TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
Tüm Liglerin Fikstürleri
Puan Cetvelleri
Haftalık Maç Görevlileri

Hakem, Gözlemci ve Temsilciler

 
 
Liglerde haftanın programı 20.10.2014

Spor Toto Süper Lig Süleyman Seba Sezonu 7. hafta karşılaşmaları 24, 25, 26 ve 27 Ekim'de; PTT 1. Lig 7. hafta karşılaşmaları 24, 25 ve 26 Ekim'de; Spor Toto 2. Lig  10. hafta karşılaşmaları 25 ve 26 Ekim'de; Spor Toto 3. Lig 8. hafta karşılaşmaları 22 Ekim'de Spor Toto 3. Lig 9. hafta karşılaşmaları 25 ve 26  Ekim'de oynanacak.

Karşılaşmaların programı ve biten maçlarda alınan sonuçlar şöyle:



Spor Toto Süper Lig Süleyman Seba Sezonu -  7 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
24.10.2014
18:30
DR.NECMETTİN ŞEYHOĞLU KARDEMİR KARABÜKSPOR -
Detaylar
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR (H) DENİZ ATEŞ BİTNEL
(Y) ALPASLAN DEDEŞ
(Y) ERDEM BAYIK
(D) CEYHUN SESİGÜZEL
(B) MUSTAFA AYDİN
(A) SERHAD ÜRKMEZ
 
24.10.2014
20:00
RECEP TAYYİP ERDOĞAN STADYUMU KASIMPAŞA A.Ş. -
Detaylar
TORKU KONYASPOR (H) MUSTAFA İLKER COŞKUN
(Y) ALİ SAYGIN ÖGEL
(Y) ERDİNÇ SEZERTAM
(D) GÖKHAN MEMİŞOĞLU
(B) SARPER BARIŞ SAKA
(A) ALİ ŞÜKRÜ BELDÜZ
 
25.10.2014
16:00
SİVAS 4 EYLÜL SİVASSPOR -
Detaylar
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. (H) FIRAT AYDINUS
(Y) ALEKS TAŞÇIOĞLU
(Y) ARKIN AKGÖL
(D) SERKAN GENÇERLER
(B) ÖZGÜÇ TÜRKALP
(A) EMRE MALOK
 
25.10.2014
19:00
FB ŞÜKRÜ SARACOĞLU FENERBAHÇE A.Ş. -
Detaylar
GENÇLERBİRLİĞİ (H) ÖZGÜR YANKAYA
(Y) BAKİ TUNCAY AKKIN
(Y) MEHMET CEM HANOĞLU
(D) ÖMER FARUK OCAK
(B) KORAY GENÇERLER
(A) ABDULKADİR BİTİGEN
 
25.10.2014
19:00
BALIKESİR ATATÜRK BALIKESİRSPOR -
Detaylar
BURSASPOR (H) SÜLEYMAN ABAY
(Y) BAHTİYAR BİRİNCİ
(Y) KEREM ERSOY
(D) MUSTAFA SÖNMEZ
(B) YAŞAR KEMAL UĞURLU
(A) HAKAN AKMISIR
 
26.10.2014
13:30
TEVFİK SIRRI GÜR STADI MERSİN İDMANYURDU -
Detaylar
ESKİŞEHİRSPOR (H) ALİ PALABIYIK
(Y) NİHAT MIZRAK
(Y) İBRAHİM BOZBEY
(D) MEHMET CEM SATMAN
(B) ONUR KARABAŞ
(A) YİĞİT PEŞİN
 
26.10.2014
16:00
HÜSEYİN AVNİ AKER TRABZONSPOR A.Ş. -
Detaylar
GAZİANTEPSPOR (H) CÜNEYT ÇAKIR
(Y) BAHATTİN DURAN
(Y) GÖKMEN OLGAÇ
(D) KEMAL YILMAZ
(B) HAKAN CEYLAN
(A) SERKAN ERGÜN
 
26.10.2014
19:00
BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş. -
Detaylar
GALATASARAY A.Ş. (H) TOLGA ÖZKALFA
(Y) ADİL SİNEM
(Y) SÜLEYMAN ÖZAY
(D) MUSTAFA EMRE EYİSOY
(B) HÜSEYİN SABANCI
(A) ALİ ZAĞLI
 
27.10.2014
20:00
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADİR HAS SUAT ALTIN İNŞAAT KAYSERİ ERCİYESSPOR -
Detaylar
BEŞİKTAŞ A.Ş. (H) İLKER MERAL
(Y) BÜLENT GÖKÇÜ
(Y) HAKAN YEMİŞKEN
(D) MEHMET METİN
(B) MUSTAFA ÖĞRETMENOĞLU
(A) SERKAN ÇINAR
 

PTT 1.Lig -  7 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
24.10.2014
19:00
5 OCAK FATİH TERİM ADANA DEMİRSPOR -
Detaylar
ANTALYASPOR A.Ş. (H) BÜLENT YILDIRIM
(Y) ASIM YUSUF ÖZ
(Y) SERKAN OLGUNCAN
(D) İBRAHİM BÜLBÜL
 
24.10.2014
19:30
KAMİL OCAK GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR -
Detaylar
Ş.URFASPOR (H) ERKAN ENGİN
(Y) UYGAR BEBEK
(Y) BARIŞ YÜKSEKTEPE
(D) OĞUZ KAAN TURAN
 
25.10.2014
14:00
YENİ BUCA STADI BUCASPOR -
Detaylar
ADANASPOR A.Ş. (H) MURAT ÖZCAN
(Y) ESAT SANCAKTAR
(Y) SEYFETTİN ÜNAL
(D) BURAK TAŞKINSOY
 
25.10.2014
16:00
DENİZLİ ATATÜRK DENİZLİSPOR -
Detaylar
BOLUSPOR (H) MURAT TÜRKER
(Y) MEHMET ŞAHAN YILMAZ
(Y) MEHMET KISAL
(D) ERHAN SÖNMEZ
 
25.10.2014
16:00
GİRESUN ATATÜRK GİRESUNSPOR -
Detaylar
ALBİMO ALANYASPOR (H) KUTLUHAN BİLGİÇ
(Y) AHMET ŞİMŞEK
(Y) MEHMET KAPLUHAN
(D) DENİZ GÜLTEKİN
 
25.10.2014
18:30
MANİSA 19 MAYIS MANİSASPOR -
Detaylar
KARŞIYAKA (H) ABDULLAH YILMAZ
(Y) SERKAN ÇİMEN
(Y) MUHAMMET YUMAK
(D) ARDA KARDEŞLER
 
26.10.2014
14:00
OSMANLI STADI OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ -
Detaylar
ORDUSPOR (H) FERHAN KESTANLIOĞLU
(Y) İLYAS EMEKTAR
(Y) MUSTAFA SAVRANLAR
(D) BAYRAM BAŞKAN
 
26.10.2014
16:00
MANİSA 19 MAYIS ALTINORDU A.Ş. -
Detaylar
KAYSERİSPOR (H) ÖZKAN ÇELİKER
(Y) DENİZ TURGUT
(Y) MEHMET SALİH MAZLUM
(D) SERTAÇ ŞAROĞLU
 
26.10.2014
18:30
SAMSUN 19 MAYIS SAMSUNSPOR -
Detaylar
ELAZIĞSPOR (H) SERKAN TOKAT
(Y) ENGİN ERDEM
(Y) ÖMER TEVFİK ÖZKOÇ
(D) MEHMET EMRE ATASOY
 

Spor Toto 2. Lig -  Grup Kırmızı -  10 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
25.10.2014
19:00
İZMİR ATATÜRK GÖZTEPE A.Ş. -
Detaylar
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR    
26.10.2014
13:30
GÜMÜŞHANE YENİŞEHİR GÜMÜŞHANESPOR -
Detaylar
BUGSAŞ SPOR A.Ş.    
26.10.2014
13:30
  PAZARSPOR -
Detaylar
KOCAELİ BİRLİK SPOR    
26.10.2014
14:30
İNEGÖL İLÇE STADI İNEGÖLSPOR -
Detaylar
SARIYER    
26.10.2014
14:30
GÖLBAŞI İLÇE GÖLBAŞISPOR A.Ş. -
Detaylar
ALTAY    
26.10.2014
14:30
NAZİLLİ İLÇE NAZİLLİ BELEDİYESPOR -
Detaylar
TEPECİKSPOR A.Ş.    
26.10.2014
14:30
LÜLEBURGAZ 8 KASIM KIRKLARELİSPOR -
Detaylar
BANDIRMASPOR    
26.10.2014
19:00
ANKARA 19 MAYIS MKE ANKARAGÜCÜ -
Detaylar
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR    
26.10.2014
19:00
12 ŞUBAT KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. -
Detaylar
HATAYSPOR    

Spor Toto 2. Lig -  Grup Beyaz -  10 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
26.10.2014
13:30
AKÇAABAT FATİH 1461 TRABZON -
Detaylar
AYDINSPOR 1923    
26.10.2014
13:30
OF İLÇE OFSPOR A.Ş. -
Detaylar
KEÇİÖRENGÜCÜ    
26.10.2014
13:30
GAZİOSMANPAŞA TOKATSPOR -
Detaylar
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR    
26.10.2014
14:30
DUMLUPINAR TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR -
Detaylar
MENEMEN BELEDİYE SPOR    
26.10.2014
14:30
ÜMRANİYE BLD. İLÇE ÜMRANİYESPOR -
Detaylar
FETHİYESPOR    
26.10.2014
14:30
KARTAL STADYUMU KARTALSPOR -
Detaylar
PENDİKSPOR    
26.10.2014
14:30
TURGUTLU 7 EYLÜL TURGUTLUSPOR -
Detaylar
CENTONE KARAGÜMRÜK    
26.10.2014
18:00
TARSUS İLÇE TARSUS İDMAN YURDU -
Detaylar
HACETTEPE SPOR    
26.10.2014
19:00
BŞ BLD ATATÜRK KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR -
Detaylar
BAYRAMPAŞA    

Spor Toto 3. Lig -  Grup 01 -  8 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
22.10.2014
14:30
BATMAN 16 MAYIS STADYUMU BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1-0
Detaylar
ÇATALCA SPOR (H) AYTAÇ COŞAR
(Y) EVREN ÇAĞLAR
(Y) VURAL GÜL
(D) DURSUN CAN
(G) MUSA MURAT YÜZER
(T) SERHAD ÇOKAKLI
22.10.2014
14:30
AKÇAABAT FATİH SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT 1-1
Detaylar
KIRIKHANSPOR (H) SERTAÇ ŞAROĞLU
(Y) OKTAY ÖNGE
(Y) SEFA ÖZCAN
(D) MERT BÜYÜKGİRAY
(G) TUFAN AKÇAY
(T) EMİN REŞAT
22.10.2014
15:00
DR.TURHAN KILIÇÇIOĞLU ÇORUM BELEDİYESPOR 2-2
Detaylar
ADLİYESPOR (H) ERKAN YURTSEVER
(Y) GÜRCAN ÇALIŞKAN
(Y) ÇAĞLAR YILDIZ
(D) SEZER POLAT
(G) FARUK OYAR
(T) HAKKI ULUCAN
22.10.2014
15:00
POLATLI İLÇE TUTAP ŞEKERSPOR 0-1
Detaylar
DARICA G.BİRLİĞİ (H) CİHAN BURGAN
(Y) SERDAR SOYDAN
(Y) CEVHER AHEN
(D) ABDULLAH İNAN
(G) ŞENOL İMANÇER
(T) BURHAN CUCİ
22.10.2014
15:00
KARAELMAS K.KÖKSAL ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 3-0
Detaylar
TİRE 1922 SPOR (H) BAYRAM BAŞKAN
(Y) HAKAN EYGÜ
(Y) ÜNAL DOĞRU
(D) SERKAN PINAR
(G) MUHARREM KARAAĞAÇ
(T) METİN CENGİZ
(T) KUBİLAY AKGÜN
22.10.2014
15:30
TAVAS İLÇE KIZILCABÖLÜKSPOR 1-2
Detaylar
MANAVGATSPOR (H) AHMET ASLAN
(Y) EVREN TUTKUN
(Y) KASIM MUTLU
(D) ZİYA TANOĞLU
(G) TUNCAY UÇAR
(T) EMRE KIRAÇ
22.10.2014
15:30
TEPECİK STADI GAZİOSMANPAŞA 1-2
Detaylar
NİĞDE BELEDİYESPOR (H) ERHAN SÖNMEZ
(Y) RÜŞTÜ BAYKAL
(Y) KEMAL ELMAS
(D) İPEK EMİROĞLU
(G) KEMAL M. SERBES
(T) AHMET YEL
22.10.2014
15:30
  BOZÜYÜKSPOR 0-3
Detaylar
TUZLASPOR    
22.10.2014
15:30
NİLÜFER STADI BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. 1-0
Detaylar
İSTANBULSPOR A.Ş. (H) BURAK ÖZCAN
(Y) HİLMİ GÖKTÜRK İMAMOĞLU
(Y) HAMDİ TONTU
(D) UTKU TUNAVELİOĞLU
(G) LOKMAN TOP
(T) TAMER KANBER

Spor Toto 3. Lig -  Grup 02 -  8 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
22.10.2014
14:30
DİYARBAKIR ATATÜRK YENİ DİYARBAKIR A.Ş. 3-2
Detaylar
HALİDE EDİP ADIVARSPOR (H) SALİH SALAR
(Y) MURAT CEYLAN
(Y) SERDAR AYNUR
(D) BAHRİ BEYTEKİN
(G) MURAD ÇINAR
(T) ÜMİT BİTİRİK
22.10.2014
14:30
ARSİN İLÇE ARSİNSPOR 1-1
Detaylar
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR (H) İBRAHİM BÜLBÜL
(Y) EJDER YAPICI
(Y) ÇAĞLAR MEHMET ULUDAĞ
(D) EREN TÜRK
(G) NAMIK KARAMAN
(T) MEHMET YAVUZ
22.10.2014
15:00
ERZİNCAN 13 ŞUBAT STADI ERZİNCAN REFAHİYESPOR 0-2
Detaylar
YEŞİL BURSA A.Ş. (H) GÜREL UZUNER
(Y) MUSTAFA ÇAVUŞ
(Y) CAN YAMAÇ
(D) EFE TANRIVERDİ
(G) MEHMET BATUR FAKİR
(T) MUSTAFA KARAOSMANOĞLU
22.10.2014
15:00
ILGAZ STADI ÇANKIRISPOR 2-4
Detaylar
GÖLCÜKSPOR (H) EMRE TÜRKMEN
(Y) MURAT GÜÇLÜ
(Y) SERKAN AYAN
(D) SİNAN ERTİNĞÜ
(G) ABDULLAH DURAN
(T) ALAATTİN DURGUT
22.10.2014
15:00
SİVAS MUHSİN YAZICIOĞLU SPOR KOMPLEKSİ SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 1-0
Detaylar
ÇİNE MADRANSPOR (H) HİDAYET YASİR ÇİMEN
(Y) BARIŞ BAYDEMİR
(Y) ONUR YOLDAŞ
(D) MEHMET TEKİN
(G) NUSRET DENİZ
(T) MEHMET BOZKURT
22.10.2014
15:00
PAYAS İLÇE STADI PAYAS BELEDİYESPOR 1975 0-0
Detaylar
EYÜPSPOR (H) CİHAT ÇELİKDAĞ
(Y) ERHAN GÜNDOĞDU
(Y) YASİN KILIÇ
(D) NİMET ALTUNKIRAN
(G) RECEP KESİCİ
(T) İHSAN AKDAĞ
22.10.2014
15:30
KOCAELİ ALPASLAN TÜRKEŞ STADI DERİNCE SPOR A.Ş. 1-2
Detaylar
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR (H) BURAK TAŞKINSOY
(Y) SERKAN TÜRKSOY
(Y) UFUK UĞURLU
(D) TOLGA AHMET KALAYCI
(G) RECAİ YAŞAR
(T) BEKİR ŞEKER
22.10.2014
15:30
DR FEHMİ ÖNCEL KEMER TEKİROVA SPOR 1-2
Detaylar
DARDANELSPOR A.Ş. (H) EMRAH YILMAZ
(Y) FATİH PAZI
(Y) OĞUZ AKYÜZ
(D) ERHAN ALTAŞ
(G) CEYHUN GÜNGÖR
(T) S.ZAFER FALAY
22.10.2014
15:30
MALTEPE HASAN POLAT MALTEPESPOR 2-0
Detaylar
68 YENİ AKSARAY SPOR (H) SERDAR BAHÇİVAN
(Y) CELİL DOĞRUYOL
(Y) ABDULKADİR DÖNER
(D) GÖKÇEN ÖZTÜRK
(G) AHMET HURMA
(T) ENDER OKŞAR

Spor Toto 3. Lig -  Grup 03 -  8 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
22.10.2014
13:00
VAN ATATÜRK VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 1-2
Detaylar
SİLİVRİSPOR (H) AHMET EŞREF SARI
(Y) MUSA YILMAZ
(Y) OKAN BARCIN
(D) OZAN ERGÜN
(G) İKRAM ÖZLÜK
(T) LEVENT KORKMAZ
22.10.2014
15:00
ETİMESGUT BELEDİYE KEMAL ATATÜRK STADI ETİMESGUT BLD. SPOR 1-2
Detaylar
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR (H) ŞEVKET ŞİMŞEK
(Y) HASAN HÜSEYİN TETİK
(Y) GÖRKEM KARGIAGE
(D) MURAT YALÇIN
(G) ERAYDIN UYSAL
(T) COŞKUN GÜVEN
22.10.2014
15:30
BEYLERBEYİ 75.YIL BEYLERBEYİSPOR 1-0
Detaylar
ANKARA DEMİRSPOR (H) SESER TUNA
(Y) TURHAN AKBAŞ
(Y) AZİZ SONAT
(D) İLHAN ÇELEBİOĞLU
(G) AHMET BÜYÜKAŞICI
(T) SEYFİ EROĞLU
(T) BÜNYAMİN ÇİFTÇİ
22.10.2014
15:30
BERGAMA 14 EYLÜL BERGAMA BELEDİYESPOR 1-2
Detaylar
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR (H) SEFA DEMİR
(Y) MEHMET KAĞAN BİNGÜL
(Y) SERHAT TEKGÖZ
(D) BARKIN KARA
(G) İSMAİL YILMAZ
(T) ALAADDİN NAGANLU
22.10.2014
15:30
SANDIKLI İLÇE SANDIKLISPOR 0-0
Detaylar
KAYSERİ ŞEKERSPOR (H) MÜJDAT DUMAN
(Y) İBRAHİM TOKMAK
(Y) HAKAN YOLDAŞ
(D) BATUHAN BAYAR
(G) SEYDİ KARAKUŞ
(T) KÖKSAL KOTİL
22.10.2014
15:30
KEMALPAŞA ULUCAK FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR 1-1
Detaylar
ERZİN BELEDİYESPOR (H) R.ALKIM AKSOY
(Y) ÖZGÜR FATİH KALAYCI
(Y) MERT TÜRK
(D) BURAK PAKKAN
(G) BİLAL TURAN
(T) IŞIK ALACAKOÇ
22.10.2014
15:30
MİMAR YAHYA BAŞ İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 0-0
Detaylar
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR (H) ARDA KARDEŞLER
(Y) BORA ALADAĞ
(Y) NURETTİN TAŞKESEN
(D) SÜLEYMAN SOYUTÜRK
(G) BEKİR ÖCAL
(T) MEHMET İNCE
(T) İBRAHİM DEREBOYLU
22.10.2014
15:30
ORHANGAZİ İLÇE ORHANGAZİSPOR 1-0
Detaylar
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR (H) GÖKHAN ESEN
(Y) ARDA ERGENE
(Y) FETTAH YİĞİT
(D) MELİH ORTAKCI
(G) ALİ CUMHUR DOĞAN
(T) TAYFUN GÜLEREŞİ
22.10.2014
19:00
SAKARYA ATATÜRK SAKARYASPOR A.Ş. 0-0
Detaylar
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR (H) EMRE KOSİF
(Y) AYKUT ONAR
(Y) ALİ BALSATAR
(D) YALÇIN TAŞKINFURAT
(G) BAHRİ CEYLAN
(T) AYBARS ÇELİK
(T) SELİM ARICI
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.