TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
MICKAEL FRANCK POTE
ADANA DEMİRSPOR
24
ADIS JAHOVIC
GÖZTEPE A.Ş.
20
RYDELLROMANO POEPON
BOLUSPOR
20
BRUNO FERREIRA MOMBRA ROSA
ESKİŞEHİRSPOR
16
BEKAMENGA AYMARD CHRISTIAN BEKAMENGA
BALIKESİRSPOR
14
ANDRE CLARINDO DOS SANTOS
BOLUSPOR
13
BOUBACAR DIALIBA DIABANG
EVKUR YENİ MALATYASPOR
13
ATABEY ÇİÇEK
BANDIRMASPOR
12
İBRAHİM AKDAĞ
ÜMRANİYESPOR
12
SEMİH ŞENTÜRK
ESKİŞEHİRSPOR
12
BAHATTİN KÖSE
MANİSASPOR
11
ERKAN ZENGİN
ESKİŞEHİRSPOR
11
MEHMET UMUT NAYİR
GÖZTEPE A.Ş.
11
ÖZGÜR CAN ÖZCAN
GİRESUNSPOR
11
MUHAMMET REİS
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
10
BURHAN EŞER
SİVASSPOR
9
EREN TOZLU
EVKUR YENİ MALATYASPOR
9
RICARDO PEDRIEL SUAREZ
MERSİN İDMANYURDU
9
ZİYA ALKURT
DENİZLİSPOR
9
BATUHAN KARADENİZ
ŞANLIURFASPOR
8
BURAK ÇALIK
BALIKESİRSPOR
8
HASAN HÜSEYİN ACAR
ESKİŞEHİRSPOR
8
LEANDRO BARRIOS RITA DOS MARTIRES
SİVASSPOR
8
LEANDRO DEYRINIO KAPPEL
DENİZLİSPOR
8
OLANREWAJU MUHAMMED KEHİNDE
ELAZIĞSPOR
8
ABDULAZİZ SOLMAZ
ŞANLIURFASPOR
7
ABDULKADİR ÖZGEN
BALIKESİRSPOR
7
BARİŞ ÖRÜCÜ
DENİZLİSPOR
7
DOĞAN KARAKUŞ
BANDIRMASPOR
7
EMRE KILINÇ
SİVASSPOR
7
HALİL AKBUNAR
GÖZTEPE A.Ş.
7
İSHAK ÇAKMAK
BALIKESİRSPOR
7
İSMAİL HAKTAN ODABAŞI
MANİSASPOR
7
RECEP AYDIN
ATİKER KONYASPOR
7
YASİN OZAN
DENİZLİSPOR
7
CHIKELUBA FRANCIS OFOEDU
ESKİŞEHİRSPOR
6
EHIOSUN EKIGHO
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
6
EMİRCAN ALTINTAŞ
ÜMRANİYESPOR
6
FAMOUSSA KONE
GÖZTEPE A.Ş.
6
FOXI KETHEVOAMA
BALIKESİRSPOR
6
MICHAEL PEREIRA
EVKUR YENİ MALATYASPOR
6
MURAT GÜRBÜZEROL
SAMSUNSPOR
6
SERTAÇ ÇAM
BANDIRMASPOR
6
UCHE KALU
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
6
ÜSTÜN BİLGİ
BANDIRMASPOR
6
VOLKAN OKUMAK
GİRESUNSPOR
6
ABDULKADİR KORKUT
MANİSASPOR
5
ALDIN CAJIC
ELAZIĞSPOR
5
ALPEREN BABACAN
DENİZLİSPOR
5
DANIEL SVETOSLAVOV DIMOV
MANİSASPOR
5
ERGİN KELEŞ
SİVASSPOR
5
GALİP GÜZEL
SİVASSPOR
5
GÖKSU TÜRKDOĞAN
SAMSUNSPOR
5
HAMIDOU TRAORE
ELAZIĞSPOR
5
HASAN BATUHAN ARTARSLAN
TRABZONSPOR A.Ş.
5
LEO STEVE BELECK A'BEKA
ÜMRANİYESPOR
5
OKAN DERİCİ
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
5
SERDAR ÖZBAYRAKTAR
ÜMRANİYESPOR
5
TAYFUR BİNGÖL
GÖZTEPE A.Ş.
5
ANDRE FRANCISCO MORITZ
DENİZLİSPOR
4
AXEL MEYE ME NDONG
ESKİŞEHİRSPOR
4
ÇAĞRI ORTAKAYA
ELAZIĞSPOR
4
ERDOĞAN YEŞİLYURT
ALTINORDU A.Ş.
4
FATİH AKTAY
ALTINORDU A.Ş.
4
GÖKHAN KARADENİZ
GÖZTEPE A.Ş.
4
GUIDO KOÇER
BOLUSPOR
4
MAMADOU DIARRA
BOLUSPOR
4
MARINO DA SILVA
BANDIRMASPOR
4
ONUR AKBAY
ADANA DEMİRSPOR
4
SİNAN KALOĞLU
MERSİN İDMANYURDU
4
SLAVKO PEROVIC
MANİSASPOR
4
TEVFİK KÖSE
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
4
TIAGO QUEIROZ BEZERRA
ADANA DEMİRSPOR
4
UMUT SÖZEN
GENÇLERBİRLİĞİ
4
WELLINGTON BRITO DA SILVA
ELAZIĞSPOR
4
SANDRO FERREIRA ANDRE NASCIMENTO
GİRESUNSPOR
3
AMAMCHI AUGUSTINE IWUJI
EVKUR YENİ MALATYASPOR
3
BARIŞ ALICI
ALTINORDU A.Ş.
3
BULUT KAYA
ÜMRANİYESPOR
3
CHUKWUMA EMMANUEL AKABUEZE
BOLUSPOR
3
EMMANUEL OSEI BANAHENE
ŞANLIURFASPOR
3
ERAY ATASEVEN
BALIKESİRSPOR
3
ERMAN BULUCU
MANİSASPOR
3
FERİDUN KIROĞLU
BANDIRMASPOR
3
FEVZİ ÖZKAN
ŞANLIURFASPOR
3
GÖKAY IRAVUL
ALANYASPOR
3
HAKAN BİLGİÇ
ELAZIĞSPOR
3
HASAN SALİH KABZE
ALTINORDU A.Ş.
3
HÜSEYİN KALA
ŞANLIURFASPOR
3
İRFAN BAŞARAN
EVKUR YENİ MALATYASPOR
3
JOHN BOYE
SİVASSPOR
3
JONATHAN SERGE FOLLY AYITE
EVKUR YENİ MALATYASPOR
3
KERİM AVCI
SİVASSPOR
3
KOSSI PRINCE SEGBEFIA
GÖZTEPE A.Ş.
3
MAIKEL DANIEL COSTA
BANDIRMASPOR
3
MELİH GÖKÇEK
MERSİN İDMANYURDU
3
MILAN MITROVIC
MERSİN İDMANYURDU
3
NEMANJA KOJIC
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
3
ÖMER ALP KULGA
DENİZLİSPOR
3
ÖMER KANDEMİR
BANDIRMASPOR
3
RAMAZAN CİVELEK
FENERBAHÇE A.Ş.
3
RAMAZAN SAL
BOLUSPOR
3
SAMET ASATEKİN
ÜMRANİYESPOR
3
SAVAŞ YILMAZ
MANİSASPOR
3
YUSUF ABDİOĞLU
ALTINORDU A.Ş.
3
ALİCAN KARADAĞ
ADANA DEMİRSPOR
2
ANCO JANSEN
BOLUSPOR
2
BERK YILDIZ
ELAZIĞSPOR
2
BEYKAN ŞİMŞEK
FENERBAHÇE A.Ş.
2
FATİH KILIÇKAYA
SAMSUNSPOR
2
GÖKHAN AKKAN
MERSİN İDMANYURDU
2
GÖKHAN ALSAN
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
2
GÖKHAN SAZDAĞI
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
2
HALİL İBRAHİM PEKŞEN
SAMSUNSPOR
2
IGORS TARASOVS
GİRESUNSPOR
2
KEVIN MARTİNUS ADRİANUS BRANDS
SAMSUNSPOR
2
LAMİNE DIARRA
ELAZIĞSPOR
2
LEROY MARTEN GLOVANNİ GEORGE
ADANA DEMİRSPOR
2
LOKMAN GÖR
GÖZTEPE A.Ş.
2
METİN YÜKSEL
MANİSASPOR
2
MICHAEL ENERAMO
MANİSASPOR
2
MURAT KALKAN
ELAZIĞSPOR
2
MURAT KAYALI
ELAZIĞSPOR
2
MUSA SİNAN YILMAZER
BOLUSPOR
2
NEMANJA TOMIC
GİRESUNSPOR
2
OZAN SOL
ALTINORDU A.Ş.
2
ÖMER CAN SOKULLU
ÜMRANİYESPOR
2
PANAJOTIS DIMITRIADIS
GİRESUNSPOR
2
PROMISE ISAAC
GİRESUNSPOR
2
SEDAT AĞÇAY
EVKUR YENİ MALATYASPOR
2
SERCAN KAYA
ADANA DEMİRSPOR
2
SERKAN YANIK
ADANA DEMİRSPOR
2
SİNAN ÖZKAN
GÖZTEPE A.Ş.
2
SUNDAY MBA
EVKUR YENİ MALATYASPOR
2
THEOFANIS GKEKAS
SİVASSPOR
2
TOLGA ŞAHİN
MERSİN İDMANYURDU
2
YOUSSEF YEŞİLMEN
ELAZIĞSPOR
2
ABDULKADİR ÖZDEMİR
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
1
ABDULKADİR PARMAK
TRABZONSPOR A.Ş.
1
ABDÜLKERİM BARDAKCI
ATİKER KONYASPOR
1
AHMET ARAS
EVKUR YENİ MALATYASPOR
1
AHMET CEBE
SİVASSPOR
1
AKÇAN DENİZ SAYAR
BALIKESİRSPOR
1
ALİ MERT AYDIN
ALTINORDU A.Ş.
1
ALİM ÖZTÜRK
BOLUSPOR
1
ANIL TAŞDEMİR
DENİZLİSPOR
1
ARİF MORKAYA
ALTINORDU A.Ş.
1
ARTUN AKÇAKIN
ŞANLIURFASPOR
1
BAHADIR TAŞDELEN
ÜMRANİYESPOR
1
BERKAY CAN DEĞİRMENCİOĞLU
FENERBAHÇE A.Ş.
1
BİLLAL SEBAIHI
MANİSASPOR
1
BRINNER HENRIQUE SANTOS SOUZA
BANDIRMASPOR
1
CANER CAVLUN
ŞANLIURFASPOR
1
CARLOS MANUEL DOS SANTOS FORTES
ŞANLIURFASPOR
1
CONSTANTIN CHRIST OLSEN BAKAKI
MANİSASPOR
1
CÜNEYT KÖZ
BALIKESİRSPOR
1
DAVID DENİZ KILINÇ
BANDIRMASPOR
1
DAVID SOLOMON ABWO
GİRESUNSPOR
1
DİLAVER GÜÇLÜ
GİRESUNSPOR
1
DOĞA İŞERİ
BALIKESİRSPOR
1
DORUKHAN TOKÖZ
ESKİŞEHİRSPOR
1
EMRE AKKAŞ
BALIKESİRSPOR
1
EMRE AYGÜN
GÖZTEPE A.Ş.
1
EMRE KARA
MKE ANKARAGÜCÜ
1
ENİS DURAK
ALTINORDU A.Ş.
1
ERDAL GÜNEŞ
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
1
GENÇER CANSEV
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
1
GOSSO JEAN JACQUES GOSSO
GÖZTEPE A.Ş.
1
GÖKHAN YILMAZ
BANDIRMASPOR
1
GÜVEN VAROL
MERSİN İDMANYURDU
1
HAKAN ARSLAN
SİVASSPOR
1
HAKAN ÇİNEMRE
FENERBAHÇE A.Ş.
1
HASAN KILIÇ
SAMSUNSPOR
1
IYAYI BELIEVE ATIEMWEN
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1
JOAN OUMARI
SİVASSPOR
1
KAAN KANAK
ESKİŞEHİRSPOR
1
KADİR BEKMEZCİ
BOLUSPOR
1
KAMİL AHMET ÇÖREKÇİ
ESKİŞEHİRSPOR
1
KENAN KARIŞIK
SAMSUNSPOR
1
LEO SCHWECHLEN
GÖZTEPE A.Ş.
1
MAHATMA OSUMANU OTOO
ÜMRANİYESPOR
1
MAHMUT METİN
MERSİN İDMANYURDU
1
MEHMET BOZTEPE
BALIKESİRSPOR
1
MEHMET ERDEM UĞURLU
GÖZTEPE A.Ş.
1
MEHMET MURAT UÇAR
ESKİŞEHİRSPOR
1
MERTAN CANER ÖZTÜRK
MANİSASPOR
1
MERTCAN ÇAM
TRABZONSPOR A.Ş.
1
MESUT SARAY
ELAZIĞSPOR
1
MUHAMMET SERCAN TÜRKERİ
MANİSASPOR
1
MURAT AKÇA
EVKUR YENİ MALATYASPOR
1
MURAT AKIN
GÖZTEPE A.Ş.
1
MURAT YILDIRIM
EVKUR YENİ MALATYASPOR
1
MUSTAFA DURAK
ADANA DEMİRSPOR
1
MUSTAFA SEVGİ
MANİSASPOR
1
NİZAMETTİN ÇALIŞKAN
BALIKESİRSPOR
1
NURULLAH KAYA
MERSİN İDMANYURDU
1
OĞUZ CEYLAN
ÜMRANİYESPOR
1
OĞUZHAN ÇAPAR
BALIKESİRSPOR
1
OKAN ALKAN
BALIKESİRSPOR
1
OUSMANE CARDINAL NDIAYE
SAMSUNSPOR
1
ÖMER YILDIZ
ELAZIĞSPOR
1
PETAR GRBIC
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
1
RAHMİ ANIL BAŞARAN
BALIKESİRSPOR
1
RIDVAN ŞİMŞEK
SİVASSPOR
1
RIZA EFENDİOĞLU
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
1
RUUD JORGE BOFFIN
ESKİŞEHİRSPOR
1
SEROL DEMİRHAN
MERSİN İDMANYURDU
1
SİNAN OSMANOĞLU
ALTINORDU A.Ş.
1
TAHA CAN VELİOĞLU
DENİZLİSPOR
1
TİMUR BAYRAM ÖZGÖZ
ELAZIĞSPOR
1
TİMUR TEMELTAŞ
ÜMRANİYESPOR
1
UFUK BUDAK
MANİSASPOR
1
UMUT GÜNDOĞAN
GALATASARAY A.Ş.
1
WALDISON RODRIGUES DE SOUZA
ADANA DEMİRSPOR
1
YASİN PALAZ
GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
1
YİĞİTCAN ERDOĞAN
EVKUR YENİ MALATYASPOR
1
YUSUF EMRE GÜLTEKİN
BOLUSPOR
1
 
Ligler » TFF 1. Lig » Arşiv » 2017-2018 Sezonu TFF 1. Lig Arşivi
Gruplar: 
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
  O G B M A Y AV P
1.ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 34 20 9 5 68 38 30 69
2.MKE ANKARAGÜCÜ 34 18 9 7 55 34 21 63
3.BOLUSPOR 34 18 6 10 53 30 23 60
4.ÜMRANİYESPOR 34 17 8 9 49 35 14 59
5.BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 34 14 11 9 56 44 12 53
6.GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 34 15 8 11 57 38 19 53
7.ALTINORDU A.Ş. 34 15 8 11 55 45 10 53
8.BALIKESİRSPOR BALTOK 34 16 7 11 56 46 10 52
9.İSTANBULSPOR A.Ş. 34 14 8 12 45 39 6 50
10.TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 34 13 9 12 53 44 9 48
11.AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 34 13 8 13 50 44 6 47
12.ADANASPOR A.Ş. 34 12 7 15 41 56 -15 43
13.ADANA DEMİRSPOR 34 11 8 15 44 47 -3 41
14.ESKİŞEHİRSPOR 34 12 8 14 63 56 7 41
15.DENİZLİSPOR 34 10 8 16 43 47 -4 38
16.SAMSUNSPOR 34 7 15 12 32 46 -14 36
17.GRANDMEDICAL MANİSASPOR 34 7 3 24 31 80 -49 12
18.GAZİANTEPSPOR 34 2 4 28 18 100 -82 1
Ceza Puanı Alan Takımlar
Takım Adı Ceza Puanı
BALIKESİRSPOR BALTOK 3
ESKİŞEHİRSPOR 3
MANİSASPOR 12
GAZİANTEPSPOR 9
1. Devre 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2. Devre 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
04.05.2018 17:30 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 2 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
04.05.2018 17:30 ADANASPOR A.Ş. 0 - 3 ESKİŞEHİRSPOR Detaylar Detaylar
04.05.2018 17:30 BALIKESİRSPOR BALTOK 4 - 1 GRANDMEDICAL MANİSASPOR Detaylar Detaylar
04.05.2018 17:30 GAZİANTEPSPOR 4 - 5 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR Detaylar Detaylar
05.05.2018 17:00 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 4 - 2 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
05.05.2018 17:00 ALTINORDU A.Ş. 1 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR Detaylar Detaylar
05.05.2018 19:00 SAMSUNSPOR 3 - 3 ÜMRANİYESPOR Detaylar Detaylar
05.05.2018 19:00 BOLUSPOR 1 - 0 DENİZLİSPOR Detaylar Detaylar
07.05.2018 19:00 MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 1 ADANA DEMİRSPOR Detaylar Detaylar
Spor Toto 1. Lig
Sezon 2017-2018

1.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ADANASPOR A.Ş. 3 - 0 DENİZLİSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 4 - 1 MANİSASPOR
SAMSUNSPOR 0 - 0 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
GAZİANTEPSPOR 0 - 3 ÜMRANİYESPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK 2 - 2 ADANA DEMİRSPOR
BOLUSPOR 2 - 2 GİRESUNSPOR
ELAZIĞSPOR 0 - 2 ALTINORDU A.Ş.
2.Hafta
DENİZLİSPOR 0 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
MANİSASPOR 0 - 1 SAMSUNSPOR
ADANA DEMİRSPOR 1 - 3 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GİRESUNSPOR 3 - 0 ADANASPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 4 - 3 BALIKESİRSPOR BALTOK
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 GAZİANTEPSPOR
ALTINORDU A.Ş. 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 2 ELAZIĞSPOR
ÜMRANİYESPOR 1 - 0 BOLUSPOR
3.Hafta
SAMSUNSPOR 0 - 1 ADANA DEMİRSPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK 2 - 1 ALTINORDU A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 1 - 4 MANİSASPOR
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 2 DENİZLİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 2 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 0 - 1 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
ADANASPOR A.Ş. 2 - 1 ÜMRANİYESPOR
ELAZIĞSPOR 2 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
BOLUSPOR 0 - 0 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
4.Hafta
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 4 - 0 ADANASPOR A.Ş.
DENİZLİSPOR 2 - 3 ELAZIĞSPOR
ALTINORDU A.Ş. 3 - 4 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 2 BALIKESİRSPOR BALTOK
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 3 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
ÜMRANİYESPOR 1 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
MANİSASPOR 2 - 1 BOLUSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 1 SAMSUNSPOR
ADANA DEMİRSPOR 3 - 1 GAZİANTEPSPOR
5.Hafta
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
ELAZIĞSPOR 2 - 2 BALIKESİRSPOR BALTOK
BOLUSPOR 3 - 1 ADANA DEMİRSPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 0 MANİSASPOR
SAMSUNSPOR 1 - 4 ALTINORDU A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 4 MKE ANKARAGÜCÜ
GAZİANTEPSPOR 0 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
DENİZLİSPOR 0 - 1 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 1 ÜMRANİYESPOR
6.Hafta
ALTINORDU A.Ş. 3 - 0 GAZİANTEPSPOR
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 1 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 2 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 0 - 0 ELAZIĞSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 0 SAMSUNSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 2 BOLUSPOR
ADANA DEMİRSPOR 1 - 0 ADANASPOR A.Ş.
ÜMRANİYESPOR 4 - 2 DENİZLİSPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
7.Hafta
BOLUSPOR 1 - 2 ALTINORDU A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 1 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
DENİZLİSPOR 1 - 0 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
ESKİŞEHİRSPOR 3 - 2 GRANDMEDICAL MANİSASPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 2 ADANA DEMİRSPOR
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 1 - 1 ÜMRANİYESPOR
ADANASPOR A.Ş. 2 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
SAMSUNSPOR 2 - 1 BALIKESİRSPOR BALTOK
ELAZIĞSPOR 3 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
8.Hafta
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
BALIKESİRSPOR BALTOK 2 - 0 GAZİANTEPSPOR
ÜMRANİYESPOR 2 - 1 ELAZIĞSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 1 - 1 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 1 SAMSUNSPOR
ADANA DEMİRSPOR 3 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 0 BOLUSPOR
ALTINORDU A.Ş. 1 - 1 ADANASPOR A.Ş.
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 1 - 1 DENİZLİSPOR
9.Hafta
ADANASPOR A.Ş. 0 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 0 ALTINORDU A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 0 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
DENİZLİSPOR 1 - 0 ADANA DEMİRSPOR
ELAZIĞSPOR 2 - 2 SAMSUNSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 3 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
BOLUSPOR 2 - 4 BALIKESİRSPOR BALTOK
ÜMRANİYESPOR 0 - 0 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 0 - 1 GRANDMEDICAL MANİSASPOR
10.Hafta
SAMSUNSPOR 3 - 0 GAZİANTEPSPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK 4 - 1 ADANASPOR A.Ş.
ALTINORDU A.Ş. 0 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 0 - 2 ÜMRANİYESPOR
ADANA DEMİRSPOR 1 - 2 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 ELAZIĞSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 4 - 1 DENİZLİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 0 BOLUSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
11.Hafta
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 GRANDMEDICAL MANİSASPOR
ÜMRANİYESPOR 1 - 0 ADANA DEMİRSPOR
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 2 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
DENİZLİSPOR 2 - 0 ALTINORDU A.Ş.
ELAZIĞSPOR 2 - 0 GAZİANTEPSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 3 MKE ANKARAGÜCÜ
BOLUSPOR 1 - 0 SAMSUNSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 4 - 1 BALIKESİRSPOR BALTOK
ADANASPOR A.Ş. 3 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
12.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 1 DENİZLİSPOR
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 2 - 1 ELAZIĞSPOR
ADANA DEMİRSPOR 2 - 2 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 0 ÜMRANİYESPOR
SAMSUNSPOR 0 - 0 ADANASPOR A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
BALIKESİRSPOR BALTOK 2 - 3 ESKİŞEHİRSPOR
ALTINORDU A.Ş. 3 - 3 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
GAZİANTEPSPOR 0 - 3 BOLUSPOR
13.Hafta
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 2 - 1 ADANA DEMİRSPOR
ELAZIĞSPOR 0 - 1 BOLUSPOR
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 0 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 1 SAMSUNSPOR
ADANASPOR A.Ş. 3 - 2 GAZİANTEPSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 2 - 2 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ÜMRANİYESPOR 2 - 0 ALTINORDU A.Ş.
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
DENİZLİSPOR 0 - 2 BALIKESİRSPOR BALTOK
14.Hafta
ALTINORDU A.Ş. 0 - 2 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3 - 2 DENİZLİSPOR
SAMSUNSPOR 0 - 4 ESKİŞEHİRSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 1 ÜMRANİYESPOR
ADANA DEMİRSPOR 2 - 2 ELAZIĞSPOR
BOLUSPOR 1 - 0 ADANASPOR A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 1 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
BALIKESİRSPOR BALTOK 0 - 0 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 1 GRANDMEDICAL MANİSASPOR
15.Hafta
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 BOLUSPOR
ÜMRANİYESPOR 2 - 2 BALIKESİRSPOR BALTOK
ADANASPOR A.Ş. 2 - 2 ELAZIĞSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 2 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 0 ADANA DEMİRSPOR
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 3 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 1 - 2 ALTINORDU A.Ş.
DENİZLİSPOR 0 - 0 SAMSUNSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 7 - 0 GAZİANTEPSPOR
16.Hafta
BALIKESİRSPOR BALTOK 1 - 0 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
BOLUSPOR 3 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
GAZİANTEPSPOR 0 - 0 DENİZLİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 4 - 0 ÜMRANİYESPOR
SAMSUNSPOR 2 - 1 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 3 - 0 GRANDMEDICAL MANİSASPOR
ELAZIĞSPOR 0 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ALTINORDU A.Ş. 1 - 1 ADANA DEMİRSPOR
ADANASPOR A.Ş. 0 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
17.Hafta
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 2 - 0 GAZİANTEPSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 1 - 2 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 2 ELAZIĞSPOR
ADANA DEMİRSPOR 2 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 2 ADANASPOR A.Ş.
DENİZLİSPOR 1 - 1 BOLUSPOR
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 3 - 1 BALIKESİRSPOR BALTOK
ÜMRANİYESPOR 4 - 2 SAMSUNSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 1 ALTINORDU A.Ş.
18.Hafta
ADANA DEMİRSPOR 0 - 2 BALIKESİRSPOR BALTOK
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
ALTINORDU A.Ş. 2 - 1 ELAZIĞSPOR
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 0 - 3 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
ÜMRANİYESPOR 7 - 0 GAZİANTEPSPOR
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 0 - 2 BOLUSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0 - 0 MKE ANKARAGÜCÜ
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 3 - 0 SAMSUNSPOR
DENİZLİSPOR 3 - 1 ADANASPOR A.Ş.
19.Hafta
BALIKESİRSPOR BALTOK 2 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 2 ALTINORDU A.Ş.
ELAZIĞSPOR 1 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
SAMSUNSPOR 2 - 0 GRANDMEDICAL MANİSASPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 1 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 0 ADANA DEMİRSPOR
BOLUSPOR 0 - 1 ÜMRANİYESPOR
GAZİANTEPSPOR 0 - 4 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 1 DENİZLİSPOR
20.Hafta
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 3 - 1 GAZİANTEPSPOR
ÜMRANİYESPOR 1 - 0 ADANASPOR A.Ş.
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 BOLUSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 0 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
ADANA DEMİRSPOR 1 - 1 SAMSUNSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 0 - 0 ELAZIĞSPOR
DENİZLİSPOR 0 - 2 ESKİŞEHİRSPOR
ALTINORDU A.Ş. 2 - 1 BALIKESİRSPOR BALTOK
21.Hafta
GAZİANTEPSPOR 0 - 3 ADANA DEMİRSPOR
BOLUSPOR 3 - 0 GRANDMEDICAL MANİSASPOR
ELAZIĞSPOR 1 - 0 DENİZLİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 0 - 3 ALTINORDU A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 1 ÜMRANİYESPOR
SAMSUNSPOR 1 - 0 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 3 - 1 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK 1 - 3 MKE ANKARAGÜCÜ
ADANASPOR A.Ş. 2 - 5 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
22.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 4 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
ALTINORDU A.Ş. 1 - 1 SAMSUNSPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK 1 - 1 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 1 - 2 ADANASPOR A.Ş.
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 0 - 2 DENİZLİSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 5 - 1 GAZİANTEPSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
ÜMRANİYESPOR 0 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
ADANA DEMİRSPOR 1 - 3 BOLUSPOR
23.Hafta
SAMSUNSPOR 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3 - 0 BALIKESİRSPOR BALTOK
GAZİANTEPSPOR 0 - 1 ALTINORDU A.Ş.
DENİZLİSPOR 2 - 0 ÜMRANİYESPOR
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 4 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 2 - 1 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 0 GRANDMEDICAL MANİSASPOR
ADANASPOR A.Ş. 1 - 0 ADANA DEMİRSPOR
BOLUSPOR 1 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
24.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ 4 - 0 GAZİANTEPSPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK 2 - 0 SAMSUNSPOR
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 0 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 1 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
ÜMRANİYESPOR 1 - 0 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 0 - 2 DENİZLİSPOR
ADANA DEMİRSPOR 2 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
ALTINORDU A.Ş. 1 - 5 BOLUSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 1 ADANASPOR A.Ş.
25.Hafta
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 3 - 0 ÜMRANİYESPOR
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 4 - 1 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
SAMSUNSPOR 0 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 2 ADANA DEMİRSPOR
DENİZLİSPOR 2 - 2 GRANDMEDICAL MANİSASPOR
GAZİANTEPSPOR 1 - 3 BALIKESİRSPOR BALTOK
BOLUSPOR 3 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
ADANASPOR A.Ş. 1 - 3 ALTINORDU A.Ş.
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 2 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
26.Hafta
SAMSUNSPOR 2 - 0 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 2 - 0 ÜMRANİYESPOR
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 0 - 4 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK 0 - 2 BOLUSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 5 - 1 GAZİANTEPSPOR
ADANA DEMİRSPOR 3 - 1 DENİZLİSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
ALTINORDU A.Ş. 3 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 2 - 1 ADANASPOR A.Ş.
27.Hafta
ÜMRANİYESPOR 2 - 0 GRANDMEDICAL MANİSASPOR
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 1 - 2 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
BOLUSPOR 0 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 2 - 1 SAMSUNSPOR
DENİZLİSPOR 2 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 0 - 2 ADANA DEMİRSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 1 - 2 MKE ANKARAGÜCÜ
ADANASPOR A.Ş. 0 - 1 BALIKESİRSPOR BALTOK
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 4 ALTINORDU A.Ş.
28.Hafta
ADANA DEMİRSPOR 0 - 1 ÜMRANİYESPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 1 ADANASPOR A.Ş.
ALTINORDU A.Ş. 2 - 1 DENİZLİSPOR
GAZİANTEPSPOR 0 - 3 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 0 - 6 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
BALIKESİRSPOR BALTOK 0 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 0 ESKİŞEHİRSPOR
SAMSUNSPOR 0 - 0 BOLUSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 5 - 4 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
29.Hafta
ÜMRANİYESPOR 2 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 0 - 0 ALTINORDU A.Ş.
BOLUSPOR 2 - 0 GAZİANTEPSPOR
DENİZLİSPOR 3 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
ESKİŞEHİRSPOR 1 - 3 BALIKESİRSPOR BALTOK
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 8 - 1 GRANDMEDICAL MANİSASPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 2 - 3 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
ADANASPOR A.Ş. 2 - 1 SAMSUNSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 1 - 0 ADANA DEMİRSPOR
30.Hafta
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2 - 1 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
ADANA DEMİRSPOR 2 - 1 GRANDMEDICAL MANİSASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 3 - 2 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
GAZİANTEPSPOR 0 - 3 ADANASPOR A.Ş.
BOLUSPOR 2 - 0 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
ALTINORDU A.Ş. 1 - 2 ÜMRANİYESPOR
SAMSUNSPOR 0 - 0 İSTANBULSPOR A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 4 - 1 ESKİŞEHİRSPOR
BALIKESİRSPOR BALTOK 2 - 1 DENİZLİSPOR
31.Hafta
İSTANBULSPOR A.Ş. 4 - 0 GAZİANTEPSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 3 - 2 ALTINORDU A.Ş.
ÜMRANİYESPOR 1 - 1 MKE ANKARAGÜCÜ
DENİZLİSPOR 0 - 0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 2 - 1 ADANA DEMİRSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 5 - 0 SAMSUNSPOR
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 1 - 6 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 1 - 0 BALIKESİRSPOR BALTOK
ADANASPOR A.Ş. 2 - 3 BOLUSPOR
32.Hafta
ALTINORDU A.Ş. 3 - 0 GRANDMEDICAL MANİSASPOR
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 2 - 3 ADANASPOR A.Ş.
GAZİANTEPSPOR 1 - 4 ESKİŞEHİRSPOR
BOLUSPOR 3 - 1 İSTANBULSPOR A.Ş.
BALIKESİRSPOR BALTOK 1 - 1 ÜMRANİYESPOR
ADANA DEMİRSPOR 2 - 3 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
SAMSUNSPOR 2 - 2 DENİZLİSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 4 - 0 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 1 - 0 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
33.Hafta
AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 2 - 1 SAMSUNSPOR
İSTANBULSPOR A.Ş. 4 - 0 ADANASPOR A.Ş.
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 0 - 1 BALIKESİRSPOR BALTOK
ÜMRANİYESPOR 0 - 1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
ADANA DEMİRSPOR 1 - 0 ALTINORDU A.Ş.
GRANDMEDICAL MANİSASPOR 0 - 3 MKE ANKARAGÜCÜ
DENİZLİSPOR 5 - 0 GAZİANTEPSPOR
ESKİŞEHİRSPOR 2 - 2 BOLUSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 4 - 1 TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR
34.Hafta
TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR 2 - 2 İSTANBULSPOR A.Ş.
BALIKESİRSPOR BALTOK 4 - 1 GRANDMEDICAL MANİSASPOR
GAZİANTEPSPOR 4 - 5 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
ADANASPOR A.Ş. 0 - 3 ESKİŞEHİRSPOR
SAMSUNSPOR 3 - 3 ÜMRANİYESPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 4 - 2 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
BOLUSPOR 1 - 0 DENİZLİSPOR
ALTINORDU A.Ş. 1 - 1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ 1 - 1 ADANA DEMİRSPOR
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.