TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 
Ligler » Süper Lig » Spor Toto Süper Lig Haberleri
Futsal A Milli Takım aday kadrosu açıklandı 31.01.2008
Futsal A Milli Takım aday kadrosu açıklandı

Teknik Direktör Ömer Kaner yönetimindeki Futsal A Milli Takımımızın, 21 Şubat'ta Azerbaycan ile oynacağı özel karşılaşma, 22-26 Şubat tarihleri arasında Kuşadası'nda yapacağı kamp ve 28 Şubat, 2 Mart tarihleri arasında oynayacağı FIFA 2008 Dünya Futsal Şampiyonası Avrupa Elemeleri 9. Grup maçlarının aday kadroları açıklandı.

Azerbaycan Maçı Aday Kadrosu;

Burçak İNCEDEMİR (Tariş Spor), Mustafa ŞEN (Erdek Spor), Hüseyin Arçın GÖKÇETİN (Çine Madra), Fatih ÇAKMAK (İsce Hisar), Hakan DEMİR (K.Maraş), Murat TOPAL (Stella Rosa Vien - Avusturya), Yasin ERDAL (Marku Bowl - Hollanda), Okan SOYKAN, Hakan SOYKAN (Sedad - Hollanda), Ufuk AKANOĞLU (OACN Boys - Hollanda), Hüseyin YILDIZ (Paraske Bowl Morlenwelz - Belçika), Sami BAYRAKTAR (Alliance Ecaussine - Belçika).

Not: Futsal A Milli Takımı, Azerbaycan kafilesi 19 Şubat Salı günü saat 23.25'de İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Bakü'ye hareket edecek.

22-26 Şubat Kuşadası Kampı Kadrosu;

Burçak İNCEDEMİR (Tariş Spor), Mustafa ŞEN (Erdek Spor), Hüseyin Arçın GÖKÇETİN (Çine Madra), Fatih ÇAKMAK (İsce Hisar), Hakan DEMİR (K. Maraş), Murat TOPAL (Stella Rosa Vien - Avusturya), Yasin ERDAL (Marku Bowl - Hollanda), Okan SOYKAN, Hakan SOYKAN (Sedad - Hollanda), Ufuk AKANOĞLU (OACN Boys - Hollanda), Cihan ÖZCAN (Corillon Blok - Hollanda), İsmail Çelen (Malabata - Hollanda), Hüseyin YILDIZ (Paraske Bowl Morlenwelz - Belçika), Sami BAYRAKTAR (Alliance Ecaussine - Belçika), Aziz SAĞLAM (Onu Seraing - Belçika).

Not: Futsal A Milli Takımımızın yurdışında oynayan oyuncularından Cihan ÖZCAN, İsmail ÇELEN 24 Şubat'ta, Aziz SAĞLAM ise 23 Şubat'ta kampa dail olacaktır.

28 Şubat - 3 Mart Tarihleri Arasında Oynanacak olan 2008 Dünya Şampiyonası Grup Elemeleri Maçlarının Aday Kadrosu;

Burçak İNCEDEMİR (Tariş Spor), Mustafa ŞEN (Erdek Spor), Hüseyin Arçın GÖKÇETİN (Çine Madra), Fatih ÇAKMAK (İsce Hisar), Hakan DEMİR (K.Maraş), Murat TOPAL (Stella Rosa Vien - Avusturya), Yasin ERDAL (Marku Bowl - Hollanda), Okan SOYKAN,Hakan SOYKAN (Sedad - Hollanda), Ufuk AKANOĞLU (OACN Boys - Hollanda), Cihan ÖZCAN (Corillon Blok - Hollanda), İsmail Çelen (Malabata - Hollanda), Hüseyin YILDIZ (Paraske Bowl Morlenwelz - Belçika), Sami BAYRAKTAR (Alliance Ecaussine - Belçika), Aziz SAĞLAM (Onu Seraing - Belçika).

28 Şubat 2008 - 3 Mart 2008 tarihleri arasında Kuşadası Uğur İnan Spor salonunda oynanacak FIFA 2008 Dünya Şampiyonası Avrupa Elemeleri 9. Grup maçların programı şöyle;

Tarih

1. Takım

Skor

2. Takım

Stat

28.02.2008 - 18:00

TÜRKİYE

-

Slovakya

Uğur İnan Spor Salonu

28.02.2008 - 20:00

Portekiz

-

Letonya

Uğur İnan Spor Salonu

29.02.2008 - 18:00

TÜRKİYE

-

Letonya

Uğur İnan Spor Salonu

29.02.2008 - 20:00

Slovakya

-

Portekiz

Uğur İnan Spor Salonu

02.03.2008 - 19:00

Letonya

-

Slovakya

Uğur İnan Spor Salonu

02.03.2008 - 21:00

Portekiz

-

TÜRKİYE

Uğur İnan Spor Salonu

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

1. TÜRKİYE

0

0

0

0

0

0

0

2. Letonya

0

0

0

0

0

0

0

3. Portekiz

0

0

0

0

0

0

0

4. Slovakya

0

0

0

0

0

0

0

 
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.