TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » TFF 1. Lig » Spor Toto 1. Lig Gol Krallığı
MARCO FILIPE LOPES PAIXAO
ALTAY
29
MICKAEL FRANCK POTE
ADANA DEMİRSPOR
16
MEHMET AKYÜZ
ABALI DENİZLİSPOR
15
OLTAN KARAKULLUKÇU
AFJET AFYONSPOR
14
RECEP NİYAZ
ABALI DENİZLİSPOR
12
ABIOLA ADEDEJI DAUDA
GİRESUNSPOR
11
İBRAHİM YILMAZ
İSTANBULSPOR A.Ş.
11
NADİR ÇİFTÇİ
GENÇLERBİRLİĞİ
11
OLANREWAJU MUHAMMED KEHINDE
ABALI DENİZLİSPOR
10
ZİYA ALKURT
ABALI DENİZLİSPOR
10
ANIL KOÇ
ALTINORDU A.Ş.
9
BURAK ÇALIK
ABALI DENİZLİSPOR
9
CHUKWUMA EMMANUEL AKABUEZE
BOLUSPOR
9
GÖKHAN ALSAN
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
9
LEANDRO DEYRINIO KAPPEL
ALTAY
9
MAGAYE SERIGNE FALILOU DIT NELSON GUEYE
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
9
AHMET DERELİ
ADANASPOR A.Ş.
8
BERK YILDIZ
ADANA DEMİRSPOR
8
EMİRCAN ALTINTAŞ
ÜMRANİYESPOR
8
FAMOUSSA KONE
ADANASPOR A.Ş.
8
GÖKHAN KARADENİZ
HATAYSPOR
8
HAMZA GÜR
HATAYSPOR
8
LAMİNE DIARRA
BİREVİM ELAZIĞSPOR
8
NİZAMETTİN ÇALIŞKAN
BALIKESİRSPOR BALTOK
8
SELİM ILGAZ
HATAYSPOR
8
AHMET ARAS
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
7
BURHAN EŞER
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
7
EMRE GÜRAL
ESKİŞEHİRSPOR
7
LEANDRO BARRIOS RITA DOS MARTIRES
ÜMRANİYESPOR
7
MİRKAN AYDIN
HATAYSPOR
7
ÖZGÜR CAN ÖZCAN
BOLUSPOR
7
RYDELL ROMANO POEPON
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
7
SİNAN KURT
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
7
YONATHAN ALEXANDER DEL VALLE RODRIGUEZ
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
7
ALDIN CAJIC
İSTANBULSPOR A.Ş.
6
ERDAL AKDARI
ESKİŞEHİRSPOR
6
FOXI KETHEVOAMA
BALIKESİRSPOR BALTOK
6
İBRAHİM HALİL ÖNER
ESKİŞEHİRSPOR
6
JESSE TAMUNOBARABOYE SEKIDIKA
ESKİŞEHİRSPOR
6
KERİM AVCI
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
6
MERT NOBRE
GENÇLERBİRLİĞİ
6
SERDAR DELİKTAŞ
ALTINORDU A.Ş.
6
ATABEY ÇİÇEK
ÜMRANİYESPOR
5
CANER HÜSEYİN BAĞ
HATAYSPOR
5
EREN KELEŞ
ADANASPOR A.Ş.
5
ERIC AYUK MBU
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
5
ERSEL ASLIYÜKSEK
AFJET AFYONSPOR
5
GALİP GÜZEL
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
5
GUIDO KOÇER
BOLUSPOR
5
LEO STEVE BELECK A'BEKA
BALIKESİRSPOR BALTOK
5
LEVY CLEMENT MADINDA
ÜMRANİYESPOR
5
MEHMET YİĞİT
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
5
MERTAN CANER ÖZTÜRK
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
5
OĞULCAN ÇAĞLAYAN
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
5
OKAN DERİCİ
ALTINORDU A.Ş.
5
OLEKSANDR GLADKYY
ADANA DEMİRSPOR
5
RECEP AYDIN
ÜMRANİYESPOR
5
SEFA YILMAZ
ALTINORDU A.Ş.
5
SEIFEDIN CHABBI
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
5
SLAVKO PEROVIC
İSTANBULSPOR A.Ş.
5
SORİN BOGDAN STANCU
GENÇLERBİRLİĞİ
5
ÜMİT KURT
BOLUSPOR
5
ALİ DERE
İSTANBULSPOR A.Ş.
4
ALPER ULUDAĞ
GENÇLERBİRLİĞİ
4
ANDREAS TATOS
ALTAY
4
ANDREAS VASILOGIANNIS
ÜMRANİYESPOR
4
BAJRAM AJETI
AFJET AFYONSPOR
4
BEKİR YILMAZ
GENÇLERBİRLİĞİ
4
FURKAN ÖZÇAL
ADANASPOR A.Ş.
4
GUY LUCIEN MICHEL LANDEL
GİRESUNSPOR
4
HAKAN BARIŞ
ADANASPOR A.Ş.
4
İBRAHİM SISSOKO
ESKİŞEHİRSPOR
4
MAHATMA OSUMANU OTOO
BALIKESİRSPOR BALTOK
4
MEHMET FEYZİ YILDIRIM
ESKİŞEHİRSPOR
4
MESUT ÇAYTEMEL
HATAYSPOR
4
MOUSSA SOW
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
4
MUHAMMED MERT
ALTINORDU A.Ş.
4
MUHAMMET REİS
GİRESUNSPOR
4
MUSTAFA DURAK
BOLUSPOR
4
MUSTAFA ESKİHELLAÇ
BİREVİM ELAZIĞSPOR
4
NAZMİ CANDOĞAN
AFJET AFYONSPOR
4
ROBERT FECZESIN
ADANASPOR A.Ş.
4
STEPHANE SESSEGNON
GENÇLERBİRLİĞİ
4
VOLKAN OKUMAK
GİRESUNSPOR
4
YUSUF ABDİOĞLU
HATAYSPOR
4
YUSUF AKBULUT
KARDEMİR KARABÜKSPOR
4
ALİCAN ÖZFESLİ
ALTINORDU A.Ş.
3
BEYKAN ŞİMŞEK
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
3
BUMBA CLAUDIU VASILE
ADANASPOR A.Ş.
3
DENİZ YILMAZ
GENÇLERBİRLİĞİ
3
DMYTRO KORKISHKO
HATAYSPOR
3
HASAN KILIÇ
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
3
HERVE KAGE
ADANA DEMİRSPOR
3
HÜSEYİN ATAKAN ÜNER
ALTINORDU A.Ş.
3
ISMAİL AİSSATİ
ABALI DENİZLİSPOR
3
İBRAHİM HALİL ÇOLAK
İSTANBULSPOR A.Ş.
3
KERİM ALICI
ALTINORDU A.Ş.
3
KOSSI PRINCE SEGBEFIA
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
3
MEHMET BOZTEPE
BALIKESİRSPOR BALTOK
3
SEDAT ŞAHİNTÜRK
BALIKESİRSPOR BALTOK
3
WELLINGTON BRITO DA SILVA
HATAYSPOR
3
ABDOULAYE SADIO DIALLO
HATAYSPOR
2
ABDÜLKERİM BARDAKCI
ABALI DENİZLİSPOR
2
ADRIEN DANIEL KAROLY REGATTIN
AKHİSARSPOR
2
AHMET İLHAN ÖZEK
GENÇLERBİRLİĞİ
2
AHMET OĞUZ
GENÇLERBİRLİĞİ
2
ALPEREN BABACAN
ABALI DENİZLİSPOR
2
BARİŞ ÖRÜCÜ
İSTANBULSPOR A.Ş.
2
BERK KERVANKIRAN
KARDEMİR KARABÜKSPOR
2
BERKAY SAMANCI
ALTINORDU A.Ş.
2
BURAK BEKAROĞLU
BOLUSPOR
2
CLESIO PALMIRIM DAVID BAUQUE
İSTANBULSPOR A.Ş.
2
EMRE ÖZTÜRK
AFJET AFYONSPOR
2
ENES KUBAT
ALTINORDU A.Ş.
2
ERHAN ÇELENK
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
2
ESLEM ÖZTÜRK
İSTANBULSPOR A.Ş.
2
FERHAT ÇULCUOĞLU
ALTAY
2
GENÇER CANSEV
ALTAY
2
GÖKHAN SAZDAĞI
ADANASPOR A.Ş.
2
HALİL İBRAHİM SÖNMEZ
İSTANBULSPOR A.Ş.
2
IGOR WANDERSON DA SILVA
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
2
İHSAN FURKAN DENİZ
ALTAY
2
JAILTON LOURENÇO DA SILVA
GENÇLERBİRLİĞİ
2
KEMAL RÜZGAR
ALTINORDU A.Ş.
2
MEHMET MURAT UÇAR
ALTINORDU A.Ş.
2
MELİH OKUTAN
BOLUSPOR
2
MUHAMMED GÖNÜLAÇAR
ÜMRANİYESPOR
2
MUSTAFA BATUHAN ALTINTAŞ
BOLUSPOR
2
MUTLU GÜLER
BOLUSPOR
2
ORKAN ÇINAR
BEŞİKTAŞ A.Ş.
2
SELÇUK ŞAHİN
GENÇLERBİRLİĞİ
2
SERDAR ÖZBAYRAKTAR
BİREVİM ELAZIĞSPOR
2
UĞUR ARSLAN KURU
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
2
VEDAT BORA
ADANA DEMİRSPOR
2
YASİN YENER
KASTAMONUSPOR 1966
2
YILMAZ ÖZEREN
YILPORT SAMSUNSPOR
2
ABDULKADİR KUZEY
KEÇİÖRENGÜCÜ
1
ABDULKADİR ÖZDEMİR
ADANASPOR A.Ş.
1
ABDULKADİR ÖZGEN
YILPORT SAMSUNSPOR
1
ADİL DEMİRBAĞ
ADANA DEMİRSPOR
1
ADNAN AGANOVIC
ALTAY
1
ALPEREN KOCABAŞ
ESKİŞEHİRSPOR
1
ANIL KARAER
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
1
ARİF BOSTANCI
KARDEMİR KARABÜKSPOR
1
ATAKAN RIDVAN ÇANKAYA
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
1
AYKUT ULUÇ
AFJET AFYONSPOR
1
BAHADIR EROL
GİRESUNSPOR
1
BAHADIR TAŞDELEN
ÜMRANİYESPOR
1
BAKARY NIMAGA
HATAYSPOR
1
BATUHAN KURT
KARDEMİR KARABÜKSPOR
1
BAYRAM ÇETİN
AFJET AFYONSPOR
1
BEKAMENGA AYMARD CHRISTIAN BEKAMENGA
BİREVİM ELAZIĞSPOR
1
BOUBACAR DIALIBA DIABANG
ÜMRANİYESPOR
1
BOUBACAR TRAORE
BİREVİM ELAZIĞSPOR
1
CANER ARICI
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
1
CEMALİ SERTEL
ESKİŞEHİRSPOR
1
DANIEL SVETOSLAVOV DIMOV
BOLUSPOR
1
DAVID DENİZ KILINÇ
ALTINORDU A.Ş.
1
DENİZ VURAL
ABALI DENİZLİSPOR
1
DOĞA İŞERİ
BALIKESİRSPOR BALTOK
1
EMİR GÖKÇE
BİREVİM ELAZIĞSPOR
1
EMRE ESER
KARDEMİR KARABÜKSPOR
1
EMRE NEFİZ
GİRESUNSPOR
1
ERDAL ÖZTÜRK
ADANA DEMİRSPOR
1
ERDEM ÖZGENÇ
GENÇLERBİRLİĞİ
1
FIRATCAN ÜZÜM
ESKİŞEHİRSPOR
1
FURGAN POLAT
ESKİŞEHİRSPOR
1
FURKAN ÇİL
BALIKESİRSPOR BALTOK
1
GÖRKEM GÜVEN
İSTANBULSPOR A.Ş.
1
HELDER LUIS LOPES VIEIRA TAVARES
ALTAY
1
HONORE GOMIS
HATAYSPOR
1
HÜSAMETTİN YENER
ALTAY
1
IDRISSA DIARRA
BİREVİM ELAZIĞSPOR
1
İBRAHİM ÖZTÜRK
ALTAY
1
JAKUB KOSECKI
ADANA DEMİRSPOR
1
JEFFERSON NOGUEIRA JUNIOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
1
JONATHAN FERNAND J. LEGEAR
ADANA DEMİRSPOR
1
KAAN KANAK
ADANA DEMİRSPOR
1
KADİR BEKMEZCİ
BİREVİM ELAZIĞSPOR
1
KADİR TAŞOĞLU
BİREVİM ELAZIĞSPOR
1
KAĞAN MİRAY BAĞIŞ
GİRESUNSPOR
1
KAMAL ISSAH
ESKİŞEHİRSPOR
1
KENAN ÖZER
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
1
KEREM CAN AKYÜZ
ABALI DENİZLİSPOR
1
KUBİLAY AKTAŞ
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
1
KÜRŞAD SÜRMELİ
GİRESUNSPOR
1
LEVENT AYÇİÇEK
ADANA DEMİRSPOR
1
LUCCAS CLARO DOS SANTOS
GENÇLERBİRLİĞİ
1
MARKO MILINKOVIC
ESKİŞEHİRSPOR
1
MEHMET ERDEM UĞURLU
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
1
MEHMET TAŞ
GİRESUNSPOR
1
MERTHAN AÇIL
ÜMRANİYESPOR
1
METİN YÜKSEL
AFJET AFYONSPOR
1
MEVLÜT ÇELİK
ESKİŞEHİRSPOR
1
MILJAN SKRBIC
GİRESUNSPOR
1
MOUSSA BAGAYOKO
ADANASPOR A.Ş.
1
MUHAMED ILDIZ
BİREVİM ELAZIĞSPOR
1
MUHAMMED DEMİRCİ
İSTANBULSPOR A.Ş.
1
MURAT DURUER
İSTANBULSPOR A.Ş.
1
MURAT ULUÇ
ALTAY
1
OĞUZ YILMAZ
ABALI DENİZLİSPOR
1
OKAN ALKAN
BALIKESİRSPOR BALTOK
1
ONUR AKBAY
ADANASPOR A.Ş.
1
ONUR ERGÜN
İSTANBULSPOR A.Ş.
1
ONUR RAMAZAN TOPRAK
AFJET AFYONSPOR
1
ONURCAN GÜLER
AFJET AFYONSPOR
1
ORHAN TAŞDELEN
GİRESUNSPOR
1
PATRICK ETOGA ATCHOM
İSTANBULSPOR A.Ş.
1
PEDRO MIGUEL PINA EUGENIO
ALTAY
1
RENAN SOUZA DINIZ
ADANASPOR A.Ş.
1
RIDVAN ŞİMŞEK
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
1
SERKAN GÖKSU
ÜMRANİYESPOR
1
SİNAN KURUMUŞ
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
1
SİNAN OSMANOĞLU
ALTINORDU A.Ş.
1
SİNAN ÖZKAN
ALTAY
1
SÜLEYMAN KOÇ
ADANA DEMİRSPOR
1
TAHA CAN VELİOĞLU
ABALI DENİZLİSPOR
1
TALHA ERDOĞAN
ESKİŞEHİRSPOR
1
TARIK TEKDAL
ÜMRANİYESPOR
1
TAŞKIN İLTER
AFJET AFYONSPOR
1
TEVFİK ALTINDAĞ
GİRESUNSPOR
1
THEODOR ELMAR BJARNASON
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
1
TİMUR TEMELTAŞ
ÜMRANİYESPOR
1
TOMISLAV GLUMAC
BALIKESİRSPOR BALTOK
1
TORTOL LUMANZA LEMBI
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
1
TUGAY KACAR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
1
UĞUR AYGÖREN
ÜMRANİYESPOR
1
UMUT GÜNDOĞAN
BOLUSPOR
1
UYGAR MERT ZEYBEK
İSTANBULSPOR A.Ş.
1
VELİ KIZILKAYA
ADANASPOR A.Ş.
1
WILLIAM SERY
GİRESUNSPOR
1
YASİN PEHLİVAN
GENÇLERBİRLİĞİ
1
YILDIRIM MERT ÇETİN
GENÇLERBİRLİĞİ
1
YUSUF ACER
ALTINORDU A.Ş.
1
 
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.