TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
Tüm Liglerin Fikstürleri
Puan Cetvelleri
Haftalık Maç Görevlileri

Hakem, Gözlemci ve Temsilciler

 
 
Ziraat Türkiye Kupası ve liglerde haftanın programı 17.12.2014
Ziraat Türkiye Kupası grup 2. maçları 16, 17 ve 18 Aralık'ta; Spor Toto Süper Lig Süleyman Seba Sezonu 14. hafta karşılaşmaları 19, 20, 21 ve 22 Aralık'ta; PTT 1. lig 14. hafta karşılamaları 19, 20 ve 21 Aralık'ta; Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup 18. hafta, Beyaz Grup 19. hafta karşılaşmaları 17, 18 ve 21 Aralık'ta; Spor Toto 3. Lig 17. hafta karşılaşmaları 20 ve 21 Aralık tarihlerinde oynanacak.

Karşılaşmaların programı ve biten maçlarda alınan sonuçlar şöyle:



Spor Toto Süper Lig Süleyman Seba Sezonu -  14 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
19.12.2014
20:00
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADİR HAS SUAT ALTIN İNŞAAT KAYSERİ ERCİYESSPOR -
Detaylar
FENERBAHÇE A.Ş. (H) HÜSEYİN GÖÇEK
(Y) ORKUN AKTAŞ
(Y) ERDEM BAYIK
(D) MESUT CARIK
(B) KORAY GENÇERLER
(A) SERKAN ÇINAR
(G) ENGİN KURT
(T) BİRTAN TAŞKINLAR
(T) MURAT KANGALGİL
(T) HAKAN CİVA
20.12.2014
13:30
SİVAS 4 EYLÜL SİVASSPOR -
Detaylar
İSTANBUL BAŞAKŞEHİR A.Ş. (H) ALİ PALABIYIK
(Y) MEHMET CEM SATMAN
(Y) İSMAİL ŞENCAN
(D) ALİ KARATUTLU
(B) SARPER BARIŞ SAKA
(A) ÖZER ÖZDEN
(G) YUSUF YAYLI
(T) SÜLEYMAN ARKAN
(T) BAYRAM KOMAN
(T) HAKAN ATASOY
20.12.2014
13:30
ANKARA 19 MAYIS GENÇLERBİRLİĞİ -
Detaylar
TORKU KONYASPOR (H) BARIŞ ŞİMŞEK
(Y) GÖKHAN MEMİŞOĞLU
(Y) MEHMET METİN
(D) MUSTAFA KÜRŞAD FİLİZ
(B) BÜLENT BİRİNCİOĞLU
(A) SERKAN ERGÜN
(G) KUDDUSİ MÜFTÜOĞLU
(T) AHMET SERT
(T) DOĞAN DURGUN
(T) RAMAZAN GÜN
20.12.2014
16:00
ESKİŞEHİR ATATÜRK ESKİŞEHİRSPOR -
Detaylar
KARDEMİR KARABÜKSPOR (H) İLKER MERAL
(Y) BÜLENT GÖKÇÜ
(Y) İBRAHİM BOZBEY
(D) SERDAR AKKOÇOĞLU
(B) MUSTAFA AYDİN
(A) ERBAY ALDEMİR
(G) ERDAL GÜLEÇ
(T) AYDIN ÖZBEK
(T) FAHRİ İNCEÇELİKLİ
(T) ALPER YÜCEL
20.12.2014
19:00
ALİ SAMİ YEN SPOR KOMPLEKSİ TÜRK TELEKOM ARENA GALATASARAY A.Ş. -
Detaylar
MERSİN İDMANYURDU (H) FIRAT AYDINUS
(Y) SERKAN OK
(Y) KEMAL YILMAZ
(D) EMRE MALOK
(B) SUAT ARSLANBOĞA
(A) ABDULKADİR BİTİGEN
(G) NECDET ERDİLEK
(T) TURGAY SABUNCUOĞLU
(T) LEVENT KALKAN
(T) CENGİZ AKAR
21.12.2014
13:30
BALIKESİR ATATÜRK BALIKESİRSPOR -
Detaylar
KASIMPAŞA A.Ş. (H) METE KALKAVAN
(Y) ARKIN AKGÖL
(Y) CEYHUN SESİGÜZEL
(D) MEHMET EMRE ATASOY
(B) FERHAN KESTANLIOĞLU
(A) ALİ ZAĞLI
(G) A.OĞUZ ARIKAL
(T) KEREM FAHRİ BAYKALMIŞ
(T) BÜLENT TIRNAKSIZ
(T) OLCAY MÜLAZIMOĞLU
21.12.2014
16:00
BURSA ATATÜRK BURSASPOR -
Detaylar
TRABZONSPOR A.Ş. (H) BÜLENT YILDIRIM
(Y) BAKİ TUNCAY AKKIN
(Y) SERKAN GENÇERLER
(D) ERDEM İREN
(B) ÖZGÜÇ TÜRKALP
(A) YAŞAR KEMAL UĞURLU
(G) SABRİ ÇELİK
(T) VAHAP ŞİMŞEK
(T) MUSA ERDOĞAN
(T) AHMET HAKAN ARIKAN
21.12.2014
19:00
BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM BEŞİKTAŞ A.Ş. -
Detaylar
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR (H) SÜLEYMAN ABAY
(Y) TARIK ONGUN
(Y) ALPASLAN DEDEŞ
(D) ALİ ŞÜKRÜ BELDÜZ
(B) HAKAN CEYLAN
(A) ALPER ULUSOY
(G) SEFER ALTUNTAŞ
(T) CENK ALTUN
(T) RAŞİT YÜKSEL
(T) MÜMTAZ ŞOĞUR
22.12.2014
19:00
YENİ RİZE ŞEHİR ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. -
Detaylar
GAZİANTEPSPOR (H) HALİS ÖZKAHYA
(Y) ERDİNÇ SEZERTAM
(Y) HAKAN YEMİŞKEN
(D) ERDOĞAN ÖZKAYA
(B) SERKAN TOKAT
(A) ÖZKAN ÇELİKER
(G) ADNAN ŞEKER
(T) ERTUĞ BÜYÜK
(T) KİRAMİ ÇELİK
(T) MÜMİN TOSLALI

PTT 1.Lig -  14 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
19.12.2014
19:30
5 OCAK FATİH TERİM ADANASPOR A.Ş. -
Detaylar
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ (H) MUSTAFA KAMİL ABİTOĞLU
(Y) VOLKAN NARİNÇ
(Y) CEVDET KÖMÜRCÜOĞLU
(D) LEVENT BALCI
(G) METİN AYDOĞAN
(T) KAYHAN ALYÜRÜK
(T) KEMAL ÖZBEK
(T) KORAY BAKIŞ
20.12.2014
14:00
KAMİL OCAK GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR -
Detaylar
ALTINORDU A.Ş. (H) MURAT ÖZCAN
(Y) MEHMET KISAL
(Y) SEYFETTİN ÜNAL
(D) ESER BİRİNCİ
(G) İSMET CENGİZ
(T) MURAT YAMAK
(T) SERVET SARIKAYA
20.12.2014
14:00
ŞANLIURFA GAP ARENA Ş.URFASPOR -
Detaylar
GİRESUNSPOR (H) DENİZ ÇOBAN
(Y) MUSTAFA SÖNMEZ
(Y) MEHMET KAPLUHAN
(D) MUSTAFA AYDIN
(G) TURGUT SIĞIÇ
(T) YÜKSEL GÜRÜZ
(T) ALİ TEMİZ
(T) ERCAN OKUR
20.12.2014
16:00
AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ STADI ANTALYASPOR A.Ş. -
Detaylar
KAYSERİSPOR (H) ÖZGÜR YANKAYA
(Y) SÜLEYMAN ÖZAY
(Y) İLKER TAKPAK
(D) ADNAN GÜNGÖRDÜ
(G) HALİL ARSLAN
(T) BERK ÖZBEK
(T) RIDVAN ÇALIKUŞU
(T) ŞEVKET CANITEZ
21.12.2014
13:30
MANİSA 19 MAYIS MANİSASPOR -
Detaylar
BUCASPOR (H) MUSTAFA ÖĞRETMENOĞLU
(Y) MUHİTTİN GÜRSES
(Y) MEHMET ŞAHAN YILMAZ
(D) AHMET EŞREF SARI
(G) TANER GİZLENCİ
(T) FAZLI AKGÜN
(T) UFUK ILGAZ
21.12.2014
13:30
TEVFİK SIRRI GÜR STADI
(TARAFSIZ SAHADA SEYİRCİSİZ)
ELAZIĞSPOR -
Detaylar
BOLUSPOR (H) VOLKAN BAYARSLAN
(Y) CEMAL BİNGÜL
(Y) KEREM ERSOY
(D) İBRAHİM BÜLBÜL
(G) MUSTAFA ARSLAN
(T) AKİF SÖNMEZ
(T) MEHMET ALİ YURTSEVER
21.12.2014
13:30
YENİ BUCA STADI KARŞIYAKA -
Detaylar
ALBİMO ALANYASPOR (H) ABDULLAH YILMAZ
(Y) BAHTİYAR BİRİNCİ
(Y) SAMET ÇİÇEK
(D) HÜSEYİN ALTINTAŞ
(G) SELAMİ ŞİMŞEK
(T) HASAN ONAR
(T) ERHAN ASLAN
21.12.2014
13:30
19 EYLÜL STADI ORDUSPOR -
Detaylar
DENİZLİSPOR (H) ONUR KARABAŞ
(Y) NİHAT SAMUK
(Y) ATA YILDIRIM
(D) SERTAN BAKAN
(G) DOĞAN ŞEN
(T) İSMAİL ŞENAY
(T) BARIŞ BİRİNCİ
21.12.2014
18:30
SAMSUN 19 MAYIS SAMSUNSPOR -
Detaylar
ADANA DEMİRSPOR (H) KUTLUHAN BİLGİÇ
(Y) ALEKS TAŞÇIOĞLU
(Y) ESAT SANCAKTAR
(D) ERHAN SÖNMEZ
(G) GALİP BİTİGEN
(T) CEM ARİF ÇETİN
(T) SÜMER ÖZKAN
(T) YUSUF PEHLİVANLAR

Spor Toto 2. Lig -  Grup Kırmızı -  18 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
17.01.2015
13:00
AHMET SUAT ÖZYAZICI STD. BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR -
Detaylar
SARIYER    
18.01.2015
13:00
  PAZARSPOR -
Detaylar
İNEGÖLSPOR    
18.01.2015
13:00
SEYRANTEPE DİSKİ SPOR TESİSLERİ DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR -
Detaylar
HATAYSPOR    
18.01.2015
13:00
GÜMÜŞHANE YENİŞEHİR GÜMÜŞHANESPOR -
Detaylar
NAZİLLİ BELEDİYESPOR    
18.01.2015
13:30
İZMİR ATATÜRK GÖZTEPE A.Ş. -
Detaylar
GÖLBAŞISPOR A.Ş.    
18.01.2015
13:30
ANKARA OSTİM BUGSAŞ SPOR A.Ş. -
Detaylar
ALTAY    
18.01.2015
13:30
ANKARA 19 MAYIS MKE ANKARAGÜCÜ -
Detaylar
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.    
18.01.2015
13:30
LÜLEBURGAZ 8 KASIM KIRKLARELİSPOR -
Detaylar
KOCAELİ BİRLİK SPOR    
18.01.2015
13:30
BANDIRMA 17 EYLÜL BANDIRMASPOR -
Detaylar
TEPECİKSPOR A.Ş.    

Spor Toto 2. Lig -  Grup Beyaz -  19 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
21.12.2014
13:30
ANKARA AKTEPE KEÇİÖRENGÜCÜ -
Detaylar
YENİ MALATYASPOR (H) BÜLENT ÇENET
(Y) MEHMET ILDIRI
(Y) KEMALETTİN YİĞİT
(D) UĞURCAN TOZLU
(G) SEBAHATTİN BİTİRİM
21.12.2014
13:30
 
(SEYİRCİSİZ)
BAYRAMPAŞA -
Detaylar
FETHİYESPOR (H) HALİL SAYIN
(Y) ABDULLAH BORA ÖZKARA
(Y) MURAT ŞENER
(D) ŞAHİN BERKER
(G) SAVAŞ ŞENDİL
21.12.2014
13:30
GAZİOSMANPAŞA TOKATSPOR -
Detaylar
TURGUTLUSPOR (H) ADEM ELGÖRMÜŞ
(Y) RAMAZAN ONAT
(Y) MUSTAFA TUNCER BİLİR
(D) LÜTFULLAH ASLAN
(G) HAYRETTİN ÇAĞIN
21.12.2014
13:30
DUMLUPINAR TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR -
Detaylar
ÜMRANİYESPOR (H) EMRE ALTUN
(Y) HİCABİ PÜR
(Y) TOLGA DEDE
(D) ÖZKAN YAŞASIN
(G) GÜLTEKİN DURMAZ
21.12.2014
13:30
MENEMEN İLÇE MENEMEN BELEDİYE SPOR -
Detaylar
HACETTEPE SPOR (H) ÖMER MURAT ÜLGER
(Y) ÖZER VELİOĞLU
(Y) MUSTAFA ARIÖZ
(D) ALİ PINAR
(G) MEKKİ KESKİN
21.12.2014
13:30
PENDİK STADI PENDİKSPOR -
Detaylar
CENTONE KARAGÜMRÜK (H) ÇAĞDAŞ ALTAY
(Y) ÜMİT AMBAR
(Y) İBRAHİM AKAR
(D) DOĞUŞ DARIK
(G) İSMAİL NECDET AKKOÇ
21.12.2014
13:30
OF İLÇE OFSPOR A.Ş. -
Detaylar
TARSUS İDMAN YURDU (H) BURAK ŞEKER
(Y) ÖMER FARUK BAKIR
(Y) MURAT ERGİN GÖZÜTOK
(D) ALPER ORAN
(G) NURAY ÇİÇEK
21.12.2014
13:30
İSKENDERUN 5 TEMMUZ KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR -
Detaylar
AYDINSPOR 1923 (H) FAHRİ VAR
(Y) GÖKÇEN SEVEN
(Y) MÜCAHİT DEĞERMENCİ
(D) HAMDULLAH GÖKMEN
(G) A.CENGİZHAN BİLGİ
21.12.2014
13:30
BŞ BLD ATATÜRK KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR -
Detaylar
1461 TRABZON (H) HASAN AVCI
(Y) UĞUR ERDOĞAN
(Y) ARDA DARCAN
(D) VOLKAN YANÇ
(G) MUZAFFER SATICI

Spor Toto 3. Lig -  Grup 01 -  17 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
20.12.2014
13:30
SİLİVRİ ÇATALCA SPOR -
Detaylar
MANAVGATSPOR (H) MEHMET GÖKHAN DÜZ
(Y) MUAMMER UÇAR
(Y) EMRAH ALTINSOY
(D) VOLKAN YALIN
(G) ALİ OLGUN
21.12.2014
13:00
BATMAN 16 MAYIS STADYUMU
(SEYİRCİSİZ)
BATMAN PETROL SPOR A.Ş. -
Detaylar
SEBAT PROJE TRABZON AKÇAABAT (H) SALİH SALAR
(Y) ÖZGÜR FATİH KALAYCI
(Y) HALİL ERTAN YILMAZ
(D) ÖZEL GÜNGÖR
(G) HALİL BAYLAN
21.12.2014
13:30
GAZİOSMANPAŞA GAZİOSMANPAŞA -
Detaylar
KIZILCABÖLÜKSPOR (H) BURAK CEM TAHİROĞLU
(Y) ÇAĞLAR OSKAY
(Y) BERKAN PÜSKÜLLER
(D) ONUR SALIK
(G) KAHRAMAN ÖLÇER
21.12.2014
13:30
BAĞLUM BELEDİYE STADI ADLİYESPOR -
Detaylar
DARICA G.BİRLİĞİ (H) HALİL UMUT MELER
(Y) FATİH SÖYLER
(Y) CAN SAVAŞAN
(D) NİYAZİ AYKAN CEYLAN
(G) CELİL AYKAN
21.12.2014
13:30
TUZLA BELEDİYE SAHASI TUZLASPOR -
Detaylar
KIRIKHANSPOR (H) EKREM GERGİNCİ
(Y) MUHAMMET ÇEKİN
(Y) RECEP EKİN
(D) MUSTAFA EYMÜR
(G) MUZAFFER ÇEÇEN
21.12.2014
13:30
DR.TURHAN KILIÇÇIOĞLU ÇORUM BELEDİYESPOR -
Detaylar
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. (H) CİHAN BURGAN
(Y) SERDAR SOYDAN
(Y) CEVHER AHEN
(D) RAİF BERKER ÖZGÖKCEN
(G) ABDULLAH DURAN
21.12.2014
13:30
  BOZÜYÜKSPOR -
Detaylar
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR    
21.12.2014
13:30
NİĞDE 5 ŞUBAT NİĞDE BELEDİYESPOR -
Detaylar
İSTANBULSPOR A.Ş. (H) SERKAN ÖNSAL
(Y) GÜNDOĞDU YİĞİT
(Y) AHMET ALEMDAR
(D) SAİT TUZCU
(G) ZAFER AKYÜZ
21.12.2014
13:30
POLATLI İLÇE TUTAP ŞEKERSPOR -
Detaylar
TİRE 1922 SPOR (H) HARUN TOPLAR
(Y) MEHMET ŞENGÜL
(Y) KASIM OYARÇİN
(D) MUSTAFA GÜL
(G) TANER BALBAY

Spor Toto 3. Lig -  Grup 02 -  17 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
21.12.2014
13:00
ERZİNCAN 13 ŞUBAT STADI ERZİNCAN REFAHİYESPOR -
Detaylar
ÇANKIRISPOR (H) ERKAN ÖZDAMAR
(Y) EVREN ÇAĞLAR
(Y) ÇAĞLAR MEHMET ULUDAĞ
(D) SERDAR OSMAN AKARSU
(G) SABİT HACIÖMEROĞLU
21.12.2014
13:00
DİYARBAKIR ATATÜRK YENİ DİYARBAKIR A.Ş. -
Detaylar
68 YENİ AKSARAY SPOR (H) EMRE KOSİF
(Y) GÜRSEL YELKENCİ
(Y) ALİ BALSATAR
(D) AYKUT SERGİN
(G) ADEM AYDIN
21.12.2014
13:30
EYÜP EYÜPSPOR -
Detaylar
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR (H) YİĞİT PEŞİN
(Y) AYDIN KARSAVURAN
(Y) SONER MARAŞ
(D) ONUR ALBAYRAK
(G) KERİM GÖRÜN
21.12.2014
13:30
DOĞAN SEYFİ ATLI DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR -
Detaylar
GÖLCÜKSPOR (H) KADİR SAĞLAM
(Y) İSMAİL YILMAZ
(Y) HAMDİ TONTU
(D) ONUR BİNGÖL
(G) YÜKSEL ALTUNTAŞ
21.12.2014
13:30
DR FEHMİ ÖNCEL KEMER TEKİROVA SPOR -
Detaylar
ARSİNSPOR (H) CİHAT ÇELİKDAĞ
(Y) BELGİN KUMRU
(Y) YASİN KILIÇ
(D) SAİME AKAR
(G) SİNAN BAŞ
21.12.2014
13:30
MİNARELİ ÇAVUŞ SPOR TESİSLERİ YEŞİL BURSA A.Ş. -
Detaylar
HALİDE EDİP ADIVARSPOR (H) SERDAR BAHÇİVAN
(Y) OKAN BARCIN
(Y) ABDULKADİR DÖNER
(D) NİYAZİ TOKCAN
(G) NAMIK ORHAN
21.12.2014
13:30
PAYAS İLÇE STADI PAYAS BELEDİYESPOR 1975 -
Detaylar
MALTEPESPOR (H) EMRAH YILMAZ
(Y) ARDA ÖZYILDIRIM
(Y) ZEYNUR ÇAKIR
(D) SERHAT KORKMAZ
(G) MUSTAFA DÜZKAYA
21.12.2014
13:30
BİGA İLYAS BAYRAM DARDANELSPOR A.Ş. -
Detaylar
ÇİNE MADRANSPOR (H) ÖMER TOLGA GÜLDİBİ
(Y) BAYRAM AYDIN
(Y) İSMAİL TAYGUN TASALI
(D) ENES KANPARA
(G) HİLMİ GÜLTEKİN
21.12.2014
13:30
İSMETPAŞA DERİNCE SPOR A.Ş. -
Detaylar
SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR (H) TOLGA KADAZ
(Y) VOLKAN AKÇİT
(Y) ERDİNÇ KIRICI
(D) EMRE TURCAN
(G) M.KAMİL BİRİCİK

Spor Toto 3. Lig -  Grup 03 -  17 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
21.12.2014
13:00
VAN ATATÜRK
(SEYİRCİSİZ)
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR -
Detaylar
ETİMESGUT BLD. SPOR (H) GÖKHAN ESEN
(Y) YUNUS TAŞKIN
(Y) AYKUT ONAR
(D) İSAH DEMİRCAN
(G) AYHAN GÖKSUN
21.12.2014
13:30
SAKARYA ATATÜRK SAKARYASPOR A.Ş. -
Detaylar
ORHANGAZİSPOR (H) ÜMİT ÖZTÜRK
(Y) KAMİL ÇETİN
(Y) HARUN ÖZTEKİN
(D) MEHMET DİŞÇİ
(G) MEHMET ÖZKAN
21.12.2014
13:30
KAYSERİ ATATÜRK SPOR KOMP.YAN AÇIK SAHA KAYSERİ ŞEKERSPOR -
Detaylar
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR (H) SELİM ÖZEN
(Y) MURAT DEMİR
(Y) TUNCAY ÇALIKOĞLU
(D) FATİH ÇALIŞKAN
(G) ABDULLAH ŞAŞMAZ
21.12.2014
13:30
BEYLERBEYİ 75.YIL ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR -
Detaylar
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR (H) OSMAN ENDER BULUT
(Y) RAHMAN KALYONCU
(Y) ÜMİT KAYA
(D) CİHAN AYDIN
(G) ARİF KESERCİ
21.12.2014
13:30
SİLİVRİ SİLİVRİSPOR -
Detaylar
ERZİN BELEDİYESPOR (H) MELİZ ÖZÇİĞDEM
(Y) HALİL İBRAHİM ATABAY
(Y) KÜRŞATHAN AKIN
(D) FATİH SAYAR
(G) ZİYA FİDAN
21.12.2014
13:30
SANDIKLI İLÇE SANDIKLISPOR -
Detaylar
İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR (H) AHMET ASLAN
(Y) EVREN TUTKUN
(Y) ÖZGÜR SEZGİN
(D) ENGİN AKAR
(G) LOKMAN TOP
21.12.2014
13:30
BERGAMA 14 EYLÜL BERGAMA BELEDİYESPOR -
Detaylar
BEYLERBEYİSPOR (H) TOLGA ŞİNOFOROĞLU
(Y) ATA BAYRAKTAR
(Y) GÖKMEN CANLIDİNÇ
(D) AHMET İLHAN AYDIN
(G) ÖMER KIRDİNLİ
21.12.2014
13:30
AYVALIK HÜSNÜ UĞURAL AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR -
Detaylar
ANKARA DEMİRSPOR (H) CELAL BAYRAKLI
(Y) GÖKHAN YUMLU
(Y) CEMAL ALPAY
(D) ÖZCAN GENEL
(G) AHMET TAHSİN UÇKAÇ
21.12.2014
13:30
KEMALPAŞA ULUCAK FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAM SPOR -
Detaylar
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR (H) OKTAY TAŞ
(Y) BARIŞ ÖNAL
(Y) TURGUT EVRAN
(D) SERCAN MURAT GÜNDÜZLER
(G) AYHAN KILIÇ
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.