TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 

STSL Puan Durumu

Tüm Liglerin Fikstürleri
Puan Cetvelleri
Haftalık Maç Görevlileri

Hakem, Gözlemci ve Temsilciler

 
 
PTT 1. Lig Play-Off Finali hakemleri açıklandı 03.06.2015

Spor Toto Süper Lig'e yükselecek son takımın belirleneceği PTT 1. Lig Play-Off Final karşılaşması Samsunspor ile Antalyaspor A.Ş. arasında 5 Haziran Cuma günü saat 20.00'de İstanbul Başakşehir Fatih Terim Stadı'nda oynanacak.

Karşılaşma programı, hakemler, gözlemci ve temsilciler şöyle:



Spor Toto Süper Lig Hasan Doğan Sezonu -  20 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
05.02.2016
19:00
OSMANLI STADI OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 4-0
Detaylar
MEDICANA SİVASSPOR (H) BARIŞ ŞİMŞEK
(Y) UYGAR BEBEK
(Y) MEHMET METİN
(D) GÖKHAN MEMİŞOĞLU
(B) KORAY GENÇERLER
(A) BAHATTİN ŞİMŞEK
(G) SERDAR ÇAKIR
(T) KEREM FAHRİ BAYKALMIŞ
(T) AHMET KORKMAZ
(T) ÜNAL AKÇA
05.02.2016
20:00
ANTALYA STADYUMU ANTALYASPOR A.Ş. 4-2
Detaylar
FENERBAHÇE A.Ş. (H) ALİ PALABIYIK
(Y) MEHMET CEM SATMAN
(Y) FEVZİ DEMİRHAN
(D) MURAT ÖZCAN
(B) ÖZGÜÇ TÜRKALP
(A) YİĞİT PEŞİN
(G) ENGİN KURT
(T) ORHAN TATAR
(T) ALİ TEMİZ
(T) OLCAY MÜLAZIMOĞLU
06.02.2016
13:30
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADİR HAS KAYSERİSPOR 0-1
Detaylar
MERSİN İDMANYURDU (H) HALİL UMUT MELER
(Y) VOLKAN NARİNÇ
(Y) AHMET ŞİMŞEK
(D) İSMAİL ŞENCAN
(B) HASBİ DEDE
(A) FERHAN KESTANLIOĞLU
(G) RECEP SÜRHAT MÜNİROĞLU
(T) HALİT ARSLAN
(T) ŞEVKET CANITEZ
(T) İBRAHİM TAN
06.02.2016
16:00
BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE STADYUMU BURSASPOR 3-3
Detaylar
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK (H) HÜSEYİN GÖÇEK
(Y) ORKUN AKTAŞ
(Y) SERKAN OK
(D) ERKAN AKBULUT
(B) SÜLEYMAN ABAY
(A) BURAK TAŞKINSOY
(G) SELAMİ ŞİMŞEK
(T) ALİ ATASEVER
(T) RIDVAN ÇALIKUŞU
(T) YUSUF PEHLİVANLAR
06.02.2016
19:00
ALİ SAMİ YEN SPOR KOMPLEKSİ TÜRK TELEKOM ARENA GALATASARAY A.Ş. 0-0
Detaylar
TORKU KONYASPOR (H) BÜLENT YILDIRIM
(Y) EKREM KAN
(Y) ASIM YUSUF ÖZ
(D) SERKAN OLGUNCAN
(B) MEHMET EMRE ATASOY
(A) ESER BİRİNCİ
(G) MUSTAFA KAMİL ABİTOĞLU
(T) MURAT ŞANLI
(T) CENGİZ AKAR
(T) HAKAN YAPAN
07.02.2016
13:30
YENİ RİZE ŞEHİR ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1-1
Detaylar
ESKİŞEHİRSPOR (H) FIRAT AYDINUS
(Y) ALEKS TAŞÇIOĞLU
(Y) ARKIN AKGÖL
(D) ERDEM BAYIK
(B) ERKAN ENGİN
(A) BURAK ŞEKER
(G) MURAT ILGAZ
(T) ALTAN KUTUCU
(T) İSMAİL HAKKI KÖKLÜKAYA
(T) ERHAN ASLAN
07.02.2016
15:00
MANİSA 19 MAYIS AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 2-1
Detaylar
TRABZONSPOR A.Ş. (H) HALİS ÖZKAHYA
(Y) KEMAL YILMAZ
(Y) MEHMET CEM HANOĞLU
(D) CEYHUN SESİGÜZEL
(B) ONUR KARABAŞ
(A) ERDOĞAN ÖZKAYA
(G) MUSTAFA ARSLAN
(T) CENK ALTUN
(T) HAYDAR ÖZDEMİR
(T) MURAT KANGALGİL
07.02.2016
19:00
BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM BEŞİKTAŞ A.Ş. 4-0
Detaylar
GAZİANTEPSPOR (H) CÜNEYT ÇAKIR
(Y) BAHATTİN DURAN
(Y) TARIK ONGUN
(D) ADİL SİNEM
(B) ÖZKAN ÇELİKER
(A) SERKAN ERGÜN
(G) NEDİM GÖKLÜ
(T) RAMAZAN GÜLENDAM
(T) HAKAN CİVA
(T) KEMAL ÖZBEK
08.02.2016
20:00
RECEP TAYYİP ERDOĞAN STADYUMU KASIMPAŞA A.Ş. 0-1
Detaylar
GENÇLERBİRLİĞİ (H) ABDULKADİR BİTİGEN
(Y) İLYAS EMEKTAR
(Y) MUSTAFA SAVRANLAR
(D) ERDİNÇ SEZERTAM
(B) ÇAĞATAY ŞAHAN
(A) HAKAN AKMISIR
(G) SEFER ALTUNTAŞ
(T) ÖMER DALMAN
(T) GÖKSEL TOPALOĞLU
(T) ABBAS ÖĞRAŞ

PTT 1.Lig -  20 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
05.02.2016
19:00
5 OCAK FATİH TERİM ADANASPOR A.Ş. 1-0
Detaylar
GİRESUNSPOR (H) EMRE MALOK
(Y) ALPASLAN DEDEŞ
(Y) BAHTİYAR BİRİNCİ
(D) ŞEREF TAŞTAN
(G) YUSUF YAYLI
(T) MUSTAFA ARDA
(T) TAYFUN VARDARLI
06.02.2016
13:30
HÜSEYİN AVNİ AKER 1461 TRABZON 1-3
Detaylar
ALTINORDU A.Ş. (H) MUSTAFA ÖĞRETMENOĞLU
(Y) MUSTAFA SÖNMEZ
(Y) ÖMER TEVFİK ÖZKOÇ
(D) AHMET EŞREF SARI
(G) METİN TOKAT
(T) SUAT ÇOBAN
(T) ŞENTÜRK DEMİRAL
06.02.2016
16:00
DR.NECMETTİN ŞEYHOĞLU KARDEMİR KARABÜKSPOR 3-0
Detaylar
BALIKESİRSPOR (H) BÜLENT BİRİNCİOĞLU
(Y) MUHAMMET YUMAK
(Y) ABDULLAH BORA ÖZKARA
(D) RAMAZAN KELEŞ
(G) TURGUT SIĞIÇ
(T) EKREM İNCİ
(T) ERCAN DAĞDEVİREN
(T) SELÇUK KÜÇÜKOĞLU
06.02.2016
18:30
ALANYA OBA STADI MULTIGROUP ALANYASPOR 2-0
Detaylar
ALİMA YENİ MALATYASPOR (H) VOLKAN BAYARSLAN
(Y) BÜLENT GÖKÇÜ
(Y) CEMAL BİNGÜL
(D) MUSTAFA KÜRŞAD FİLİZ
(G) A.SOMER KARAKAŞ
(T) NİHAT DOKER
(T) AHMET SERT
07.02.2016
13:30
BOLU ATATÜRK BOLUSPOR 1-0
Detaylar
ADANA DEMİRSPOR (H) SUAT ARSLANBOĞA
(Y) ALİ SAYGIN ÖGEL
(Y) BARAN ERASLAN
(D) SERHAD ÜRKMEZ
(G) SEBAHATTİN ŞAHİN
(T) AHMET HAMDİ USTA
(T) ERCÜMENT ÖZİNAN
07.02.2016
13:30
KAMİL OCAK GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 2-0
Detaylar
KAYSERİ ERCİYESSPOR (H) SARPER BARIŞ SAKA
(Y) SERDAR AKÇER
(Y) MURAT ERGİN GÖZÜTOK
(D) YAVUZ ÇETİN
(G) AYTEKİN DURMAZ
(T) CEM ARİF ÇETİN
(T) YILDIRAY ARSLAN
07.02.2016
16:00
ELAZIĞ ATATÜRK VARTAŞ ELAZIĞSPOR 3-1
Detaylar
DENİZLİSPOR (H) HAKAN CEYLAN
(Y) CUMHUR ALTAY
(Y) GÖKMEN BALTACI
(D) YİĞİT ARSLAN
(G) ADNAN ŞEKER
(T) CEMİL KAYHAN
(T) BÜLENT TIRNAKSIZ
07.02.2016
18:30
SAMSUN 19 MAYIS SAMSUNSPOR 1-2
Detaylar
KARŞIYAKA (H) EMRE ALTUN
(Y) ÖZGÜR ERTEM
(Y) DENİZ TURGUT
(D) ÖNER FIRAT
(G) ŞAHİN TAŞKINSOY
(T) TARIK ANTALYALI
(T) AYDIN BALKANLI
08.02.2016
19:00
MANİSA 19 MAYIS GÖZTEPE A.Ş. 1-1
Detaylar
ŞANLIURFASPOR (H) MUSTAFA İLKER COŞKUN
(Y) OSMAN KARAKAŞ
(Y) SONER MARAŞ
(D) ERKAN ÖZDAMAR
(G) HAMZA IŞIN
(T) FAİK DEMEZ
(T) GÜLHAN ÖZKAN
(T) RAMAZAN GÜN

Spor Toto 2. Lig -  Grup Beyaz -  22 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
14.02.2016
13:00
ANTAKYA ATATÜRK STADI HATAYSPOR -
Detaylar
BAYRAMPAŞA    
14.02.2016
13:30
YUSUF ZİYA ÖNİŞ SARIYER -
Detaylar
MENEMEN BELEDİYE SPOR    
14.02.2016
13:30
ANKARA OSTİM BUGSAŞ SPOR A.Ş. -
Detaylar
PAZARSPOR    
14.02.2016
13:30
BANDIRMA 17 EYLÜL BANDIRMASPOR -
Detaylar
ORDUSPOR    
14.02.2016
13:30
ÜMRANİYE BLD. İLÇE ÜMRANİYESPOR -
Detaylar
PENDİKSPOR    
14.02.2016
13:30
KIRKLARELİ ATATÜRK KIRKLARELİSPOR -
Detaylar
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR    
14.02.2016
13:30
FETHİYE İLÇE FETHİYESPOR -
Detaylar
ALPEDO KAHRAMANMARAŞSPOR    
14.02.2016
13:30
BAHÇELİEVLER İL ÖZEL İDARE İSTANBULSPOR A.Ş. -
Detaylar
HACETTEPE SPOR    
14.02.2016
13:30
BŞ BLD ATATÜRK KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR -
Detaylar
NAZİLLİ BELEDİYESPOR    

Spor Toto 2. Lig -  Grup Kırmızı -  22 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
14.02.2016
13:00
GÜMÜŞHANE YENİŞEHİR GÜMÜŞHANESPOR -
Detaylar
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.    
14.02.2016
13:00
SİVAS MUHSİN YAZICIOĞLU SPOR KOMPLEKSİ SİVAS BELEDİYE SPOR -
Detaylar
TOKATSPOR    
14.02.2016
13:30
KARTAL STADYUMU KARTALSPOR -
Detaylar
TUZLASPOR    
14.02.2016
13:30
İNEGÖL İLÇE STADI İNEGÖLSPOR -
Detaylar
AMED SPORTİF FAALİYETLER    
14.02.2016
13:30
EYÜP EYÜPSPOR -
Detaylar
KOCAELİ BİRLİK SPOR    
14.02.2016
13:30
TARSUS BURHANETTİN KOCAMAZ TARSUS İDMAN YURDU -
Detaylar
ANKARA DEMİRSPOR    
14.02.2016
13:30
ADNAN MENDERES AYDINSPOR 1923 -
Detaylar
MKE ANKARAGÜCÜ    
14.02.2016
13:30
YENİ BUCA STADI BUCASPOR -
Detaylar
KEÇİÖRENGÜCÜ    
14.02.2016
13:30
TURGUTLU 7 EYLÜL MANİSASPOR -
Detaylar
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.    

Spor Toto 3. Lig -  Grup 01 -  25 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
14.02.2016
13:00
KIRIKHAN İLÇE KIRIKHANSPOR -
Detaylar
DÜZCESPOR    
14.02.2016
13:00
KAZIM KARABEKİR STADI BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR -
Detaylar
GÖLBAŞISPOR A.Ş.    
14.02.2016
13:00
ARSİN İLÇE ARSİNSPOR -
Detaylar
TEKİRDAĞSPOR    
14.02.2016
13:00
AHMET SUAT ÖZYAZICI STD. BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR -
Detaylar
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR    
14.02.2016
13:30
NİLÜFER STADI BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş. -
Detaylar
ERZİN BELEDİYESPOR    
14.02.2016
13:30
TİRE 4 EYLÜL TİRE 1922 SPOR -
Detaylar
TURGUTLUSPOR    
14.02.2016
13:30
BUCA İLÇE STADI ALTAY -
Detaylar
YEŞİL BURSA A.Ş.    
14.02.2016
13:30
MALTEPE HASAN POLAT MALTEPESPOR -
Detaylar
KOZAN BLD.SPOR    
14.02.2016
13:30
SİLİVRİ SİLİVRİSPOR -
Detaylar
CİZRE SPOR    
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.