Portekiz'de 26 - 29 Ağustos 2010 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Avrupa Plaj Futbol Ligi Süper Finalleri'ne katılacak Plaj Futbolu Milli Takımı aday kadrosu açıklandı. Aday kadroda yer alan futbolcular 18-23 Ağustos tarihleri arasında Alanya'da hazırlık kampı yapacak. Kadroda yer alan oyuncular 18 Ağustos 2010 Çarşamba günü saat 13.00'te Alanya Alaiye Otel'de toplanacak.
Turnuvada İsrail ve Azerbaycan ile birlikte B Grubu'nda yer alan Plaj Milli Takımımız'ın maç takvimi Portekiz'de çekilecek kura sonucu belirlenecek.
Plaj Milli Takım Antrenörü Vedat Uysal yönetimindeki Plaj Futbolu Milli Takımı kadrosunda şu oyuncular bulunuyor:
Oyuncu Adı Soyadı |
İl |
Kulübü |
Mutlu KÖKTAŞ |
Antalya |
Utopia Otel |
Yücel ERGÜN |
Antalya |
Utopia Otel |
Tamer AY |
Antalya |
Utopia Otel |
Ahmet ŞANLIDERE |
Antalya |
Utopia Otel |
Onur ZAYİM |
Antalya |
Utopia Otel |
Serhat SÜTLÜ |
Antalya |
Utopia Otel |
Seyit Ahmet SÜER |
Antalya |
Utopia Otel |
Ayhan Bilal SEZER |
Antalya |
Utopia Otel |
Adil ARICI |
Antalya |
Evrenseki S.K. |
Erhan ERİTEN |
İzmir |
Özyeşiltepe S.K |
Erkan ANZAFLIOĞLU |
İzmir |
Gümüldür Belediye S.K. |
İsmail Kerem SİNÇ |
İstanbul |
Topkapıspor |
Avrupa Plaj Futbol Ligi 2010 Süper Finaller ve Yükselme Finalleri puan cetveli ve fikstür:
A GRUBU |
O |
G |
B |
M |
A |
Y |
AV |
P |
1. Fransa |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2. Macaristan |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
3. İngiltere |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 | |
B GRUBU |
O |
G |
B |
M |
A |
Y |
AV |
P |
1. İsrail |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2. Azerbaycan |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
3. Türkiye |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 | |
Tarih-Saat |
1. Takım |
Skor |
2. Takım |
Stat-Yer |
26.08.2010 - 15.15 (B) |
İsrail |
- |
Türkiye |
Lizbon |
26.08.2010 - 16.30 (A) |
Fransa |
- |
İngiltere |
Lizbon |
27.08.2010 - 15.15 (B) |
Azerbaycan |
- |
Türkiye |
Lizbon |
27.08.2010 - 16.30 (A) |
Macaristan |
- |
İngiltere |
Lizbon |
28.08.2010 - 15.15 (B) |
İsrail |
- |
Azerbaycan |
Lizbon |
28.08.2010 - 16.30 (A) |
Fransa |
- |
Macaristan |
Lizbon |
29.08.2010 - 12.00 5.'lik & 6.'lık Müsabakası |
A Grubu 3.'sü |
- |
B Grubu 3.'sü |
Lizbon |
29.08.2010 - 15.00 Final Müsabakası |
A Grubu 1.'si |
- |
B Grubu 1.'si |
Lizbon |
29.08.2010 - 16.30 3.'lük & 4.'lük Müsabakası |
A Grubu 2.'si |
- |
B Grubu 2.'si |
Lizbon |
Kafile:
KAFİLE BAŞKANI |
: Metin TUNÇER |
ANTRENÖR |
: Vedat UYSAL |
KALECİ ANTRENÖRÜ |
: Eser ÖZALTINDERE |
DOKTOR |
: Cemil SÜLÜŞOĞLU |
MALZEMECİ |
: Şahin ULAŞ |