(Y) GÖKHAN BARCIN
(D) ALPER ORAN
(G) HÜSEYİN SABANCI
(T) AHMET AKSOYEK
(T) CEVDET YUMUŞAK

TFF 2. Lig -  Grup Beyaz -  13 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
17.11.2018
13:30
MANİSA 19 MAYIS MANİSASPOR 1-3
Detaylar
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR (H) MUSTAFA MURAT OĞUZ
(Y) FATİH KARATAĞ
(Y) MEHMET GÖKHAN CEYLAN
(D) OĞUZHAN AKSU
(G) MEHMET ÖZKAN
(T) ŞABAN GÜVEN EKER
18.11.2018
13:00
GÜMÜŞHANE YENİŞEHİR GÜMÜŞHANESPOR -
Detaylar
ANKARA DEMİRSPOR (H) HASBİ DEDE
(Y) SUHA ADIYAMAN
(Y) SERDAR İLA
(D) HAKAN ERGİN
(G) HAYATİ ÜNAL
(T) MUSTAFA SARAL
18.11.2018
13:00
SEYRANTEPE SPOR KOMPLEKSİ AMED SPORTİF FAALİYETLER -
Detaylar
İNEGÖLSPOR (H) GÜREL UZUNER
(Y) UĞUR ERDOĞAN
(Y) VEDAT HOŞNAM
(D) METEHAN ALPAT
(G) CENGİZ ÖZKUL
(T) BEKİR ŞEKER
(T) LEVENT KANTAR
18.11.2018
13:30
UŞAK 1 EYLÜL UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş. -
Detaylar
KASTAMONUSPOR 1966 (H) OĞUZHAN UĞURLU
(Y) SALİM ŞANLIER
(Y) SAMET ÖZKUL
(D) YALÇIN TAŞKINFURAT
(G) MUHARREM YILMAZ
(T) HASAN ALDI
18.11.2018
13:30
NİĞDE 5 ŞUBAT NİĞDE ANADOLU FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. -
Detaylar
KEÇİÖRENGÜCÜ (H) İLKER YASİN AVCI
(Y) SÜLEYMAN YAVAŞOĞLU
(Y) SİNAN BİLEN
(D) CİHAN ATAŞ
(G) SÜLEYMAN GÜNEŞ
(T) LEVENT ERKÖSE
18.11.2018
13:30
YUSUF ZİYA ÖNİŞ SARIYER -
Detaylar
YILPORT SAMSUNSPOR (H) YİĞİT ARSLAN
(Y) BERSAN DURAN
(Y) ÇETİN ÖNCEL
(D) BATUHAN GÜLTEK
(G) CENGİZ AKYÜZ
(T) BİLAL SATICI
(T) MÜMİN TOSLALI
18.11.2018
13:30
15 TEMMUZ STADI SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR -
Detaylar
EYÜPSPOR (H) ÖZER ÖZDEN
(Y) YAVUZ BAHADIR ORDU
(Y) RAMAZAN UFUK AVDAŞ
(D) ALİM KANDEMİR
(G) OSMAN YİĞİT UZER
(T) HAKAN BAŞ
(T) SELÇUK ALDEMİR
18.11.2018
13:30
ANKARA OSTİM HACETTEPE SPOR -
Detaylar
BAYRAMPAŞA (H) EGEMEN ARTUN
(Y) NURETTİN DİNÇER DEMİR
(Y) OĞUZ AKYÜZ
(D) ADEM CİNEK
(G) ALİ ŞALK
(T) NİHAT ÖZEN
18.11.2018
13:30
YENİ SAKARYA ATATÜRK SAKARYASPOR A.Ş. -
Detaylar
GAZİANTEPSPOR (H) ABDULLAH BUĞRA TAŞKINSOY
(Y) MUSTAFA CÜNEYD ÇALIŞKAN
(Y) SEFA ÖZCAN
(D) SERKAN ERYILMAZ
(G) ÖMER KIRDİNLİ
(T) İBRAHİM ALTUNSOY
(T) SIRRI TUĞ

TFF 3. Lig -  Grup 1. Grup -  13 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
17.11.2018
13:30
KOCAELİ ALPARSLAN TÜRKEŞ STADI KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ 0-3
Detaylar
YOMRASPOR (H) HAKAN BASIK
(Y) TOLGA DEDE
(Y) HAKAN ERKAN
(D) UGURCAN GÖKLER
(G) HALİL İBRAHİM SÜSLÜ
(T) İBRAHİM KARAMAN
17.11.2018
13:30
TAYFUR ÇİÇEK STADI TİRE 1922 SPOR 3-1
Detaylar
ERBAASPOR (H) SEZER POLAT
(Y) FETTAH YİĞİT
(Y) ÖNDER ÇALIŞ
(D) BERKAY ERDEMİR
(G) İLHAMİ ÇETİN
(T) ONUR AYDEMİR
18.11.2018
13:00
ŞEHİT MUHAMMET OĞUZ KILINÇ STADI ERZİN BELEDİYESPOR -
Detaylar
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. (H) YUNUS DURSUN
(Y) NURETTİN ÇİÇEK
(Y) İSMAİL EMRE
(D) SERCAN KARACA
(G) HÜSEYİN ÖZÇELİK
(T) İLKER ÖZKAN
(T) YAŞAR ÇATAL
18.11.2018
13:00
FARUK ÇELİK STADI KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR -
Detaylar
GEBZESPOR (H) MEHMET SEMİH GÜÇLÜ
(Y) MEHMET PEKMEZCİ
(Y) MEHMET SALDIRANER
(D) ABDULLAH VOLKAN AYDIN
(G) M.ORHAN ANŞİN
(T) İSMET KEKLİK
18.11.2018
13:00
NAZİLLİ İLÇE NAZİLLİ BELEDİYESPOR -
Detaylar
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. (H) SERCAN MURAT GÜNDÜZLER
(Y) FATİH PAZI
(Y) KADİR BEYAZ
(D) BERKAY ŞENYEL
(G) MUHARREM KARAAĞAÇ
(T) HAKAN BAŞESGİOĞLU
(T) KORAY BAKIŞ
18.11.2018
13:00
HOPA İLÇE ARTVİN HOPASPOR -
Detaylar
HEKİMOĞLU TRABZON (H) ERDEM MERTOĞLU
(Y) SEZGİN ŞAHBAZ
(Y) MEHMET ŞENKAYA
(D) SEZGİN YILDIRIM
(G) CAN FİLAT
(T) İBRAHİM SARITAŞ
(T) HÜSEYİN ÇAPKIN
18.11.2018
13:30
İSMET ATLI STADI KOZAN BELEDİYESPOR -
Detaylar
ŞİLE YILDIZSPOR (H) BURAK GÜNER
(Y) MİKAİL CAN
(Y) MESUT HAKALMAZ
(D) ALPER AKARSU
(G) KAZIM YENİ
(T) HAKKI ULUCAN
18.11.2018
13:30
NEVŞEHİR GAZİ STADI NEVŞEHİR BELEDİYE SPOR -
Detaylar
ERGENE VELİMEŞE SPOR (H) ALİ YILMAZ
(Y) NECMİ DEMİR
(Y) SELÇUK KAPLAN
(D) BURAK FİLİK
(G) ALAATTİN TOPCU
(T) HALİT UĞURLU

TFF 3. Lig -  Grup 2. Grup -  13 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
17.11.2018
13:30
ESENLER STADI ESENLER EROKSPOR 2-0
Detaylar
OFSPOR A.Ş. (H) OKAN KAYATAŞ
(Y) MUTLU ÇİĞDEM
(Y) OĞUZHAN YİĞİT KARPUZ
(D) LEVENT GÜMÜŞDERE
(G) BAHADIR KAYIŞOĞLU
(T) CEMİL DÖNMEZ
17.11.2018
13:30
İZMİR ATATÜRK KARŞIYAKA 0-0
Detaylar
HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT ÇATALCASPOR (H) ÖMER TOLGA GÜLDİBİ
(Y) BURAK CELEP
(Y) HARUN PEKYÜREK
(D) FATİH KABAKKAYA
(G) ADEM ELGÖRMÜŞ
(T) ALPASLAN ACAR
(T) AŞKIN ÇOKSEVER
18.11.2018
13:00
VAN ATATÜRK VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR -
Detaylar
YENİ ORDUSPOR (H) SERKAN ERGÜN
(Y) SEDAT ETİK
(Y) İSMAİL SEMİH İLERİ
(D) ALİ CAN ÖZIŞIK
(G) TOLGA KADAZ
(T) ÜNAL AKÇA
(T) KUDRET DİKMEN
18.11.2018
13:00
ELAZIĞ ATATÜRK ELAZİZ BELEDİYESPOR -
Detaylar
ADIYAMAN 1954 SPOR (H) FURKAN BAKAN
(Y) SUAT FİDAN
(Y) BURAK SAMİ ŞAD
(D) İSMAİL GÜZEL
(G) CENGİZ SAVAŞKAN
(T) LEVENT ERGEN
18.11.2018
13:30
AKTEPE STADI ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR -
Detaylar
KIZILCABÖLÜKSPOR (H) LEVENT BALCI
(Y) SEDAT BAYRAK
(Y) MELİH KURTULUŞ
(D) EMRE CAN TATLIYER
(G) FAİK KAPSIZ
(T) GÜROL KORKMAZ
18.11.2018
13:30
KIRŞEHİR AHİ KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR -
Detaylar
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ (H) TAYFUN SARI
(Y) HİLMİ GÖKTÜRK İMAMOĞLU
(Y) BEKİR YÜCEL
(D) ALİ CAN SOYDAL
(G) AYHAN AKGÖZ
(T) OĞUZ CESUR
18.11.2018
13:30
ALİBEYKÖY ALİBEYKÖYSPOR -
Detaylar
PAZARSPOR (H) ALKAN PARSAK
(Y) GÖKHAN ÖZKAN
(Y) MUSTAFA BURAK DİLİTATLI
(D) NİYAZİ AYKAN CEYLAN
(G) ADEM AYDIN
(T) ENGİN IŞIK
(T) ATALAY BAHAR
18.11.2018
13:30
DR FEHMİ ÖNCEL KEMERSPOR 2003 -
Detaylar
BERGAMA BELEDİYESPOR (H) EMRE ABAR
(Y) HARUN ÖZTEKİN
(Y) YUSUF BATUHAN YILDIZLAR
(D) ANIL FURKAN LİMAN
(G) MÜMTAZ KAPLUHAN
(T) UĞUR YALÇIN
(T) BİLGE KAĞAN AKSOY
18.11.2018
13:30
DÜZCE 18 TEMMUZ DÜZCESPOR -
Detaylar
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR (H) AKİF ABDURRAHMAN MORCA
(Y) AHMET OĞUZ YILMAZ
(Y) SERKAN ÖKSÜZ
(D) ÇAĞLAYAN DEVECİ
(G) HASAN HÜSEYİN YILDIRIM
(T) ŞAHİN GİZLENCİ
(T) IŞIK ALACAKOÇ

TFF 3. Lig -  Grup 3. Grup -  13 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
17.11.2018
13:30
MUĞLA ATATÜRK STD. MUĞLASPOR 0-1
Detaylar
SERİK BELEDİYESPOR (H) AHMET AYDIN
(Y) ÇAĞDAŞ YÜKSEL ÇAĞ
(Y) HİCRİ YILDIRIM
(D) ENVER AYDIN
(G) TURGAY GÖKAL
(T) MURAT ILGIN
(T) OKAN ARSLAN
17.11.2018
13:30
ANKARA OSTİM ANKARA ADLİYE SPOR 2-2
Detaylar
BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ (H) YÜCEL BÜYÜK
(Y) VOLKAN KAAN TOPAL
(Y) KEREM KALKAN
(D) HAMZA PEHLİVAN
(G) SACİT KEŞKEK
(T) ALAATTİN DURGUT
18.11.2018
13:00
CİZRE İLÇE
(EVSAHİBİ TAKIM SEYİRCİSİZ)
CİZRE SPOR -
Detaylar
BAYBURT İL ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR (H) YİĞİT PEŞİN
(Y) HALİT KARACABAY
(Y) MUHAMMET OĞUZHAN ÖZTAŞ
(D) CEYHUN PANBA
(G) ALİ GÖL
(T) ŞAHSUVAR ERBAŞ
(T) ÖMER DEMİRBOĞA
18.11.2018
13:00
AHMET SUAT ÖZYAZICI STADI 1461 TRABZON -
Detaylar
BUCASPOR (H) AHMET TURAN TİMUROĞLU
(Y) MUSTAFA YÜKSEL
(Y) ÇAĞLAR DEMİRKIRAN
(D) MEHMET TERECE
(G) RECAİ KUZEY
(T) MESUT CEM ERKUL
18.11.2018
13:00
FATSA İLÇE STADI FATSA BELEDİYESPOR -
Detaylar
PAYASSPOR (H) OZAN ERGÜN
(Y) MURAT GÜÇLÜ
(Y) EROL ERNEK
(D) NESLİHAN MURATDAĞI
(G) ERCAN İNEGÖLLÜLER
(T) ERDİNÇ ELPE
18.11.2018
13:30
KARACABEY M.FEHMİ GERÇEKER STADI KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. -
Detaylar
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. (H) EMRE YÜKSEL
(Y) AHMET YAŞILAK
(Y) SELİM KONUKÇU
(D) FİKRET HAKAN ABAY
(G) MÜCAHİT TATAR
(T) CABİR KAŞDEMİR
(T) FERAMUZ ERDİN
18.11.2018
13:30
DR.TURHAN KILIÇÇIOĞLU ÇORUM BELEDİYESPOR -
Detaylar
KOCAELİSPOR (H) VOLKAN ŞEKER
(Y) TANER İLKER GÜMRÜKÇÜOĞLU
(Y) METİN YALÇIN
(D) ERSAN ŞEN
(G) RAHİM ONAR
(T) HÜSEYİN ŞENEL
(T) NAHİT KARAKAŞ
18.11.2018
13:30
TURGUTLU 7 EYLÜL STADI TURGUTLUSPOR -
Detaylar
HALİDE EDİP ADIVARSPOR (H) ALPASLAN ŞEN
(Y) ERTAN BAŞDAĞ
(Y) AKIN KARABACAK
(D) MELİH KURT
(G) İLKER GÜNEŞ
(T) ZEKERİYA HANÇER
18.11.2018
13:30
İHSANİYE İLÇE STADI GÖLCÜKSPOR -
Detaylar
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR (H) GÖKHAN ALKAYALAR
(Y) SABRİ ÜSTÜNEL
(Y) ALPEREN AKSU
(D) OĞUZHAN TALHA KARAKUŞ
(G) AYHAN ŞENTÜRK
(T) ERCÜMENT TAPCI
NOT:  Profesyonel lig müsabakalarında görevlendirilen hakem ve gözlemciler, Merkez Hakem Kurulu tarafından maçın oynanacağı tarihten en az 1 (bir) gün önce açıklanır.
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.