TFF
ANA SAYFA
TFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
FGD
BİLGİ BANKASI
 
 


ALİBEYKÖYSPOR

3


Spor-Toto Bölgesel Gelişim U19 Ligi (Akademi U19 Takımı)

Maç Kodu: 18091

ALİBEYKÖY - İSTANBUL
3.03.2019 - 14:00


BİLAL YER(Gözlemci)


BAYRAMPAŞA

3

İlk 11
1. BARIŞ FURKAN UZUN
2. KUBİLAY YILDIZ
3. MUHAMMED TALHA ŞEN
4. ABDURRAHİM YILDIRIM
5. ENES ELEKTİRİK
17. NİHAT ŞİMŞEK
7. ORKUN GÜLŞEN
8. KAMER ÇELİK
9. HALİT DANACI
10. FİKRET ULUDERE
11. YİĞİT MERT YEŞİLYURT
Yedekler
12. MUHAMMED KAAN SEVER
13. ERTUĞRUL KESKİN
14. OĞUZHAN TOPUZ
15. EMİRHAN GAŞ
16. ERAY ERİK
6. BERKAY GÜLER
18. MUHAMMET RAŞİT GÜLKALAYCI
Teknik Sorumlu
VOLKAN SAYGILI
Goller
  YİĞİT MERT YEŞİLYURT,8.dk (F)
  YİĞİT MERT YEŞİLYURT,34.dk (F)
  ABDURRAHİM YILDIRIM,79.dk (F)
Kartlar
Sarı Kart ABDURRAHİM YILDIRIM 40.dk
Sarı Kart ENES ELEKTİRİK 58.dk
Kırmızı Kart NİHAT ŞİMŞEK 83.dk
Kırmızı Kart KAMER ÇELİK 72.dk
Oyundan Çıkanlar
 HALİT DANACI 90+2.dk
 FİKRET ULUDERE 72.dk
 YİĞİT MERT YEŞİLYURT 87.dk
Oyuna Girenler
OĞUZHAN TOPUZ 90+2.dk
BERKAY GÜLER 72.dk
EMİRHAN GAŞ 87.dk
İlk 11
21. AHMET FURKAN ÜNAL
5. MEHMET ÇADIRCI
3. MELİH ALCU
4. YUSUF YİĞİT KURTULMUŞ
10. TOLUNAY KANSIZ
14. KADİR BAHADIR BORUCU
20. UTKAN GÖKÇEN
45. YASİN KÜÇÜK
61. ERHAN KANSIZ
67. ALİ FIRAT GÖK
88. BERAT RAMADAN
Yedekler
30. ESATCAN ŞİRİN
15. EREN ÜSTÜN
17. KEREM KOÇ
22. CANBEY ZAFER
93. OKŞİN KARAKURT
94. OĞUZ ERSOY
96. TALHA İSLAMOĞLU
Teknik Sorumlu
MUAMMER SANCAKLI
Goller
  ERHAN KANSIZ,16.dk (P)
  YASİN KÜÇÜK,56.dk (F)
  MELİH ALCU,69.dk (F)
Kartlar
Sarı Kart MEHMET ÇADIRCI 52.dk
Sarı Kart BERAT RAMADAN 24.dk
Oyundan Çıkanlar
 KADİR BAHADIR BORUCU 80.dk
 BERAT RAMADAN 46.dk
 UTKAN GÖKÇEN 85.dk
Oyuna Girenler
TALHA İSLAMOĞLU 80.dk
CANBEY ZAFER 46.dk
OĞUZ ERSOY 85.dk
 
F:F - Ayak H:H - Kafa K:K - Kendi Kalesine P:P - Penaltı S:S - Seri Penaltı
Fikstürler
Puan Cetvelleri
Haftalık Maç Görevlileri

Hakem, Gözlemci ve Temsilciler

 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Federasyonu'na aittir.