TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
U15 Milli Takımı, Arnavutluk'u 1-0 yendi 17.04.2019
U15 Milli Takımı, Arnavutluku 1-0 yendi
Geri
İleri

U15 Milli Takımımız, TFF Riva Hasan Doğan Kamp ve Eğitim Tesisleri'nin ev sahipliği yaptığı Uluslararası Dörtlü Turnuva ikinci maçında Arnavutluk'u 1-0 mağlup etti.

Milli Takımımızın golünü 38.dakikada Burak İnce attı. Turnuvanın diğer karşılaşmasında Beyaz Rusya, Litvanya'yı 2-0 yendi. U15 Milliler, Uluslararası Dörtlü Turnuva son maçında 19 Nisan Cuma günü Beyaz Rusya ile karşılaşacak.

Stat: TFF Riva Hasan Doğan Kamp ve Eğitim Tesisleri

Hakemler: Ahmet Can, Rahim Sarıdede, Tugay Şahin, Ali Koç

Türkiye: Emre Bilgin, Egemen Tutar, Kadir Yiğit, Buğra Çağlıyan, Burak İnce, Melih Bostan, Adem Metin Türk, Mehmet Emin Kaburga, Nihat Eriş (Dk.50 Efe Birinci), Ulusoy Mert Kabasakal (Dk.50 Mustafa Erdilman), Bilal Musa Şentürk (Dk.63 Emir Tintiş)

Arnavutluk: Simon Simoni, Romeu Serra Abazaj, Jani Pano, Albion Kurbasha (Dk.55 Erion Zabeli), Adrian Neziri Muarrem, Gjergji Kote, Deivi Kreka, Alesio Stafa, Miro Halili (Dk.78 Klejvis Bitri), Danilo Bajraktari (Dk.55 Brian Hysa), Melsi Cereni

Sarı Kart: Dk.47 Nihat Eriş

U15 Milli Takımı'nın Uluslararası Dörtlü Turnuva aday kadrosunda şu oyuncular bulunuyor:

Kaleciler:
Berkin Özgür (Bucaspor), Emre Bilgin (Beşiktaş A.Ş.), Sacit Eren Nasuh (Bursaspor)

Defans:
Egemen Tutar (Beşiktaş A.Ş.), Emir Tintiş (Galatasaray A.Ş.), Kadir Yiğit (Bursaspor), Kerem Kök (Bursaspor), Mehmet Emin Kaburga (Kasımpaşa A.Ş.), Nihat Eriş (Kasımpaşa A.Ş.), Orçun Derbay (Balıkesirspor Baltok), Selman Yıldız (Kasımpaşa A.Ş.)

Orta Saha:
Adem Metin Türk (İstanbul Soma Aslan Gücü Spor), Bilal Musa Şentürk (Medipol Başakşehir FK), Burak İnce (Altınordu A.Ş.), Efe Birinci (Trabzonspor A.Ş.), Buğra Çağlıyan (Eskişehirspor), Mustafa Erdilman (Antalyaspor A.Ş.), Ulusoy Mert Kabasakal (Gençlerbirliği)

Forvet:
Melih Bostan (Fenerbahçe A.Ş.), Umut Yaşar Keçeci (Fenerbahçe A.Ş.)

Genç Milli Takımlar Sorumlusu: Tolunay Kafkas

Teknik Direktör: Mehmet Hacıoğlu

Maç Programı:

Tarih-Saat

1. Takım

Skor

2. Takım

Stat / Yer

15.04.2019-16.00

Türkiye

6-2

Litvanya

TFF Riva Tesisleri

17.04.2019-16.00

Türkiye

1-0

Arnavutluk

TFF Riva Tesisleri

19.04.2019-14.00

Türkiye

-

Beyaz Rusya

TFF Riva Tesisleri

Geri
İleri
 
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.