TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Milli Takımlar » Milli Takımlar Haber Detay Sayfası
Ulusal Karma Milli Takımı 1-1 Gandzasar Kapan 20.02.2010
Ulusal Karma Milli Takımı 1-1 Gandzasar Kapan

Teknik Direktör Fatih Eser yönetimindeki Ulusal Karma Milli Takımımız, Türkmenistan'da düzenlenen Başkanlık Kupası'ndaki ilk maçında  Ermenistan'ın Gandzasar Kapan takımı ile 1-1 berabere kaldı. Karşılaşmada golümüzü 8. dakikada Çağrı Yakın kaydederken, Gandzasar Kapan'ın golü 80. dakikada geldi.

Ulusal Karma Milli Takımımız 22 Şubat tarihinde Tacikistan'ın Vakhsh takımı ile karşılaşacak. Olimpiyat Stadı'ndaki karşılaşma saat 15.00'te başlayacak.

Ulusal Karma Milli Takımı aday kadrosuna şu oyuncular davet edildi:

Ceyhun DEMİRCAN, İsa BAĞCI (Bursaspor), Emirhan ERGÜN (Galatasaray A.Ş.), Mahmut Ertuğrul TAŞKIRAN (Fenerbahçe), Barış MEMİŞ (Trabzonspor A.Ş.), Hakan AKMAN (Samsunspor), Seçkin GETBAY (Hacettepe Spor), Uğur DEMİROK (Kartalspor), Çağrı YARKIN (Çaykur Rizespor A.Ş.), Arda YAVUZ (Pursaklarspor A.Ş.), Uygar Rıza ARSLAN (Kastamonuspor), Ömer SÜMER (Mardinspor), İbrahim Halil ÇOLAK (Ahead Eagles), İshak DOĞAN (Arminia Bielefeld), Mehmet BOZTEPE (B.Dortmund), Metin CANER (FC Sarrabourg), Selim AYDEMİR (Hallescher FC), Süleyman ÇELİKYURT (Hannover 96), Bahattin KÖSE (RW Ahlen).

Ulusal Milli Takımımızın yanı sıra Altynasyr (Türkmenistan), Nebitchi (Türkmenistan), Ekranas Panevezys (Litvanya), Gandzasar Kapan (Ermenistan), Okjetpes (Kazakistan), Vakhsh (Tacikistan) ve Abdysh-Ata (Kırgızistan) takımlarının katılacağı Türkmenistan Başkanlık Kupası 2010 Turnuvası grupları ve maç takvimi şöyle:

A Grubu

B Grubu

Altynasyr (Türkmenistan)

Nebitchi (Türkmenistan)

Ulusal Karma (Türkiye)

Ekranas Panevezys (Litvanya)

Gandzasar Kapan (Ermenistan)

Okjetpes (Kazakistan)

Vakhsh (Tacikistan)

Abdysh-Ata (Kırgızistan)


Tarih-Grup

Stat

1. Takım

Skor

2. Takım

20.02.2010
15:00
A Grubu

Olimpiyat Stadı

Altynasyr

2-0

Vakhsh

20.02.2010
18:00
A Grubu

Olimpiyat Stadı

Ulusal Karma

1-1

Gandzasar Kapan

21.02.2010
14:00
B Grubu

Olimpiyat Stadı

Ekranas Pan.

1-1

Okjetpes

21.02.2010
18:00
B Grubu

Olimpiyat Stadı

Nebitchi

1-0

Abdysh-Ata

22.02.2010
15:00
A Grubu

Olimpiyat Stadı

Vakhsh

-

Ulusal Karma

22.02.2010
18:00
A Grubu

Olimpiyat Stadı

Altynasyr

-

Gandzasar Kapan

23.02.2010
15:00
B Grubu

Olimpiyat Stadı

Ekranas Pan.

-

Abdysh-Ata

23.02.2010
18:00
B Grubu

Olimpiyat Stadı

Nebitchi

-

Okjetpes

24.02.2010
15:00
A Grubu

Olimpiyat Stadı

Gandzasar Kapan

-

Vakhsh

24.02.2010
18:00
A Grubu

Olimpiyat Stadı

Ulusal Karma

-

Altynasyr

25.02.2010
15:00
B Grubu

Olimpiyat Stadı

Abdysh-Ata

-

Okjetpes

25.02.2010
18:00
B Grubu

Olimpiyat Stadı

Ekranas Pan.

-

Nebitchi

26.02.2010
15:00
Yarı Final

Olimpiyat Stadı

A Grubu 1.Si

-

B Grubu 2.Si

26.02.2010
18:00
Yarı Final

Olimpiyat Stadı

B Grubu 1.Si

-

A Grubu 2.Si

28.02.2010
14:00
3-'lük-4.'lük

Olimpiyat Stadı

Yarı Final Mağlubu

-

Yarı Final Mağlubu

28.02.2010
17:00
FİNAL

Olimpiyat Stadı

Yarı Final Galibi

-

Yarı Final Galibi


Not: Maçların başlama saati yerel saate göredir.

Kafile:


KAFİLE BAŞKANI

: Sami ÇÖLGEÇEN

DIŞ İLİŞKİLER

: Ahmet ÖKSÜZ

GENÇ MİLLİ TAKIMLAR İDARİ SOR.

: Timuçin KALENDER

TEKNİK SORUMLU

: Fatih ESER

TEKNİK DİREKTÖR

: Güngör ŞAHİNKAYA

KALECİ ANTRENÖRÜ

: Mehmet TEZCAN

DOKTOR

: Metin ERGÜN

MASÖR

: Levent GÜRBÜZ

MALZEMECİ

: Mustafa GÜLEN

Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.