TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
Kırmızı Grup
İLYAS ÇAKMAK
BUCASPOR
28
SAMED ALİ KAYA
MENEMEN BELEDİYE SPOR
24
OLTAN KARAKULLUKÇU
AFJET AFYONSPOR
21
AHMET GÜVEN
KEÇİÖRENGÜCÜ
15
İLYAS KUBİLAY YAVUZ
KEÇİÖRENGÜCÜ
14
MURAT YILMAZ
TUZLASPOR A.Ş.
14
İLKER AVŞAR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
13
RAİF DEMİR
İNEGÖLSPOR
11
SİNAN AKAYDİN
SİVAS BELEDİYE SPOR
11
SİNAN KURUMUŞ
HATAYSPOR
11
UMUT PUSAT
KEÇİÖRENGÜCÜ
11
YASER YILDIZ
SARIYER
11
YASİN YENER
AFJET AFYONSPOR
11
HAMZA GÜR
HATAYSPOR
10
MUSTAFA ŞEN
MENEMEN BELEDİYE SPOR
10
ALİM HARLAK
SARIYER
9
ALPEREN PAK
SAMSUNSPOR
9
HACI MUSTAFA KARABULUT
TUZLASPOR A.Ş.
9
KEREM BULUT
MENEMEN BELEDİYE SPOR
9
MELIK DERIN
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
9
TAHA BALCI
HATAYSPOR
9
UMUT KOÇİN
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
9
ATAKAN ARSLAN
EYÜPSPOR
8
CENGİZ ÖTKÜN
İNEGÖLSPOR
8
DENİZ NAKİ
AMED SPORTİF FAALİYETLER
8
ESER YAYLA
ETİMESGUT BELEDİYESPOR
8
MUHAMMET HAŞİM ÇOBAN
KASTAMONUSPOR 1966
8
RAİF UZUNER
KOCAELİ BİRLİK SPOR
8
SAMET KATANALP
SİVAS BELEDİYE SPOR
8
SELİM ILGAZ
HATAYSPOR
8
EMRE ŞAHİN
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
7
ERSEL ASLIYÜKSEK
AFJET AFYONSPOR
7
HAKAN YAĞMURKAYA
SİVAS BELEDİYE SPOR
7
MEHMET FUAT GÖLBAŞI
ETİMESGUT BELEDİYESPOR
7
MEHMET TOSUN
HATAYSPOR
7
MELİH İNAN
KOCAELİ BİRLİK SPOR
7
OKAN DENİZ
İNEGÖLSPOR
7
OKAN EKEN
KEÇİÖRENGÜCÜ
7
SERHAT ZÜBEYR KORUK
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
7
SERKAN ÇALIK
EYÜPSPOR
7
TAŞKIN ÇALIŞ
YENİ MALATYASPOR
7
TİMUR KOSOVALI
AMED SPORTİF FAALİYETLER
7
AHMET HAKAN ŞAHİN
İNEGÖLSPOR
6
AYHAN GÜRBÜZ
KEÇİÖRENGÜCÜ
6
BERAT ALİ GENÇ
TUZLASPOR A.Ş.
6
ÇAĞRI TEKİN
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
6
EMRAH UZUN
SARIYER
6
EMRECAN YILDIZHAN
KOCAELİ BİRLİK SPOR
6
NEZİR ÖZER
TOKATSPOR
6
ONUR ALKAN
BUCASPOR
6
SADIK BAŞ
TUZLASPOR A.Ş.
6
YILMAZ ÖZEREN
HATAYSPOR
6
YOUSSEF YEŞİLMEN
KASTAMONUSPOR 1966
6
ALİCAN KARADAĞ
KARDEMİR KARABÜKSPOR
5
CANER HÜSEYİN BAĞ
HATAYSPOR
5
CANER YILMAZ
ETİMESGUT BELEDİYESPOR
5
ENES ATA
BURSASPOR
5
ERCÜMENT ERAY ATAKLI
TOKATSPOR
5
ŞABAN YILMAZ GENİŞYÜREK
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
5
TAYYİB KANARYA
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
5
BERAT SATILMIŞ
KEÇİÖRENGÜCÜ
4
DOĞUKAN BAD
EYÜPSPOR
4
ERÇAĞ EVİRGEN
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
4
ERÇİN ILGAZ
ETİMESGUT BELEDİYESPOR
4
GÜNAY ŞAKAR
EROKSPOR A.Ş.
4
HÜSEYİN BAK
SİVAS BELEDİYE SPOR
4
KEMAL HASTÜRK
İNEGÖLSPOR
4
KUBİLAY AKYÜZ
KASIMPAŞA A.Ş.
4
MEHMET ATİK
ETİMESGUT BELEDİYESPOR
4
NİYAZİ BATUHAN SALMAN
SİVAS BELEDİYE SPOR
4
OKAN BAYDEMİR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
4
OZAN KILIÇOĞLU
SİVAS BELEDİYE SPOR
4
ÖMERCAN ÖNDAŞ
TOKATSPOR
4
SONER ÖRNEK
HATAYSPOR
4
TUĞAY ADAMCIL
AFJET AFYONSPOR
4
UĞUR ALBAYRAK
KEÇİÖRENGÜCÜ
4
ABDULLAH HALMAN
KASTAMONUSPOR 1966
3
AHMET ARI
SİVAS BELEDİYE SPOR
3
ALİ KUCIK
KASTAMONUSPOR 1966
3
AYKUT ULUÇ
AFJET AFYONSPOR
3
BAYRAM ÇETİN
AFJET AFYONSPOR
3
EMİRHAN AYDOĞAN
BURSASPOR
3
EMİRHAN SUBAŞ
KOCAELİ BİRLİK SPOR
3
EMRAH BOZKURT
ETİMESGUT BELEDİYESPOR
3
EMRAH METOĞLU
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
3
EMRAH ÖZYAYLAZ
MERSİN İDMANYURDU
3
EMRE ÖZKAN
BUCASPOR
3
EREN GÖRÜR
SİVAS BELEDİYE SPOR
3
GENCAY ERTEN
EYÜPSPOR
3
HALİL İBRAHİM TUNA
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
3
HÜSEYİN GÜNGÖR
KEÇİÖRENGÜCÜ
3
KIVANÇ SALİHOĞLU
EYÜPSPOR
3
MEHMET BAĞLI
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
3
MEHMET BEKTAŞ
ETİMESGUT BELEDİYESPOR
3
MEHMET ÇAKIR
TUZLASPOR A.Ş.
3
MEHMET SIDDIK İSTEMİ
AMED SPORTİF FAALİYETLER
3
MİTHAT YAŞAR
HATAYSPOR
3
NAZMİ CANDOĞAN
AFJET AFYONSPOR
3
NURULLAH KAYA
MERSİN İDMANYURDU
3
OĞUZ CAN YORULMUŞ
MERSİN İDMANYURDU
3
OZAN PAPAKER
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
3
RECEP TÜRKÖZ
TOKATSPOR
3
RIDVAN KOÇAK
KEÇİÖRENGÜCÜ
3
SARUHAN FINDIKCI
BUCASPOR
3
SELİM KAYACI
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
3
TEVFİK KÖSE
SAKARYASPOR A.Ş.
3
VELİ ÇETİN
MENEMEN BELEDİYE SPOR
3
YAŞAR ÇETİN
ETİMESGUT BELEDİYESPOR
3
YILDIRAY KOÇAL
MENEMEN BELEDİYE SPOR
3
ABDURRAHMAN KUYUCU
GRANDMEDICAL MANİSASPOR
2
AGAH OKTAY YILMAZ
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
2
ARİF ÇOBAN
TOKATSPOR
2
BAHADIR EROL
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
2
BERAT DEMİR
KOCAELİ BİRLİK SPOR
2
BERTUL KOCABAŞ
SARIYER
2
BİLAL GÜLDEN
EYÜPSPOR
2
BURAK AYDIN
KEÇİÖRENGÜCÜ
2
CANER SOLMAZ
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
2
CELAL DUMANLI
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
2
EMİR KAAN GÜLTEKİN
MERSİN İDMANYURDU
2
EMRE BALAK
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
2
EMRE HASAN BALCI
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
2
EMRE TORAMAN
BUCASPOR
2
ENES KELEŞ
TOKATSPOR
2
ENES SAMET TOPRAK
MERSİN İDMANYURDU
2
ERHAN AYDIN
EYÜPSPOR
2
ERKUT TEKİNSOY
SARIYER
2
FERİT ERİŞÇİ
KASTAMONUSPOR 1966
2
FEYYAZ BELEN
SİVAS BELEDİYE SPOR
2
GÖKAN LEKESİZ
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
2
GÖKCAN KAYA
TUZLASPOR A.Ş.
2
İBRAHİM ŞİRİN
BUCASPOR
2
KAAN AYGÜN
İNEGÖLSPOR
2
KEREM ÇALIŞKAN
SARIYER
2
MANSUR ÇALAR
AMED SPORTİF FAALİYETLER
2
MEHMET KODEŞ
EYÜPSPOR
2
MEHMET TAYFUN DİNGİL
HATAYSPOR
2
MESUT ÇAYTEMEL
HATAYSPOR
2
MUHAMMET EMRE KALKAN
ETİMESGUT BELEDİYESPOR
2
MUHAMMET YILMAZ
KEÇİÖRENGÜCÜ
2
MURATHAN BURUŞ
BANDIRMASPOR
2
NURİ FATİH AYDİN
YENİ MALATYASPOR
2
SABUTAY ALPER BAYÜLKEN
SARIYER
2
SAMET AKAYDİN
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
2
SELÇUK KABAN
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
2
SERKAN BALCI
SARIYER
2
SÜLEYMAN OLGUN
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
2
ŞAHİN ŞAFAKOĞLU
KEÇİÖRENGÜCÜ
2
TAYFUN AYDOĞAN
MENEMEN BELEDİYE SPOR
2
TÜRKER TOPTAŞ
AFJET AFYONSPOR
2
UĞUR KARAKOÇ
AFJET AFYONSPOR
2
YASİN GÜRELER
MENEMEN BELEDİYE SPOR
2
YENER DEMİRCİ
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
2
ABDULKADİR KUZEY
AFJET AFYONSPOR
1
ABDULLAH BALIKÇI
GENÇLERBİRLİĞİ
1
ABDULLAH TOPKARA
AMED SPORTİF FAALİYETLER
1
ABDURRAHMAN TÜRKMEN
MERSİN İDMANYURDU
1
AHMET DEVRET
EYÜPSPOR
1
AHMET KAAN ERGÜN
ETİMESGUT BELEDİYESPOR
1
ALBERK KOÇ
MENEMEN BELEDİYE SPOR
1
ALİ AYDIN
SİVAS BELEDİYE SPOR
1
ALİ KEMAL YÜKSEKER
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
1
ALPAY ALDEMİR
İSTANBULSPOR A.Ş.
1
BARIŞ SİNAN ÜSTÜN
İNEGÖLSPOR
1
BATUHAN BOYOĞLU
KOCAELİ BİRLİK SPOR
1
BATUHAN YARBAŞAR
MERSİN İDMANYURDU
1
BERKE TULPAR
KOCAELİ BİRLİK SPOR
1
BERTUĞ BAYAR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
1
BİLAL ÖZDEMİR
İNEGÖLSPOR
1
BURAK CAN KUNT
KASTAMONUSPOR 1966
1
BÜLENT UZUN
TUZLASPOR A.Ş.
1
CUMHUR YILMAZTÜRK
AMED SPORTİF FAALİYETLER
1
DOĞUKAN EMEKSİZ
SARIYER
1
EFE CAN ÇÖLBEKLER
KEÇİÖRENGÜCÜ
1
EMRAH DAĞ
İNEGÖLSPOR
1
EMRE CAN DÖNMEZ
MERSİN İDMANYURDU
1
ERCAN ÇAPAR
AMED SPORTİF FAALİYETLER
1
ERKAN SEKMAN
KASTAMONUSPOR 1966
1
FARUK ÖCAL
HATAYSPOR
1
FATİH ÇİPLAK
SİVASSPOR
1
FATİH SELİMHAN SOLMAZ
ETİMESGUT BELEDİYESPOR
1
FERHAT ÇOBAN
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
1
FURKAN BAYIR
MENEMEN BELEDİYE SPOR
1
GÖKHAN AKKAN
YENİ MALATYASPOR
1
GÖKHAN ÇETİNUS
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
1
GÖKHAN KURUMUŞ
İNEGÖLSPOR
1
GÖKHAN LALE
ETİMESGUT BELEDİYESPOR
1
GÖKHAN SAZDAĞI
HATAYSPOR
1
GÖKHAN ÜNAL
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
1
HAKAN GÖKÇEK
TUZLASPOR A.Ş.
1
HALİL İBRAHİM CAN
ETİMESGUT BELEDİYESPOR
1
HAMİT AYDIN
EYÜPSPOR
1
HAMZA KÜÇÜKKÖYLÜ
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1
İLKER SAYAN
SİVAS BELEDİYE SPOR
1
İSA AKGÖL
İNEGÖLSPOR
1
İSA GÜLER
BUCASPOR
1
İSMAİL AYAZ
EYÜPSPOR
1
KEMAL TOKAK
SARIYER
1
KENAN ŞAHİN
EYÜPSPOR
1
KEREM ŞERAS
TUZLASPOR A.Ş.
1
KIVANÇ KARAKAŞ
SARIYER
1
MAHMUT METİN
MERSİN İDMANYURDU
1
MEHMET ALBAYRAK
ŞANLIURFASPOR
1
MERT KULA
MENEMEN BELEDİYE SPOR
1
MERTCAN AKTAŞ
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
1
MURAT AKÇAY
EYÜPSPOR
1
MURAT AKYÜZ
BUCASPOR
1
MURAT ŞİMŞEK
İNEGÖLSPOR
1
MUSTAFA ÇİÇEKLİ
MERSİN İDMANYURDU
1
NURİ MELİH MURSAL
SİVAS BELEDİYE SPOR
1
OĞUZ KOCABAL
HATAYSPOR
1
OĞUZ ÖZDEN
KASTAMONUSPOR 1966
1
OĞUZHAN ÖZTÜRK
KASTAMONUSPOR 1966
1
ÖMER CAN SOKULLU
KASTAMONUSPOR 1966
1
ÖMER KARANCI
AMED SPORTİF FAALİYETLER
1
ÖMER YANIK
AFJET AFYONSPOR
1
RECEP BURAK YILMAZ
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
1
SABRİ TURGUT
ETİMESGUT BELEDİYESPOR
1
SAMET CANTÜRK
AFJET AFYONSPOR
1
SAVAŞ TAĞA
YENİ MALATYASPOR
1
SEMİH CEYLAN
MENEMEN BELEDİYE SPOR
1
SEMİH ERGÜL
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
1
SEMİH ÜSTÜN
KOCAELİ BİRLİK SPOR
1
SERKAN YALÇIN
SARIYER
1
SEYDİ KAYASOY
ALTINORDU A.Ş.
1
SEYİD AHMET HAN
SİVAS BELEDİYE SPOR
1
TEOMAN SAFA ERKAN
TOKATSPOR
1
TİMUÇİN AŞCIGİL
AFJET AFYONSPOR
1
UĞUR DURMUŞ
AFJET AFYONSPOR
1
UĞURCAN YAZĞILI
BUCASPOR
1
ÜMİT KARAAL
KASTAMONUSPOR 1966
1
VAHİT YAŞAR
EYÜPSPOR
1
YAŞAR YURDUSEVEN
TOKATSPOR
1
YÜKSEL KAYAALP
EYÜPSPOR
1
 
Ligler » TFF 2. Lig » TFF 2. Lig Arşivi » TFF 2.Lig 2017-2018 Sezonu
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.HATAYSPOR 34 23 7 4 63 15 48 76
2.MENEMEN BELEDİYE SPOR 34 22 8 4 68 26 42 74
3.AFJET AFYONSPOR 34 21 7 6 62 31 31 70
4.SİVAS BELEDİYE SPOR 34 19 10 5 57 29 28 67
5.KEÇİÖRENGÜCÜ 34 19 7 8 77 41 36 64
6.SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 34 16 11 7 58 32 26 59
7.İNEGÖLSPOR 34 17 8 9 53 41 12 59
8.SARIYER 34 13 5 16 44 45 -1 44
9.TOKATSPOR 34 11 10 13 37 45 -8 43
10.ETİMESGUT BELEDİYESPOR 34 11 9 14 44 47 -3 42
11.KASTAMONUSPOR 1966 34 12 4 18 46 49 -3 40
12.EYÜPSPOR 34 11 6 17 52 62 -10 39
13.TUZLASPOR A.Ş. 34 10 8 16 42 51 -9 38
14.BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 34 10 8 16 39 53 -14 38
15.AMED SPORTİF FAALİYETLER 34 10 10 14 37 41 -4 37
16.BUCASPOR 34 10 9 15 51 60 -9 36
17.KOCAELİ BİRLİK SPOR 34 4 4 26 30 78 -48 13
18.MERSİN İDMANYURDU 34 1 1 32 19 133 -114 -26
Ceza Puanı Alan Takımlar
Takım Adı Ceza Puanı
AMED SPORTİF FAALİYETLER 3
BUCASPOR 3
KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ 3
MERSİN İDMANYURDU 30
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
05.05.2018 15:30 BUCASPOR 3-1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
05.05.2018 15:30 SİVAS BELEDİYE SPOR 1-1 İNEGÖLSPOR Detaylar Detaylar
05.05.2018 15:30 MENEMEN BELEDİYE SPOR 2-0 EYÜPSPOR Detaylar Detaylar
05.05.2018 15:30 HATAYSPOR 2-0 AFJET AFYONSPOR Detaylar Detaylar
05.05.2018 15:30 TOKATSPOR 0-0 AMED SPORTİF FAALİYETLER Detaylar Detaylar
05.05.2018 15:30 MERSİN İDMANYURDU 0-7 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
05.05.2018 15:30 TUZLASPOR A.Ş. 2-1 SARIYER Detaylar Detaylar
05.05.2018 15:30 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 2-1 KOCAELİ BİRLİK SPOR Detaylar Detaylar
05.05.2018 15:30 KEÇİÖRENGÜCÜ 3-2 KASTAMONUSPOR 1966 Detaylar Detaylar
TFF 2. Lig
Kırmızı Grup
Sezon 2017-2018

1.Hafta
BUCASPOR 2 - 3 KEÇİÖRENGÜCÜ
TUZLASPOR A.Ş. 1 - 1 İNEGÖLSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 3 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
TOKATSPOR 2 - 2 AFJET AFYONSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 1 - 0 SARIYER
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 3 - 1 EYÜPSPOR
MERSİN İDMANYURDU 0 - 7 AMED SPORTİF FAALİYETLER
HATAYSPOR 2 - 0 KASTAMONUSPOR 1966
MENEMEN BELEDİYE SPOR 4 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
2.Hafta
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
İNEGÖLSPOR 2 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 3 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
SARIYER 1 - 3 MENEMEN BELEDİYE SPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 4 - 1 HATAYSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 0 - 2 TOKATSPOR
EYÜPSPOR 1 - 4 BUCASPOR
AFJET AFYONSPOR 3 - 1 MERSİN İDMANYURDU
3.Hafta
TOKATSPOR 3 - 3 KEÇİÖRENGÜCÜ
BUCASPOR 1 - 2 HATAYSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 5 - 1 İNEGÖLSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 2 - 2 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 0 AFJET AFYONSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 0 SARIYER
TUZLASPOR A.Ş. 3 - 4 AMED SPORTİF FAALİYETLER
MERSİN İDMANYURDU 0 - 6 KASTAMONUSPOR 1966
EYÜPSPOR 3 - 2 KOCAELİ BİRLİK SPOR
4.Hafta
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 0 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
HATAYSPOR 3 - 0 TOKATSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 8 - 0 MERSİN İDMANYURDU
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 1 BUCASPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 0 - 2 MENEMEN BELEDİYE SPOR
SARIYER 2 - 2 EYÜPSPOR
AFJET AFYONSPOR 3 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
5.Hafta
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 2 SARIYER
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
EYÜPSPOR 1 - 3 İNEGÖLSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 0 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
MERSİN İDMANYURDU 0 - 3 HATAYSPOR
BUCASPOR 0 - 0 TOKATSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 0 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
TUZLASPOR A.Ş. 0 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 0 - 1 AFJET AFYONSPOR
6.Hafta
KEÇİÖRENGÜCÜ 4 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
AFJET AFYONSPOR 2 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 0 EYÜPSPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
SARIYER 3 - 1 BUCASPOR
TOKATSPOR 2 - 0 MERSİN İDMANYURDU
HATAYSPOR 0 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
KASTAMONUSPOR 1966 3 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 3 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
7.Hafta
SARIYER 1 - 0 İNEGÖLSPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 0 - 5 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
TUZLASPOR A.Ş. 0 - 1 HATAYSPOR
BUCASPOR 1 - 0 MERSİN İDMANYURDU
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 0 - 3 KEÇİÖRENGÜCÜ
SİVAS BELEDİYE SPOR 6 - 0 TOKATSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
EYÜPSPOR 1 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 0 AFJET AFYONSPOR
8.Hafta
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 1 SARIYER
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
İNEGÖLSPOR 1 - 0 BUCASPOR
TOKATSPOR 2 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
AFJET AFYONSPOR 2 - 2 EYÜPSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 2 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
HATAYSPOR 1 - 0 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
MERSİN İDMANYURDU 0 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
9.Hafta
BUCASPOR 0 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
EYÜPSPOR 3 - 4 KASTAMONUSPOR 1966
SARIYER 1 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 4 AFJET AFYONSPOR
TUZLASPOR A.Ş. 6 - 1 MERSİN İDMANYURDU
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 2 - 1 TOKATSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 3 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
İNEGÖLSPOR 2 - 2 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 0 HATAYSPOR
10.Hafta
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 2 İNEGÖLSPOR
TOKATSPOR 1 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 0 BUCASPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
AFJET AFYONSPOR 2 - 1 SARIYER
HATAYSPOR 3 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
KASTAMONUSPOR 1966 3 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
MERSİN İDMANYURDU 0 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 5 - 1 EYÜPSPOR
11.Hafta
BUCASPOR 3 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
MENEMEN BELEDİYE SPOR 4 - 0 MERSİN İDMANYURDU
EYÜPSPOR 0 - 2 HATAYSPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 0 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 2 TOKATSPOR
SARIYER 4 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
İNEGÖLSPOR 2 - 3 AFJET AFYONSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 1 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
12.Hafta
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 0 SARIYER
HATAYSPOR 1 - 0 KOCAELİ BİRLİK SPOR
MERSİN İDMANYURDU 3 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
TOKATSPOR 0 - 0 EYÜPSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 1 BUCASPOR
KASTAMONUSPOR 1966 1 - 3 İNEGÖLSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 0 MENEMEN BELEDİYE SPOR
AFJET AFYONSPOR 2 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
TUZLASPOR A.Ş. 2 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
13.Hafta
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 2 SİVAS BELEDİYE SPOR
SARIYER 0 - 2 HATAYSPOR
EYÜPSPOR 5 - 2 MERSİN İDMANYURDU
KOCAELİ BİRLİK SPOR 0 - 1 TOKATSPOR
İNEGÖLSPOR 2 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
MENEMEN BELEDİYE SPOR 3 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 - 1 AFJET AFYONSPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 0 KASTAMONUSPOR 1966
BUCASPOR 1 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
14.Hafta
TUZLASPOR A.Ş. 1 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 0 EYÜPSPOR
HATAYSPOR 4 - 0 İNEGÖLSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 0 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 0 - 2 MENEMEN BELEDİYE SPOR
AFJET AFYONSPOR 1 - 0 BUCASPOR
TOKATSPOR 2 - 0 SARIYER
KASTAMONUSPOR 1966 5 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
MERSİN İDMANYURDU 0 - 2 KOCAELİ BİRLİK SPOR
15.Hafta
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 2 - 0 HATAYSPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 5 - 1 BUCASPOR
SARIYER 6 - 1 MERSİN İDMANYURDU
İNEGÖLSPOR 1 - 0 TOKATSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 2 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
EYÜPSPOR 2 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
KASTAMONUSPOR 1966 0 - 0 AFJET AFYONSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 3 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 4 SİVAS BELEDİYE SPOR
16.Hafta
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 2 AFJET AFYONSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 0 SARIYER
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 1 - 2 EYÜPSPOR
HATAYSPOR 1 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
MENEMEN BELEDİYE SPOR 3 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
TUZLASPOR A.Ş. 2 - 0 KOCAELİ BİRLİK SPOR
BUCASPOR 3 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
MERSİN İDMANYURDU 1 - 3 İNEGÖLSPOR
TOKATSPOR 0 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
17.Hafta
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 3 - 1 MERSİN İDMANYURDU
SARIYER 2 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR 1 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 0 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 3 - 0 BUCASPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 1 TOKATSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 1 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
EYÜPSPOR 1 - 0 MENEMEN BELEDİYE SPOR
AFJET AFYONSPOR 0 - 0 HATAYSPOR
18.Hafta
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 3 MENEMEN BELEDİYE SPOR
EYÜPSPOR 0 - 2 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
SARIYER 3 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
İNEGÖLSPOR 2 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
KASTAMONUSPOR 1966 0 - 1 HATAYSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 3 - 1 MERSİN İDMANYURDU
AFJET AFYONSPOR 2 - 0 TOKATSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 3 - 3 BUCASPOR
19.Hafta
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 0 - 0 İNEGÖLSPOR
TUZLASPOR A.Ş. 2 - 2 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
BUCASPOR 3 - 2 EYÜPSPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 2 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
TOKATSPOR 1 - 2 KASTAMONUSPOR 1966
SİVAS BELEDİYE SPOR 3 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 0 SARIYER
MERSİN İDMANYURDU 0 - 6 AFJET AFYONSPOR
HATAYSPOR 0 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
20.Hafta
KEÇİÖRENGÜCÜ 5 - 0 TOKATSPOR
İNEGÖLSPOR 2 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
SARIYER 1 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 3 EYÜPSPOR
HATAYSPOR 4 - 0 BUCASPOR
KASTAMONUSPOR 1966 3 - 0 MERSİN İDMANYURDU
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 3 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
AFJET AFYONSPOR 4 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
21.Hafta
EYÜPSPOR 2 - 0 SARIYER
TUZLASPOR A.Ş. 4 - 4 AFJET AFYONSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 0 KASTAMONUSPOR 1966
BUCASPOR 2 - 0 KOCAELİ BİRLİK SPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 0 - 2 AMED SPORTİF FAALİYETLER
MERSİN İDMANYURDU 0 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 3 İNEGÖLSPOR
TOKATSPOR 0 - 0 HATAYSPOR
22.Hafta
AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
HATAYSPOR 3 - 0 MERSİN İDMANYURDU
TOKATSPOR 1 - 0 BUCASPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 0 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
SARIYER 3 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
KASTAMONUSPOR 1966 1 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
İNEGÖLSPOR 3 - 0 EYÜPSPOR
AFJET AFYONSPOR 2 - 0 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 2 SİVAS BELEDİYE SPOR
23.Hafta
BUCASPOR 1 - 3 SARIYER
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 0 AFJET AFYONSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 0 - 0 KASTAMONUSPOR 1966
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
TUZLASPOR A.Ş. 1 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
MERSİN İDMANYURDU 0 - 4 TOKATSPOR
EYÜPSPOR 0 - 0 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 2 - 2 HATAYSPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 0 - 0 İNEGÖLSPOR
24.Hafta
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 4 - 0 KOCAELİ BİRLİK SPOR
İNEGÖLSPOR 2 - 1 SARIYER
HATAYSPOR 3 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
AMED SPORTİF FAALİYETLER 4 - 1 EYÜPSPOR
AFJET AFYONSPOR 2 - 2 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
KASTAMONUSPOR 1966 1 - 3 MENEMEN BELEDİYE SPOR
MERSİN İDMANYURDU 1 - 6 BUCASPOR
TOKATSPOR 2 - 3 SİVAS BELEDİYE SPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 2 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
25.Hafta
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 0 - 5 HATAYSPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 0 KASTAMONUSPOR 1966
EYÜPSPOR 3 - 1 AFJET AFYONSPOR
BUCASPOR 2 - 1 İNEGÖLSPOR
SARIYER 1 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
TUZLASPOR A.Ş. 0 - 0 TOKATSPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 0 MERSİN İDMANYURDU
26.Hafta
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 3 - 1 İNEGÖLSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 2 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
AFJET AFYONSPOR 1 - 0 KOCAELİ BİRLİK SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 0 SARIYER
KASTAMONUSPOR 1966 2 - 1 EYÜPSPOR
MERSİN İDMANYURDU 0 - 5 TUZLASPOR A.Ş.
HATAYSPOR 0 - 0 MENEMEN BELEDİYE SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 3 - 1 BUCASPOR
TOKATSPOR 2 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
27.Hafta
SARIYER 1 - 2 AFJET AFYONSPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 2 - 0 KASTAMONUSPOR 1966
İNEGÖLSPOR 2 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 5 - 2 MERSİN İDMANYURDU
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 0 TOKATSPOR
EYÜPSPOR 2 - 1 KEÇİÖRENGÜCÜ
BUCASPOR 3 - 3 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 0 - 3 HATAYSPOR
TUZLASPOR A.Ş. 2 - 0 SİVAS BELEDİYE SPOR
28.Hafta
TUZLASPOR A.Ş. 2 - 1 BUCASPOR
HATAYSPOR 2 - 1 EYÜPSPOR
KASTAMONUSPOR 1966 0 - 1 SARIYER
TOKATSPOR 1 - 2 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 4 - 2 KOCAELİ BİRLİK SPOR
AFJET AFYONSPOR 2 - 1 İNEGÖLSPOR
MERSİN İDMANYURDU 1 - 3 MENEMEN BELEDİYE SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 - 2 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 2 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
29.Hafta
MENEMEN BELEDİYE SPOR 1 - 1 SİVAS BELEDİYE SPOR
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 7 - 1 MERSİN İDMANYURDU
EYÜPSPOR 3 - 1 TOKATSPOR
İNEGÖLSPOR 2 - 1 KASTAMONUSPOR 1966
BUCASPOR 1 - 1 AMED SPORTİF FAALİYETLER
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 2 - 0 AFJET AFYONSPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 1 - 0 TUZLASPOR A.Ş.
SARIYER 2 - 5 KEÇİÖRENGÜCÜ
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 6 HATAYSPOR
30.Hafta
KEÇİÖRENGÜCÜ 1 - 0 İNEGÖLSPOR
HATAYSPOR 2 - 0 SARIYER
MERSİN İDMANYURDU 0 - 8 EYÜPSPOR
AFJET AFYONSPOR 2 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
SİVAS BELEDİYE SPOR 0 - 0 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
TOKATSPOR 3 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
TUZLASPOR A.Ş. 0 - 0 MENEMEN BELEDİYE SPOR
KASTAMONUSPOR 1966 3 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 6 - 2 BUCASPOR
31.Hafta
KOCAELİ BİRLİK SPOR 2 - 2 MERSİN İDMANYURDU
SARIYER 0 - 0 TOKATSPOR
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 1 - 2 KEÇİÖRENGÜCÜ
İNEGÖLSPOR 0 - 2 HATAYSPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 0 KASTAMONUSPOR 1966
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 1 - 1 TUZLASPOR A.Ş.
BUCASPOR 1 - 0 AFJET AFYONSPOR
EYÜPSPOR 0 - 4 SİVAS BELEDİYE SPOR
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 1 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
32.Hafta
TUZLASPOR A.Ş. 1 - 1 EYÜPSPOR
MERSİN İDMANYURDU 1 - 2 SARIYER
AFJET AFYONSPOR 4 - 0 KASTAMONUSPOR 1966
SİVAS BELEDİYE SPOR 4 - 2 KOCAELİ BİRLİK SPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 2 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 0 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
TOKATSPOR 1 - 2 İNEGÖLSPOR
HATAYSPOR 1 - 1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
BUCASPOR 1 - 1 MENEMEN BELEDİYE SPOR
33.Hafta
ETİMESGUT BELEDİYESPOR 4 - 4 MENEMEN BELEDİYE SPOR
AMED SPORTİF FAALİYETLER 1 - 1 HATAYSPOR
AFJET AFYONSPOR 2 - 0 KEÇİÖRENGÜCÜ
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 0 - 2 TOKATSPOR
İNEGÖLSPOR 5 - 0 MERSİN İDMANYURDU
KASTAMONUSPOR 1966 2 - 2 BUCASPOR
KOCAELİ BİRLİK SPOR 1 - 3 TUZLASPOR A.Ş.
EYÜPSPOR 0 - 0 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
SARIYER 1 - 2 SİVAS BELEDİYE SPOR
34.Hafta
HATAYSPOR 2 - 0 AFJET AFYONSPOR
TUZLASPOR A.Ş. 2 - 1 SARIYER
MENEMEN BELEDİYE SPOR 2 - 0 EYÜPSPOR
TOKATSPOR 0 - 0 AMED SPORTİF FAALİYETLER
BUCASPOR 3 - 1 ETİMESGUT BELEDİYESPOR
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 2 - 1 KOCAELİ BİRLİK SPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ 3 - 2 KASTAMONUSPOR 1966
SİVAS BELEDİYE SPOR 1 - 1 İNEGÖLSPOR
MERSİN İDMANYURDU 0 - 7 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
TFF 2. Lig
Beyaz Grup
Sezon 2017-2018

1.Hafta
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
NİĞDE BELEDİYESPOR 0 - 2 ŞANLIURFASPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 3 BANDIRMASPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
FETHİYESPOR 1 - 0 HACETTEPE SPOR
ALTAY 4 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 0 KARŞIYAKA
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 3 - 1 PENDİKSPOR
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR 2 - 1 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
2.Hafta
HACETTEPE SPOR 1 - 1 SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
KARŞIYAKA 2 - 1 SİLİVRİSPOR
PENDİKSPOR 0 - 0 FETHİYESPOR
ŞANLIURFASPOR 2 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 0 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 2 ALTAY
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 1 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
BANDIRMASPOR 2 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
3.Hafta
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 1 HACETTEPE SPOR
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR 2 - 1 PENDİKSPOR
BANDIRMASPOR 1 - 0 KARŞIYAKA
SİLİVRİSPOR 0 - 2 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
NİĞDE BELEDİYESPOR 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
FETHİYESPOR 0 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
ALTAY 1 - 1 ŞANLIURFASPOR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 3 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
4.Hafta
HACETTEPE SPOR 2 - 0 SİLİVRİSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 3 - 0 SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 2 - 1 FETHİYESPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
ŞANLIURFASPOR 1 - 0 OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 6 ALTAY
KARŞIYAKA 0 - 1 NİĞDE BELEDİYESPOR
PENDİKSPOR 0 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 2 - 1 BANDIRMASPOR
5.Hafta
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK 2 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 2 ŞANLIURFASPOR
FETHİYESPOR 1 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
NİĞDE BELEDİYESPOR 3 - 0 ALTAY
BANDIRMASPOR 0 - 2 HACETTEPE SPOR
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR 1 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
SİLİVRİSPOR 0 - 0 PENDİKSPOR
KARŞIYAKA 2 - 3 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
6.Hafta
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
ALTAY 2 - 0 OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
HACETTEPE SPOR 1 - 1 KARŞIYAKA
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 4 SAKARYASPOR A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 2 SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 4 - 1 SİLİVRİSPOR
ŞANLIURFASPOR 3 - 0 FETHİYESPOR
PENDİKSPOR 2 - 3 BANDIRMASPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 2 NİĞDE BELEDİYESPOR
7.Hafta
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 4 - 2 HACETTEPE SPOR
KARŞIYAKA 1 - 1 PENDİKSPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 1 - 1 OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
SİLİVRİSPOR 0 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 0 ALTAY
BANDIRMASPOR 2 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
FETHİYESPOR 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR 0 - 0 ŞANLIURFASPOR
8.Hafta
ALTAY 2 - 1 FETHİYESPOR
GÜMÜŞHANESPOR 5 - 0 KARŞIYAKA
PENDİKSPOR 1 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
ŞANLIURFASPOR 2 - 2 SAKARYASPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 2 - 0 BANDIRMASPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 1 SİLİVRİSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 2 SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK 2 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
9.Hafta
NİĞDE BELEDİYESPOR 1 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
SİLİVRİSPOR 0 - 2 ŞANLIURFASPOR
BANDIRMASPOR 0 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 1 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR 5 - 3 ALTAY
KARŞIYAKA 0 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
HACETTEPE SPOR 2 - 1 PENDİKSPOR
FETHİYESPOR 2 - 1 OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
10.Hafta
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 2 SİLİVRİSPOR
PENDİKSPOR 2 - 2 NİĞDE BELEDİYESPOR
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK 2 - 1 SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
ŞANLIURFASPOR 0 - 2 BANDIRMASPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 3 - 3 FETHİYESPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 0 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 2 HACETTEPE SPOR
ALTAY 1 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 3 - 3 KARŞIYAKA
11.Hafta
PENDİKSPOR 1 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
KARŞIYAKA 3 - 2 ŞANLIURFASPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 1 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
NİĞDE BELEDİYESPOR 2 - 0 FETHİYESPOR
BANDIRMASPOR 2 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 1 ALTAY
HACETTEPE SPOR 0 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR 4 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 0 OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
12.Hafta
ALTAY 1 - 0 BANDIRMASPOR
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK 1 - 1 SİLİVRİSPOR
FETHİYESPOR 1 - 2 SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 - 4 HACETTEPE SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 KARŞIYAKA
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 2 - 0 PENDİKSPOR
ŞANLIURFASPOR 2 - 1 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 2 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
13.Hafta
GÜMÜŞHANESPOR 3 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 2 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
HACETTEPE SPOR 1 - 0 ŞANLIURFASPOR
PENDİKSPOR 3 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
NİĞDE BELEDİYESPOR 1 - 0 SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 2 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 3 - 1 FETHİYESPOR
BANDIRMASPOR 4 - 1 OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
KARŞIYAKA 1 - 2 ALTAY
14.Hafta
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR 2 - 3 SAKARYASPOR A.Ş.
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 5 HACETTEPE SPOR
ŞANLIURFASPOR 3 - 1 PENDİKSPOR
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK 3 - 5 KARŞIYAKA
ALTAY 3 - 3 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
KİPAŞ KAHRAMANMARAŞSPOR 0 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 4 - 2 BANDIRMASPOR
FETHİYESPOR 3 - 0 SİLİVRİSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
15.Hafta
PENDİKSPOR 2 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 2 - 1 OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
KARŞIYAKA 0 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
KİPAŞ KAHRAMANMARAŞSPOR 2 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 0 ALTAY
BANDIRMASPOR 0 - 0 FETHİYESPOR
SİLİVRİSPOR 2 - 2 SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 0 ŞANLIURFASPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 5 - 1 NİĞDE BELEDİYESPOR
16.Hafta
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK 0 - 2 HACETTEPE SPOR
ALTAY 1 - 2 PENDİKSPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 5 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
FETHİYESPOR 0 - 0 KARŞIYAKA
ŞANLIURFASPOR 2 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 1 - 1 KİPAŞ KAHRAMANMARAŞSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 2 SİLİVRİSPOR
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR 1 - 2 BANDIRMASPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
17.Hafta
PENDİKSPOR 0 - 1 OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
HACETTEPE SPOR 1 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
SİLİVRİSPOR 0 - 1 NİĞDE BELEDİYESPOR
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 2 ALTAY
BANDIRMASPOR 4 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 3 - 0 FETHİYESPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
KARŞIYAKA 1 - 1 SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
KİPAŞ KAHRAMANMARAŞSPOR 2 - 1 ŞANLIURFASPOR
18.Hafta
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 1 - 2 SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
PENDİKSPOR 1 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
ŞANLIURFASPOR 4 - 1 NİĞDE BELEDİYESPOR
BANDIRMASPOR 1 - 1 SİLİVRİSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
HACETTEPE SPOR 3 - 1 FETHİYESPOR
KARŞIYAKA 0 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 0 - 0 ALTAY
GÜMÜŞHANESPOR 3 - 1 OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
19.Hafta
SİLİVRİSPOR 0 - 1 KARŞIYAKA
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR 0 - 1 HACETTEPE SPOR
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK 1 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
FETHİYESPOR 2 - 2 PENDİKSPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 0 - 0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 2 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 2 - 1 BANDIRMASPOR
ALTAY 3 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 2 ŞANLIURFASPOR
20.Hafta
PENDİKSPOR 1 - 0 SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
KARŞIYAKA 0 - 0 BANDIRMASPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
ŞANLIURFASPOR 2 - 1 ALTAY
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 0 OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
GÜMÜŞHANESPOR 4 - 1 FETHİYESPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 1 - 0 SİLİVRİSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 3 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 0 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
21.Hafta
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK 2 - 0 ŞANLIURFASPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ALTAY 1 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR 1 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 1 HACETTEPE SPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 2 - 0 KARŞIYAKA
BANDIRMASPOR 1 - 1 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
SAKARYASPOR A.Ş. 3 - 2 PENDİKSPOR
FETHİYESPOR 1 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
22.Hafta
GÜMÜŞHANESPOR 1 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
ŞANLIURFASPOR 0 - 2 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 2 - 0 OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 2 - 1 KARŞIYAKA
HACETTEPE SPOR 3 - 0 BANDIRMASPOR
PENDİKSPOR 2 - 1 SİLİVRİSPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 2 FETHİYESPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 0 - 1 SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
ALTAY 3 - 2 NİĞDE BELEDİYESPOR
23.Hafta
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR 0 - 1 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
FETHİYESPOR 1 - 3 ŞANLIURFASPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 2 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 3 - 2 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
BANDIRMASPOR 3 - 1 PENDİKSPOR
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK 0 - 3 ALTAY
SAKARYASPOR A.Ş. 3 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
KARŞIYAKA 1 - 2 HACETTEPE SPOR
24.Hafta
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 1 SAKARYASPOR A.Ş.
PENDİKSPOR 3 - 1 KARŞIYAKA
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 1 FETHİYESPOR
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 0 BANDIRMASPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 2 - 0 SİLİVRİSPOR
ALTAY 4 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK 2 - 1 NİĞDE BELEDİYESPOR
ŞANLIURFASPOR 3 - 0 SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
HACETTEPE SPOR 0 - 2 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
25.Hafta
SİLİVRİSPOR 2 - 2 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
KARŞIYAKA 0 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR 0 - 0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 4 - 0 ŞANLIURFASPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 2 - 0 PENDİKSPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 3 - 1 OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
FETHİYESPOR 1 - 1 ALTAY
NİĞDE BELEDİYESPOR 0 - 0 HACETTEPE SPOR
BANDIRMASPOR 3 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
26.Hafta
PENDİKSPOR 0 - 2 HACETTEPE SPOR
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK 2 - 1 FETHİYESPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 3 - 2 BANDIRMASPOR
ŞANLIURFASPOR 3 - 0 SİLİVRİSPOR
ALTAY 1 - 1 SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 3 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 0 KARŞIYAKA
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 3 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 2 - 1 NİĞDE BELEDİYESPOR
27.Hafta
FETHİYESPOR 0 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 1 - 2 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
KARŞIYAKA 0 - 2 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
BANDIRMASPOR 1 - 0 ŞANLIURFASPOR
SİLİVRİSPOR 1 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 0 ALTAY
NİĞDE BELEDİYESPOR 3 - 0 PENDİKSPOR
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR 0 - 0 OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
HACETTEPE SPOR 0 - 2 GÜMÜŞHANESPOR
28.Hafta
ALTAY 2 - 0 SİLİVRİSPOR
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK 1 - 2 SAKARYASPOR A.Ş.
ŞANLIURFASPOR 2 - 1 KARŞIYAKA
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 0 - 0 HACETTEPE SPOR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 1 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 0 - 0 PENDİKSPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 5 - 1 SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 0 - 3 BANDIRMASPOR
FETHİYESPOR 3 - 1 NİĞDE BELEDİYESPOR
29.Hafta
HACETTEPE SPOR 4 - 3 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 0 ŞANLIURFASPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 0 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
KARŞIYAKA 4 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR 0 - 2 FETHİYESPOR
SİLİVRİSPOR 0 - 0 OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
PENDİKSPOR 1 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
BANDIRMASPOR 1 - 1 ALTAY
SAKARYASPOR A.Ş. 2 - 1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
30.Hafta
FETHİYESPOR 2 - 2 SAKARYASPOR A.Ş.
ALTAY 1 - 2 KARŞIYAKA
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1 - 1 PENDİKSPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 3 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
ŞANLIURFASPOR 2 - 0 HACETTEPE SPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK 0 - 2 BANDIRMASPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 4 - 2 SİLİVRİSPOR
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR 2 - 3 NİĞDE BELEDİYESPOR
31.Hafta
PENDİKSPOR 1 - 4 ŞANLIURFASPOR
SİLİVRİSPOR 0 - 2 FETHİYESPOR
KARŞIYAKA 0 - 1 OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 0 - 1 ALTAY
NİĞDE BELEDİYESPOR 4 - 0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
HACETTEPE SPOR 3 - 2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
GÜMÜŞHANESPOR 4 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
SAKARYASPOR A.Ş. 3 - 1 SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
BANDIRMASPOR 2 - 0 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
32.Hafta
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR 2 - 2 SİLİVRİSPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 0 - 0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
FETHİYESPOR 0 - 1 BANDIRMASPOR
ŞANLIURFASPOR 1 - 1 GÜMÜŞHANESPOR
ALTAY 3 - 1 HACETTEPE SPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR 0 - 0 SAKARYASPOR A.Ş.
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 3 - 0 KARŞIYAKA
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 1 - 0 PENDİKSPOR
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK 2 - 2 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
33.Hafta
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2 - 0 NİĞDE BELEDİYESPOR
BUGSAŞ SPOR A.Ş. 2 - 2 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
HACETTEPE SPOR 2 - 0 OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
PENDİKSPOR 1 - 3 ALTAY
SİLİVRİSPOR 1 - 3 SAKARYASPOR A.Ş.
GÜMÜŞHANESPOR 3 - 1 NAZİLLİ BELEDİYESPOR
KARŞIYAKA 0 - 4 FETHİYESPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1 - 1 ŞANLIURFASPOR
BANDIRMASPOR 2 - 1 SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR
34.Hafta
NİĞDE BELEDİYESPOR 2 - 1 SİLİVRİSPOR
ŞANLIURFASPOR 5 - 3 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
SAKARYASPOR A.Ş. 1 - 5 BANDIRMASPOR
ALTAY 3 - 0 GÜMÜŞHANESPOR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 3 - 1 HACETTEPE SPOR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR 4 - 1 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR 3 - 2 KARŞIYAKA
FETHİYESPOR 1 - 1 BUGSAŞ SPOR A.Ş.
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK 0 - 0 PENDİKSPOR
Site İçi Arama
Detaylı Arama
Beyaz Grup
ERHAN ŞENTÜRK
BANDIRMASPOR
19
MÜCAHİT CAN AKÇAY
ATİKER KONYASPOR
17
HÜSEYİN KALA
ŞANLIURFASPOR
14
MURAT ULUÇ
ALTAY
14
BEYKAN ŞİMŞEK
FENERBAHÇE A.Ş.
13
ERKAN TAŞKIRAN
BUGSAŞ SPOR A.Ş.
13
SEDDAR KARAMAN
ATİKER KONYASPOR
13
YASER HACIMUSTAFAOĞLU
PENDİKSPOR
13
MAHİR SAĞLIK
SAKARYASPOR A.Ş.
12
SONER DİKMEN
GENÇLERBİRLİĞİ
12
DAVID DENİZ KILINÇ
BANDIRMASPOR
10
İSKENDER ALIN
BUGSAŞ SPOR A.Ş.
10
İSMAİL DÜZGÜN
SİLİVRİSPOR
10
MUHARREM OZAN CENGİZ
ALTAY
10
ONUR ERİŞ
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
10
SEÇKİN GETBAY
NİĞDE BELEDİYESPOR
10
ÜSTÜN BİLGİ
FETHİYESPOR
10
DEVRİM TAŞKAYA
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
9
DİLAVER GÜÇLÜ
GÜMÜŞHANESPOR
9
FURKAN YAMAN
GÜMÜŞHANESPOR
9
SİNAN KURUMUŞ
HATAYSPOR
9
ARTUN AKÇAKIN
ŞANLIURFASPOR
8
CAN ERDEM
GÜMÜŞHANESPOR
8
İHSAN FURKAN DENİZ
ALTAY
8
MEHMET GÜRKAN ÖZTÜRK
NİĞDE BELEDİYESPOR
8
MELİH GÖKÇEK
GÜMÜŞHANESPOR
8
UFUK AKYOL
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
8
BATUHAN KARADENİZ
SAKARYASPOR A.Ş.
7
EMRE TORUN
BUGSAŞ SPOR A.Ş.
7
FERİDUN KIROĞLU
ŞANLIURFASPOR
7
GÖRKEM BİTİN
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
7
NOYAN ÖZ
GENÇLERBİRLİĞİ
7
SERDAR EYLİK
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
7
FEYYAZ AYDİL
BANDIRMASPOR
6
HAKKI İSMET ŞİMŞEK
KIRKLARELİSPOR
6
HÜSEYİN ALTUĞ TAŞ
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
6
HÜSEYİN ÇOLAK
HACETTEPE SPOR
6
MUHAMMED GÖNÜLAÇAR
ŞANLIURFASPOR
6
OĞUZHAN ERDOĞAN
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
6
SİNAN KURT
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
6
ANIL TAŞDEMİR
FETHİYESPOR
5
FATİH ÜGE
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
5
FERHAT YAZGAN
SAKARYASPOR A.Ş.
5
HAKAN ÇEVİK
NİĞDE BELEDİYESPOR
5
KADİR ARİ
HACETTEPE SPOR
5
MAHMUT TEMÜR
KARŞIYAKA
5
MAKSUT TAŞKIRAN
ATİKER KONYASPOR
5
OKTAY DELİBALTA
GÜMÜŞHANESPOR
5
ÖMER YILDIZ
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
5
TUNÇ MURAT BEHRAM
NİĞDE BELEDİYESPOR
5
UMUT SÖZEN
FETHİYESPOR
5
YILDIRAY KOÇAL
MENEMEN BELEDİYE SPOR
5
AHMET BAYKAL
KIRKLARELİSPOR
4
AHMET DERELİ
ADANASPOR A.Ş.
4
ALİ SAY
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
4
AYDIN ÇETİN
KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR
4
BERK İSMAİL ÜNSAL
GÜMÜŞHANESPOR
4
BİRHAN VATANSEVER
BANDIRMASPOR
4
BURAK ÇOLAK
GENÇLERBİRLİĞİ
4
BURAK GÖKSEL
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
4
DENİS TAŞKESEN
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
4
DOĞAN KARAKUŞ
ALTAY
4
HAKAN KUŞ
KARŞIYAKA
4
HÜSAMETTİN YENER
ALTAY
4
MAHMUT BİLİR
GENÇLERBİRLİĞİ
4
METİN SEVİNÇ
FETHİYESPOR
4
MUSTAFA ÖZTÜRK
PENDİKSPOR
4
OKAN DURAN
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
4
OKAN EKEN
KEÇİÖRENGÜCÜ
4
RAMAZAN KAHYA
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
4
SERTAN YİĞENOĞLU
ATİKER KONYASPOR
4
TİMUR BAYRAM ÖZGÖZ
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
4
YAKUP RAMAZAN ZORLU
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
4
ALİ YAŞAR
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
3
AYBERK ALTAN
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
3
BATTAL DEMİRBİLEK
KARŞIYAKA
3
BERAT TOSUN
GENÇLERBİRLİĞİ
3
COŞKUN YILMAZ
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
3
EMİR CAN SAYAR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
3
GÖKCAN GELMEN
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
3
GÜRHAN GÜRSOY
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
3
HALİL UYSAL
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
3
İBRAHİM AKIN
ALTAY
3
İBRAHİM SERDAR AYDIN
BURSASPOR
3
KAĞAN SÖYLEMEZGİLLER
GÜMÜŞHANESPOR
3
MEHMET ALAEDDİNOĞLU
PENDİKSPOR
3
MEHMET CANSIN ÇİÇEK
GÜMÜŞHANESPOR
3
MERT ÇAPAR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
3
MUSA SİNAN YILMAZER
GÜMÜŞHANESPOR
3
MUSTAFA ÇEÇENOĞLU
BUGSAŞ SPOR A.Ş.
3
OKAN ŞAHİNGÖZ
ŞANLIURFASPOR
3
ONURCAN GÜLER
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
3
OZAN SOL
ALTAY
3
ÖZGÜR ÇELİK
BANDIRMASPOR
3
RAHMİ CAN KARADAŞ
HACETTEPE SPOR
3
SERCAN KAYA
ŞANLIURFASPOR
3
SERTAÇ ÇAM
BUGSAŞ SPOR A.Ş.
3
SÜHEYL ÇETİN
PENDİKSPOR
3
TALHA MAYHOŞ
SAKARYASPOR A.Ş.
3
YİĞİT İSMAİL GÖKOĞLAN
FETHİYESPOR
3
ZİYA ŞAKAR
GÜMÜŞHANESPOR
3
AHMET ÖNAY
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
2
ALAADDİN OKUMUŞ
GENÇLERBİRLİĞİ
2
ATAKAN RIDVAN ÇANKAYA
ALTAY
2
BERKAY ÖZTUVAN
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
2
CABİR COŞAR
NİĞDE BELEDİYESPOR
2
CEM EKİNCİ
SAKARYASPOR A.Ş.
2
DAVUT BABUR
KIRKLARELİSPOR
2
DOĞUKAN İNCİ
KARŞIYAKA
2
EMRULLAH YILDIRIM
FETHİYESPOR
2
ERDİNÇ PEKGÖZ
PENDİKSPOR
2
FAHRİ TATAN
ŞANLIURFASPOR
2
FERHAT ÇULCUOĞLU
ALTAY
2
FIRAT ARIKAN
GÜMÜŞHANESPOR
2
GÖKHAN SAZDAĞI
HATAYSPOR
2
HALİL KÖÇER
ŞANLIURFASPOR
2
HALUK TÜRKERİ
BANDIRMASPOR
2
İBRAHİM KOCA
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
2
İLTER AYYILDIZ
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
2
İZZET YILDIRIM
ŞANLIURFASPOR
2
KAMİL İÇER
YENİ MALATYASPOR
2
MEHMET ALBAYRAK
ŞANLIURFASPOR
2
MEHMET MENDERES ÖNKUZU
GÜMÜŞHANESPOR
2
MERT ÇAKAR
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
2
METİNCAN CİCİ
KIRKLARELİSPOR
2
MURAT AKIN
KARDEMİR KARABÜKSPOR
2
MURAT TÜRKKAN
ALTAY
2
ONUR GARİP
FETHİYESPOR
2
ÖMÜRCAN YILDIRIMLI
NİĞDE BELEDİYESPOR
2
SEFA AKSOY
NİĞDE BELEDİYESPOR
2
SERDARCAN ERALP
GENÇLERBİRLİĞİ
2
SONER BİRİNCİ
KIRKLARELİSPOR
2
TAYFUR EMRE YILMAZ
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş.
2
TUFAN KELLECİ
SAKARYASPOR A.Ş.
2
TUFAN ZAHİD ARSLAN
SİLİVRİSPOR
2
YASİN OZAN
ŞANLIURFASPOR
2
YAVUZ KOÇ
BUGSAŞ SPOR A.Ş.
2
ABDULHAMİT YILDIZ
KARŞIYAKA
1
ANIL ARICIOĞLU
FETHİYESPOR
1
ARİF ŞAHİN
YEŞİL BURSA A.Ş.
1
AYHAN TUNA ÜZÜMCÜ
TUZLASPOR A.Ş.
1
AYTAÇ DENİZ
MENEMEN BELEDİYE SPOR
1
AYTÜRK HALİL HOCAOĞLU
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
1
BAHADIR ÖZKAN
ÜMRANİYESPOR
1
BARIŞ BAKIR
SİLİVRİSPOR
1
BARTU UMUT
KARŞIYAKA
1
BERAT AYBERK ÖZDEMİR
GENÇLERBİRLİĞİ
1
BERK NEZİROĞLULARI
PENDİKSPOR
1
BURAK CAN KUNT
KASTAMONUSPOR 1966
1
BURHAN ARMAN
SAMSUNSPOR
1
CEBRAİL KARAYEL
BUGSAŞ SPOR A.Ş.
1
CENK KAPLAN
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
1
CENK ÖZBEY
KARŞIYAKA
1
EKREM SARIÇAM
SİLİVRİSPOR
1
EMİR GÖKÇE
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
1
EMRE AYGÜN
BANDIRMASPOR
1
EMRE CAN ATİLA
ATİKER KONYASPOR
1
EMRE ÖZTÜRK
NİĞDE BELEDİYESPOR
1
ENES DADA
FETHİYESPOR
1
ENESCAN ÖZDEMİR
GENÇLERBİRLİĞİ
1
ENİS ÇELİKSU
KIRKLARELİSPOR
1
ENSAR ENES BAYKAN
FETHİYESPOR
1
EREN TOKAT
NİĞDE BELEDİYESPOR
1
EROL YÜKSEKER
PENDİKSPOR
1
ERSEL ASLIYÜKSEK
AFJET AFYONSPOR
1
ERSOY DİNÇER
KIRKLARELİSPOR
1
ESER AKBAŞ
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
1
ETHEM ERCAN PÜLGİR
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
1
EVREN HOROZAL
CİZRE SPOR
1
FATİH GÜL
ALTAY
1
FATİH KURUÇUK
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
1
FETHİ ÖZER
GÖZTEPE A.Ş.
1
FEVZİ ÖZKAN
ŞANLIURFASPOR
1
FUAT YAMAN
SİLİVRİSPOR
1
FURKAN DEMİR
BOLUSPOR
1
GÖKHAN YILMAZ
BANDIRMASPOR
1
GÖRKEM ALİ KINAY
KARŞIYAKA
1
HAKAN TURAN
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
1
HAKAN VURAL KOÇASLAN
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
1
HARUN AYDIN
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
1
HASAN KÜÇCÜK
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
1
HÜSEYİN ERAY KARATAŞ
SİLİVRİSPOR
1
HÜSEYİN KAR
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
1
HÜSEYİN TOKMAK
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
1
İBRAHİM AK
BANDIRMASPOR
1
İBRAHİM ALAN
ATİKER KONYASPOR
1
İBRAHİM ÖZTÜRK
ALTAY
1
İSMAİL GÜVEN
ATİKER KONYASPOR
1
KARAHAN YASİR SUBAŞI
FENERBAHÇE A.Ş.
1
KAZIM DÜLGER
FETHİYESPOR
1
MAHMUT CANER ALİOĞLU
PENDİKSPOR
1
MEHMET GÜLMEZ
BANDIRMASPOR
1
MEHMET TUĞRUL BAŞKAN
GENÇLERBİRLİĞİ
1
MERT CAYMAZ
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
1
MESUT SARAY
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
1
METİN PEKER
KARŞIYAKA
1
MUSTAFA DİLER
FETHİYESPOR
1
MUSTAFA MURAT USLU
ALTAY
1
MUSTAFA TAHİR BABAOĞLU
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
1
MÜSLÜM AYDOĞAN
KIRKLARELİSPOR
1
NECDET KABA
ALTAY
1
NURİ TERLİKSİZ
ŞANLIURFASPOR
1
OĞULCAN ENES DEMİROĞLU
SİLİVRİSPOR
1
OĞUZHAN KAYAR
BANDIRMASPOR
1
OĞUZHAN TÜRK
ŞANLIURFASPOR
1
OKAN SALMAZ
NİĞDE BELEDİYESPOR
1
OKTAY POP
NİĞDE BELEDİYESPOR
1
ÖZER KUTLU
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
1
ÖZGÜR GÜLER
KARŞIYAKA
1
RAMAZAN ÇEVİK
SAKARYASPOR A.Ş.
1
RAMAZAN IŞIK
FETHİYESPOR
1
RAMAZAN SAL
SAKARYASPOR A.Ş.
1
RAMAZAN TARIK ERGUT
DENİZLİSPOR
1
RAMİZ OK
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
1
RAŞİT SEVİNDİR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
1
REŞO AKIN
ALANYASPOR
1
SAFFET GURUR YAZAR
KIRKLARELİSPOR
1
SALİH ZAFER KURŞUNLU
GÜMÜŞHANESPOR
1
SERCAN BESLER
SİLİVRİSPOR
1
SERDAR ÜMİT DENİZ
SAKARYASPOR A.Ş.
1
SERHAT MERMER
GÜMÜŞHANESPOR
1
SERKAN GÜRSES
SİLİVRİSPOR
1
SERKAN SÖZMEN
ALTAY
1
SÜLEYMAN TÜRKEŞ
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
1
ŞABAN ÖZEL
ŞANLIURFASPOR
1
TAHA TUNÇ
PENDİKSPOR
1
TANER YILDIZ
DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
1
TAYFUN PEKTÜRK
KARŞIYAKA
1
TEKİN ADAR
KIRKLARELİSPOR
1
UĞUR AYHAN
NİĞDE BELEDİYESPOR
1
ÜMİT CAN TOKCU
KIRKLARELİSPOR
1
YASİN GÖRKEM ARSLAN
PENDİKSPOR
1
YUSUF EMRE KASAL
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
1
YUSUF ONUR ARIKAN
SİLİVRİSPOR
1
ZAFER AYDOĞDU
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
1
ZAHİT FINDIK
GÜMÜŞHANESPOR
1
ZEKİ KORKMAZ
PAYASSPOR
1
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.